Bülent Ersoy, sahneye çıkmaya çalışan kadın hayranına mikrofonuyla vurma konusunda haklı mı?

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, dün gece sahne aldığı mekanda Tarkan'a ait yeni şarkısı 'Ümit Hırsızı'nı ilk kez seslendirdi. Ersoy, 'Aldırma Gönül' şarkısını seslendirdiği anlarda sahneye bir kadın atladı. Ersoy, kolunu çekerek şarkının yarıda kesilmesine neden olan kadına mikrofonuyla vurdu

Bülent Ersoy, sahneye çıkmaya çalışan kadın hayranına mikrofonuyla vurma konusunda haklı mı?
Diva, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuşan Ersoy şunları söyledi;Ağzı olan her şeyi konuşuyor. Orada yapılan bir şiddet varsa bu şiddet bana uygulanmış demektir. Ben orada eserimi seslendiriyorum, aynı zaman da ben eserimi o anda yaşarım konsantre olmuşum biri çıkmış gelmiş. Orada işletmenin korumaları açısından da bir açıktır. O kişinin zaten oraya çıkmaması gerekiyordu.

O kişi o kadar sarhoşmuş ki, yerlere falan düşmüş… Ben yine de ‘çağırın gelsin’ dedim. Götürmüşler oradan yoktu. Benim kimsenin canını acıtmak gibi bir çabam yoktur.(Hurriyet)
#fangoria
#magazin

0|1
2512

En İyi Kız Görüşleri

• Haklı.. Oraya şarkı söylemeye çıkmış kadini opmek sarılmak zorunda degil ki Bülent Ersoy hiç böyle biri olmadı.

0|1
    0|0
  • Böylesine insanlar neden hayran olur anlamam

0|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2310
  • Bence saygısızlık bu onu sevip dinlemeye gelenlere.😣

0|2
    0|1
  • Valla kimse kusura bakmasın bülent ersoy haklı.
    İlk seferinde elini çekiyor kadın bir daha yapışıyor, üstelik mikrofonu tuttuğu eline.
    Vurma denilen de elini çekmesi için yapılan bir hamle.
    Başlığa bakan kafasını gözünü kırdı zanneder

4|2
    0|0
  • bülent ersoy kesinlikle sabırlı bir insan. göz ucuyla kadını yine süzüp sonradan ters hamle yapmış ister istemez gerçekleşen refleks diyebiliriz buna.

herkesin tepki verme çeşidi farklı. bir başka ünlü nazikce uyarirken diğeri sert cikisabiliyo karakter meselesi. fakat burada izlerken ben sinirlendim, sonuna kadar haklı. güvenlik ihmali var burada, o kadın oraya kadar nasıl geldi acaba.

0|2
    0|1
  • Ben olsam kafasına vururdum nasıl bir saygısızlıktır bu ya terbiyesizlik az bile yapmıs içip sapıtacaksanız içmeyin kardeşim ayıp

2|3
    0|0
    • Saçma sapan şeylere duyar kasmayı şiddet yok orda ozaman kadında taviz ettmiş dokunmuş şahsi alanına girmiş onu diyosanız kadın kendini savunmus elini savusturmus kadının

• Bülent Ersoydan ölümüne nefret eden biri olarak yazıyorum. Bülent ersoy bu hamlesinde haklı iyi yapmış. Kadında fırlamasın densizlik yapmasın. Hak etmiş

1|2
    0|0
  • Sesi dışında hiç bir şeyini sevemedim bu kadının. Ama ona rağmen rahatlıkla söyleyebilirim ki bu olayda ne yapsaydı yani? Gayet normal bir olay. Şiddet bile değil. Ben Bülent Ersoy’u haksız bulmuyorum

2|1
    0|0
  • Kimsenin kimseye vurma hakkı yok. İnsanlar kendilerini çok yüksekte görüyor bazen.
    İki tarafta yersiz şeyler yapmış.

4|2
    0|2
  • Videoyu izleyince hak verdim. Ayrıca sert şekilde değil de kendini kurtarmaya çalışıyor daha çok. Kadın sarhoşmuş zaten

4|2
    0|0
  • Hakli belki bilmiyorum ama hareketi zarafetten uzak.

0|2
    0|1
  • Iyi yapmış. Ünlü insanlar süs köpeği değildir kafanıza göre elleyip çekiştiremezsiniz, izinsiz fotoğrafını çekemezsiniz. Yırtık dondan çıkar gibi ben sizin hayraninizim deyip yolunu kesemezsiniz.

1|1
    0|0
  • yani kadin orda sarki söylüyor sahnesi bitince rica edersin kabul ederse alir zaten ilk sefer elini cekmis zaten..

1|1
    0|0
  • kadın çekiştiriyor kim olsa aynısını hatta ve hatta daha beterini yapardı gayet iyi yaptı herkes haddini bilsin.

0|1
    0|0
  • Kadın orda bir şey yapıyor işine burnunu sokup ortalığı karıştırıyor ne gerek var yani şarkı bitince yap napıcaksan rahatsız etmenin manası yok. Bülent haklı.

0|1
    0|0
  • Abi hak hukuk yok karakter meselesi karakteri bu! Beni ilgilendirmez!

1|1
    0|1
  • Yaptığı doğru değildi tabi ki ama bu sanatçıları bu hale getiren de bizleriz maalesef.. 😒

1|2
    0|1
  • Kadin şarkısını soylerken yaplır mi bu hemde bülent ersoya 🤣🤣

0|1
    0|0
  • Bunun sahnesine hangi kafayla atlamış çok merak ediyorum 🤷‍♀️🤷‍♀️

1|1
    0|0
  • Büyük terbiyesizlik.
    Bülent Ersoy'da da terbiye aramak, mümkün değil.

0|1
    0|1
  • Iyi yapmış kadın şarkı söylüyor kolunu çekiyor refleks olmuş.

0|1
    0|0
  • hiç hoşlanmıyorum şundan kadın mı erkek mi belli değil

0|1
    0|1
  • Özel alana müdahale etmeyin. Ölümle bile yüzyüze gelebilirsiniz.

0|1
    0|0
  • Yok tekme atmalıydı 🙄

1|3
    0|1
  • şeyile vuramayınca mikrafonla yetiniyor 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Haklı

0|1
    0|0
  • Şiddet ün tanımaz!

1|1
    0|0
  • Ay bu kadını oldum olası hiç sevmemişimdir

0|2
    0|1
  • Ne olursa olsun öyle bir hakkı yok

1|1
    0|1
  • Sen sanatçısın yapamazsın.

0|1
    0|1
  • Değil tabiki ama tam ondan beklenen bı davranış

0|1
    0|0
  • Bu kadının neyi varda sahneye atlıyorsın

0|1
    0|0
  • Tokat manyağı yapmamış iyiki

0|1
    0|0
  • Bu erkek fatma hep böyleydi normaldir.

0|1
    0|1
  • Haksız bebeğem

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...