Şok idda! Beren ve Kenan 28 Mart’ta boşanıyor! Sizce bizi şok eden bu idda doğru mu?

Kenan Doğulu ve Beren Saat de, Acun’la Şeyma gibi bizlere bu şok boşanmayı yaşatacak mı?
Şok idda! Beren ve Kenan 28 Mart’ta boşanıyor! Sizce bizi şok eden bu idda doğru mu?
Güncellemeler:
Umrunda değilse, banane diyeceksen niye kendini yorup da soruya görüş yapıyorsun?
Niye? seni deli mi dürttü? Silah mı dayadılar? Niye zamanını boşa harcıyorsun? Bu kadar azarı işitmek için mi?

0|1
1919

En İyi Erkek Görüşleri

• Şok edecek bir durum değil aslında Şeyma - acun çalkantılı bir ilişki yaşamadığı için boşanma beklenen bir karar değildi
    Beren - Kenan birlikteliği konusunda çok kere mağazinde ilişkilerinde sorunlar olduğu belirtilmekte kenanın ailesi berenin hayat tarzı ve yaptıkları konusunda bereni kabul etmiyorlar oda ailenin kurallarına uyum sağlamadığı için ilişkinin bitmesi daha iyi olacaktır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Kuzenim geçen sezon survivor adasına gittiklerinde görmüş bu ikiliyi deli gibi aşık birbirlerine bunlar demişti, boşanmaları kendi tercihleri ama evlendiklerine şaşırdığım bir çift oldukları kesin..

1|0
    0|0
  • Hayır anlamadığım şok olucak ne var? Gayet doğal bir durum bu. Çiftler evlenir, anlaşamazsa boşanır bundan daha doğal ne olabilir? Doğru olduğunu sanmıyorum ama araları bozuktur ki düzelir.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1717
  • Doğru olma ihtimali yüksek

1|0
    0|0
  • "Bizi şok eden iddia" 😄

Beni şok etmedi açıkçası umrumda da değiller.

0|0
    1|0
  • Herseyin bir sonu var ikisi icinde hersey gönüllerince olsun kaç senelik evliydiler

1|0
    0|0
  • Ben şoku Mustafa Sandal da yaşamıştım bir de yaşarsam Kadir Doğulu da yaşarim onda da yasamam herhalde artık evliliklerin iliskilerin yürumediğini biliyoruz bu sadece ünlüler de yok

0|0
    0|0
  • Umurumda bile değil, şok olmadım. Magazin dünyasının değişmeyen insanları işte... :D

0|0
    0|0
  • Beni şok etmedi
    Ünlülerin samimiyetsiz ve boş hayatları umrumda değil

2|0
    0|0
  • Bir Serdar Ortaç bir bunlar boşansa herkes rahatlayacak sanki.

2|0
    0|0
  • Bu tür haberler beni ilgilendirmiyor önemli de değil yani

2|1
    0|0
  • Zaten evliliklerini tuhaf bulmuş şaşırmıştım evlenince de yine değişik tuhaf gördüm yani benim için şok olmadı olabilir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Alma yalinin ahını çıkar aheste aheste yalın ile bereni ne çok yakistirmistim oysa

0|0
    0|0
  • Bak buna inanırım işte 🤭 bence doğru olabilir.

2|0
    0|0
  • Böyle olacağı belli idi zaten.

1|0
    0|0
  • Yazık be üzüldüm valla 😔

1|0
    0|0
  • Hadi be😳

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • İnanılır gibi değil nasıl olur

0|0
    0|0
  • iyi olur böyle birbirlerini yıpratıyorlar

1|0
    0|0
  • umrum değil 😂

0|0
    3|0
  • Oha inanmıyorum şok oldum a q. Bize ne olm.

0|0
    3|0
  • Banane

0|1
    2|0
  • Nasil umrumdaa

0|0
    0|0
  • İyi olmuş

0|0
    0|0
  • galiba öyleymiş