Ne buluyorsunuz bu Game of Thrones dizisinden?

Dizi oldukça vasat dizinin türu erotik dizi gibi bir şey bu mu iyi dizi anlayışı Tarihin en iyi dizisi Prison Breakdir net !!

0|2
1519

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1519
  • Vasat mı? Yani tüm dünyanın çıldırıp delirdiği, bölüm başı oyuncuların 500 bin dolar aldığı ve dün tüm Google aramalarının neredeyse %10'unu oluşturan, Netflix'in bile resmi tatil ilan ettiğini duyurduğu bir diziden bahsediyoruz.

Cinselliğin olduğu üçbeş sahne için diziyi harcamak haksızlık bence. Herkesin beğenisine uymayabilir ancak hani böyle kendini kanıtlamış bir dizi için komik bir eleştiri buldum açıkçası.

1|1
    0|0
  • 2015 senesinde ilk sezonunu izledim ve pek bir şey anlamadım. Şimdi ABD'de yaşıyorum. Bu dizi burada o kadar popüler ki dünden beri herkes bu diziyle yatıp kalkıyor. Sanırım sırf gündemden uzak kalmama adına sıfırdan yeniden başlayacağım bu diziyi izlemeye.

0|0
    0|0
  • İkisini de izlemedim. İzlesem severim belki ama bu kadar popüler olan bir şeyi sevemiyorum

1|0
    0|0
    • 5gün

Prison Break oldukça başarılı izle bir gün

• 5gün

Benim için başkasının bulduğu herkesin ortak fikri olan güzellikten ziyade kendim keşfedip sadece kendi fikrimle güzelliğine karar verdiğim şey daha cazip geliyor. Önerin için teşekkür ederim 😊

• Prison Breakdir & Game of Thrones karşılaştırmayı yapıp Prison Breakdir tarihin en iyi dizisi diyorsan seninle tartışılmaz sen haklısın. bizde ki göz göz değil bizde ki beyin beyin değil seninkinin yanında :)

1|0
    0|0
  • Ikisi da seviyorum.
    Prison Break 2007 de gece gece izliyordum
    Şimdi ise Games of Throne son sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

0|0
    0|0
  • Prison Break harikaydı ama. Tarihin en iyi dizisi demek biraz iddialı olmadı mı? :) :).

0|0
    0|0
    • 5gün

Benim için öyleydi Michaelin zekası yeter 😉

• 5gün

Ya t bagında gülüşünden kimse de yok :d

• 5gün

O adamın ırkçı cümleleri beni krize sokuyordu. Bu adam sabah uyandığında beyazdı diyor.(Simsiyah bir adamı göstererek) :D :D :D.

• Ahahaha Game of Thrones’a erotik dizi demek de ne bileyim yani...

1|0
    0|0
  • Bence spartacus daha iyiydi, en azından sağlam savaşıyolardı

0|1
    0|0
  • Ben de hiç izlemedim ama yorumları okuduğumda pek açıkça da anlatamamışlar.
    Yol yaptı deyip Akape'ye oy vermekle aynı.

0|0
    0|0
    • 5gün

Şöyle söyleyim dizinin isminin Türkçesi taht oyunları 7 büyük Krallık var ve bunların tahtı ele geçirme savaşı anlatılıyor bununla beraber bol bol entrika ihanet hatta ensest de var evet ama hiçbir zaman güzel bir şey gibi anlatılmıyo ayrıca ejderha ve akgezenler gibi mitolojik unsurlar da var ve bence en güzel kısmı başrollerin bile ölmesi çünkü bu çoğu dizide olmaz ama burda oluyo hatta dizide bol bol duyulan bir cümle var "valar morgulus" yani bütün insanlar ölmeli demek. Başka merak ettiğin bişi var mı?

• 5gün

@Slytherin22 İyi seyirler öyleyse. :)

• 5gün

Teşekkürler :)

• Prison break bende izledim ama game of thronesin ceyreği etmez

0|0
    0|0
    • 5gün

Prison Break izlediysen anlarsin orda değerler daha iyi anlatıldı sevginin değeri...

• 5gün

Değer mi? Git o zaman break Bad i izle ):

• Her şey olduğı gibi cinsellik de var dizinin içinde. Sırf bu yüzden koca diziyi karalamak bilemiyorum

0|0
    0|0
    • 5gün

Midem kaldırmıyor kusura bakma ensest ilişki görmeyi

• 5gün

O konuda haklısın ama dizi bundan ibaret değil

• 5gün

İşte sırf o olduğu için bile diziye 1 bölümüne bakarak diziye notumu verdim maalesef devamını izlemem bu yönden kötüyse diğer tarafları efsane olsa ne yazar boş dizi

• g. o. t. cok sacma efekt hep cizgi film gibi birsey millet cok merakli cizgi film tarzi dizilere

0|0
    0|0
  • bana hitap etmiyor birazda herkez izliyor diye tiksindim nerde çokluk orda yokluk

0|0
    0|0
  • Bende anlamadım sevmiyorum

1|0
    0|0
    • 5gün

Her yerde reklamları var birde sinir dizi illa izleyin diyorlar :d

• Ön yargılı olma. Ablam da sevmiyordu ikna edip izlettim bağımlısı oldu.

0|0
    0|0
  • Yeni sezonu izlemedim ama öncesi çok iyiydi kesinlikle

0|0
    0|0
  • http:/ /pnd. tl/qPRrd

Ücretsiz izleyin burdan teşekküre gerek yok

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum bende merak ediyorum ne buluyorlar

1|0
    0|0
    • 5gün

Bakmaya değmez bir bölüm izledim ama midem kaldırmadı aşırı seks var ha birde ensest ilişki de var rezil dizi

• 5gün

Ben hiç izlemedim

• 5gün

Izleme de zaten

• Sana katılıyorum...

0|0
    0|0
  • Sikimsonik bir dizi.

0|1
    0|0
  • spartacus üstune tanımam

0|0
    0|0
  • Sevişmeyi lüks gören ülkeler için anormal evet.

0|1
    0|0
  • Doğru dizboyu erotizm bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Bir ben izlemiyorum bu diziyi sanirim

0|0
    0|0
  • İyilik göreceli bir kavramdır yalnız.

0|0
    0|0
  • Game of Thrones da güzel dizi

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem. Saçma sapan dizi..

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Bende sevemedım gitti

0|0
    0|0
  • Preson break la cassa dde papel süper

0|0
    0|0
  • Bence bu kadar seveni varsa, boş bir dizi değildir

0|0
    0|0
  • izlemeden boş yapma

0|0
    0|0
    • 5gün

Bir bolumune bakmam yetti kustum iğrençti

• 5gün

10 senedir oynayan dizi 1 bölümle yargılarsan böyle olur sen arka sokakları izle

• 5gün

Valla arka sokaklar bile ondan iyidir en azından polis gibi kutsal bir işi övüyorlar

• Bütün dünyada en çok izlenen en çok sevilen diziyse sorun sende demektir dizide değil. Sen git gossip girl falan izle hatta o bile ağır gelir sana en iyisi süngerbob izle. Bu arada süngerbobu anlayabilecek zekan var mı?

1|2
    0|0
  • Erotik dizi gibi bir şey vjhjbjb

0|0
    0|0
    • 5gün

Hakli kişiye random hahah bir git ya :d

Yükleniyor...