Serdar Ortaç kürtaj ve boşanma haberlerini yalanladı! Sizin düşünceleriniz neler bu konuda?

Serdar Ortaç'tan kürtaj ve boşanma açıklaması!
Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan Ortaç'ın kürtaj yaptırdığı ve boşanacakları yönünde çıkan haberleri sosyal medya hesabı üzerinden sert bir dille yanıtladı. Yaptığı açıklamanın ardından ise Instagram hesabını kitledi.
Serdar Ortaç kürtaj ve boşanma haberlerini yalanladı! Sizin düşünceleriniz neler bu konuda?

Ortaç yaptığı açıklamanın ardından ise Instagram hesabını kısıtlı yaptı.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan ile haklarında çıkan boşanma haberlerine isyan etti. Ortaç, eşi Chloe Loughnan Ortaç'ın 'kürtaj' yaptırdığı yönünde çıkan haberlere de 'Bunu söylemesi bile o kadar çirkin ki 'kürtaj oldu o yüzden boşuyor onu' falan... Yalan, yalan, yalan' diyerek tepki gösterdi.

İşte Ortaç'ın sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı o açıklaması:

"Arkadaşlar bugün tekrar haberler ortaya çıktı. Dün boşanıyor diyorlardı bugün yine sabah şimdi de Serdar Ortaç'ın hanımı kürtaj oldu o yüzden Serdar Ortaç onu boşamak istiyor diye haberler çıktı.

Bir kadın başka bir kadına böyle bir konuda nasıl konuşabilir? Boşanma konusunda bir sürü dedikodu olabilir ama bu tür bu kadar çirkin bir şey olmaz. Karımın kürtaj olduğu haberi bu son nokta ve çirkin çok çirkin. Böyle şeyler söylenmez. Bunu söylemesi bile o kadar çirkin ki 'kürtaj oldu o yüzden boşuyor onu' falan... Yalan, yalan, yalan."
Bu yalanlamanın ardından iddiayı ortaya atan Eylem İpek ise şunları paylaştı:

“Sevgili magazinseverler, Serdar Ortaç’ın avukatına ‘Beni boşa bu kadından’ dediği ve içinde kürtaj konusunun geçtiği ses kaydı ve benim kendisiyle program sonrası yaptığım görüşmenin ses kaydı bende mevcut.
Haberler iftiraysa rica ediyorum mahkemeya başvursunlar… Diğer türlü ses kayıtlarını paylaşmam hukuki açıdan doğru olmaz. Bir magazin gazetecisi olarak bu detaylara ulaşıp haber yapmamam işim gereği mümkün değil.”
Hayırlı çarşamba lar carsambaniz güzel olsun zira Perşembe nin gelisi carsambdan beli olur derler.🙄🙄🙄😊

0|2
913

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli yalanlamaktan sıkılmıyor mu? Hayır bizim magazincilerde niye hep boş konulari insanları haber yapıp onları havalandırıyorlar sıkıldım hep önüme çıkmalarından

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Serdar Ortaç ve eşinden bu magazin dünyası ne istiyor?
    Ekmek çıkar diye sabah akşam serdar'ın evini mı gözetliyorlar ne yapıyorlar anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ünlülerin özel hayatında bizi bağlan bir kısım yok o yüzden ilgilenmiyorum açıkcası

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

811
  • Yalanlamasalar şaşardım

0|0
    0|0
  • Kimseyi ilgilendirmemesi gereken bir konu
    ama iddia edenin de dediği gibi, Serdar Ortaç hakkında yalan yanlış bir haber yapıldığını düşünüyorsa dava açması en doğrusu.

0|0
    0|0
  • Ayyy ilallah ya. Abi bezdik ya bunların ilişkilerinden. Hayır yani bize ne bundan. Alan razı veren razı

1|0
    0|0
  • Aman hiç ilgi alanım değil, ayrıca milletin derdi de bunlar değil ne yaparlarsa yapsınlar.😏

1|1
    0|0
  • Yalanlarlar demiştik😂

1|1
    0|0
  • Magazin bunları bir boşayamadı gitti😂

1|0
    0|0
  • Hep yalanlıyor :Dd

0|0
    0|0
  • Ortalik toz duman olmus anlasilan..

0|0
    0|0
  • Yalanlamalarına şaşırmadım desem?

0|0
    0|0
  • Gitmeyen bir evlilik varsa sürdürmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Ee yalanladi

0|0
    1|0
  • Aman banane

1|0
    0|0
  • Serdar'dan değil

0|1
    0|0
  • yalansa yalandır

0|0
    0|0
  • Kadın dogru diyor gibi

0|0
    0|0
  • Genelde yalanlarlar her şey olabilir bilemedim

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda değil...

0|0
    0|0
  • Bebek zenci çıkacakmış ondan aldırmış 😮

0|0
    0|0
  • Çok şükür yarabbi bak işte demk yalanmış gece rahat uyayacam. Yaw bize neeee? Ne yapcam ben serdarı da evliliğini de boşanmasını da? Neden bu kadar boş fuzluli şeylerle ilgilenmeyi seviyorsunuz

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...