Game of thrones 8. sezon ilk bolumunu nasil buldunuz😕?

Sen o kadar beklet meraktan öldürme ama süründur bu mu yani😑

0|0
77

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben açıkcası özlemişim. Bitsin gözüyle bakıyordum ama tekrardan o ortama dönmek hoşuma gitti. Şu an olacaklara hazırlayan bir bölümle karşılaştık resmen hafızaları yerine getirme bölümüydü ama ipuçları da veriyordu. Jon Snow'un ejderhalara binmesi öylesine bir sahne değil mesela ileride yaşanacak aksiyonun açıklamalarından bir tanesi olarak kullanılacak.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk bölüm, olacaklara hazırlayan bir bölüm. Fazlası olmazdı, fazlası olsaydı diğer bölümler sarmazdı. Game of thrones hep yavaştan hızlıya giden bir dizi alışmış olmanız lazım

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

65
  • Gamea of Thrones' u hic izlemedim. En basindan itibaren..
    Gecen gun de benzer bir soruyu @pentin sormuştu. Ve pek cok kisinin izledigini ogrendim sitede. Ben de baslasam mi acaba diye düşünüyorum.😎😉

1|0
    0|0
  • Branla kingslayerın birbirine bakışı çok iyiydi ben çok iyi buldum bölümü açıkcası ama cercei gene orspuluk yaptı

1|0
    0|1
    • 5gün

Yeni bolumun en guzel sahnesi cercei ve greyjoy sahnesiydi ve brain ve jaime 😂ama ben bu kadar bekleyim onume bunlari koysunlar kizdim valla

• 5gün

2. Bölüm çok güzel olacak ya

• 5gün

Evet hep bir duragan bolumu oluyor ilk bolum olmasi iyi gerilimli seri izlicez demek ki😂

• Geçiş bölümü tadındaydı. Bütün gerçekler ortaya çıktı falan

1|0
    0|1
    • 5gün

Tamam zaten jon gercegi ogrenecekti ilk bolum olmasi da hos ama o kadar bekleyip gelen bolumde ben biraz sasirmak dusunmek isterdim bombos bir bolum yahu😕

• Tüh izlemeyi unuttum ya kız ben bunu.

1|0
    0|0
  • Benim niye dizi merakım yok lan

1|0
    0|0
  • Güzel başlangıçtı. ejderha sahnesi çok güzeldi.

1|0
    0|0
  • Beklentimin altındaydı bebeğim

1|0
    0|2
  • 5 bölüm sonra bitecek kurtulacağız sizlerden 🤠

0|1
    0|4
  • Henüz izlemedim.

1|0
    0|0
  • iyice boku cikti