Serdar Ortaç'ı yıkan haber! Chloe çocuk aldırdı iddiası. Eşiniz sizden habersiz çocuk aldırsa tepkiniz ne olurdu?

Serdar Ortaç'ı yıkan haber! Chloe çocuk aldırdı iddiası. Eşiniz sizden habersiz çocuk aldırsa tepkiniz ne olurdu?

Serdar Ortaç'ı yıkan haber! Chloe çocuk aldırdı iddiası

Magazinci Eylem İpek Şafak, Gel Konuşalım programında Chloe Loughnan'ın Serdar Ortaç'tan gizlice bebek aldırdığını bu yüzden de Ortaç'ın boşanmak istediğini anlattı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım adlı magazin programının sunucularından Eylem İpek Şafak, Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan ile ilgili şaşırtan bir gerçeği açıkladı.

Şafak, Chloe'nin gizlice kürtaj yaptırdığı bu yüzden de Serdar Ortaç'ın boşanma davası için avukatına talimat verdiğini söyledi.

"SERDAR'IN AĞZINDAN BOŞANACAĞINI DUYDUM"
Serdar Ortaç'ın bir ses kaydının eline ulaştığını ve bu kayıtta boşanmak istediğini söylediğini belirten Eylem İpek Şafak, "Serdar sosyal medya hesabından boşanma haberlerini yalanladı. Benim elime bir ses kaydı ulaştı ben haberi bunun üzerine hazırladım. Serdar bana 'o ses kaydı senin eline nasıl ulaştı?' diye de sordu. Serdar şu an o ses kaydının kimlerde olduğunu merak ediyor. Serdar 'evet haberler doğru ama zamanlama yanlış' dedi. Sesli notta da tarih belli değil. Serdar, 'Birkaç ay önce böyle bir şey olmuştu evet.' dedi. Aynı zamanda da şu anda evliliklerinin düzgün gittiğini söyledi.

"CHLOE GİZLİCE KÜRTAJ OLMUŞ"

Olay çok büyüdü hassas bir konu ama söyleyeceğim. Serdar'ın Chloe ile bu boşanma kararını almasında Serdar'ın ağzından da teyidi aldım Chloe kürtaj olmuş. Serdar'da bunu duyup sinirlenmesiyle boşanma kararı almış."

https://m.mynet.com/serdar-ortac-i-yikan-haber-chloe-cocuk-aldirdi-iddiasi-magazin-221349
Hayirli salilar efendim.😊

1|2
4042

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu adamın daha bu kadın 20 yaşındayken 'Çocuk istiyorum da çocuk istiyorum' diye saçmaladığını hatırlıyorum üzerinden bir 3-4 sene geçmiştir.

Karısı kendisinden bir 40 puan daha yüksek IQ'ya sahip bana kalırsa, yaşı genç, Serdar'a da pek bayıldığını sanmıyorum, şartlar iyi olduğu için evlenmiştir, bu yaşta çocuk istemiyordur zaten, kalıbımı basarım ki bu konuda bik bik edip kadını hamile bıraktı, ama sonra hatun istemediğine karar verip sormadan kürtaj oldu.

Tabii bunların gündem olması abes, bize ne mk

1|1
    0|0
  • Kendimi sorgulamaya iterirdim her halde. Acaba ne yapmış olabilirim de bana haber etmedi söylemedi derim. Karşısında azrail gibi bir adam varsa kadınlar çoğu şeyi saklar. Bana kalırsa Serdar ortaçta fazla mahsum değil bence.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Fiziği ve yüzü çok güzel olabilir ve yaşça da çok genç Serdar Ortaç a göre..
    Ama Serdar Ortaç da yıllardır bu piyasada müzik yapan şarkı üreten konserler veren bir sanatçı..
    Erkeklerin bazen bir kadını elinde tutmak için düştüğü halleri Serdar Ortaç da çok iyi görebiliyoruz.
    Sevgili Serdar bu kız seni sevmiyor! Gözünde ki perdenin kalkması için ne yapması gerek acaba?

4|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3840
  • Benden gizlmesi ve cana kıyması çok sıkıntılı bir durum

1|1
    0|0
  • Ya cidden midem bulaniyir bunlarin iliskilerinden simdi rahatlar tabi ama ilerde bunun vicdanini cekecekler 🤚 abi sevmiyosunuz sevmediniz adamdan neden cocuk yaparsiniz

2|1
    0|0
  • boşardım. her halde çocuk katili bir kadınla aynı yastığa nasıl baş koyarım ki güvenebilirim ki bu durumdan sonra her ne olursa olsun yasal ya da yasak isteyerek ya da istemeyerek gelişen bir hamilelikte durum ne olursa olsun senin sayende vesileyle yaradan böyle bir güzellik verdiği kadınlara senden olan bir canı nasıl öldürebiliyorsun. ki
    benim gözümde katil canidir.

3|0
    1|0
    • Peki tek gecelik ilişkiden olan çocuksa yinede kabullenirmisin?

• Çok iyi birisin ne guzel

• @Bahar22ay teşekkür ederim.

• Sorunlu ve manyak bir kadindir direk bırakılmalı ve arkanıza bakmadan kaçılmalidir.. Lanettir leştir ve bildiğiniz başa beladır... gerekirse ilce il ülke değişilmeli o kişiden mumkun olduğunca uzak olunmalidir

1|0
    0|0
  • Gizlice yapıyorsa zaten aranızda sevgi falan yoktur. Yalandan evlilik yürütüyorlar demek ki. Boşanırdım ben direk.

2|0
    0|0
  • Çok acı bir olay. Eşimden izinsiz çocuk aldırmayı geçtim, karnıma elimi attığım an kıyamam ben canımın bir parçasına.

2|2
    0|0
  • Bu serdar'ı neden ülkede bu kadar çekemeyen var. Bir şey olsa hemen akıllara boşanma iddiası yansıyor. Tüm magazin dünyası yatmayıp kalkmayıp bu serdar'ın üstünde.

2|0
    0|0
  • benden habersiz yapıyorsa bu işi çocuk benden değildir herhalde. yoksa neden aldırmak istesin ki?

2|0
    0|0
  • Öyle bir hakkı olamaz kimsenin.
    Çocuk iki kişiden oluşan bir birey, tek başına böyle bir karar vermesi büyük sıkıntı 🤭

2|0
    0|0
  • Eşim benden habersiz çocuk aldırmaz umarım gerçi benim haberim varken de aldırmasın eşim çocuk aldırmasın 😅

1|1
    0|0
  • Bu habere denk geldim bende kız baştan kabul etmemiş güzelliği bozulmasın diye.. tek başına karar vermemiş yani

1|2
    0|0
  • Ulan ben de bu tipten çocuğum olsun istemezdim kadın haklı

1|0
    0|0
  • Yani Chloe'nin çocuk aldırması da ülke olarak bizi krize soktu. Vah vah vah :D

1|0
    0|0
  • Galiba erkekler için bu ❓
    bn asla aldırmam erkeğim den bir parça ve erkeğime benzer bir erkek çocuğum olsa hiçte yok demem😊😊😊

1|1
    0|0
  • Sevdiğim insandan bir parçaya kıymak vurgun olsa gerek.. Çok üzücü.

1|0
    0|0
  • Hayatına kayarım onun. Benden habersiz böyle bişey... büyük konuşmak istemiyorum 😡🤦‍♂️

1|0
    1|0
  • Yani benden çocuğu olmasını istemiyor daha ne olsun ki

1|0
    0|0
  • Yok artık adam o kadar çocuk isterken kadın aldırmış mı? saçma ve çok kötü bir şey bence ben olsam yapmazdım ve adamın yerinde de olsam boşardım

1|0
    0|0
  • Zaten evliliği büyük hataydı. Görünen köy kılavuz istemez.

3|0
    0|0
  • Boşuna demiyoruz bu devirde hiçbir kadına güvenilmez diye...

1|0
    0|0
  • Eğer evlilik dışı bir ilişkinin sonucuysa ona danışırım olmaz aldırma derse o zaman gizlice aldırırdım.

1|0
    0|0
  • Bu adam çok istiyir çocuk kaloide istemio en sonunda ayrilirlar

1|0
    0|0
  • Bunlarda var bisey de neyse
    Serdar ortac cok asik ama esi oni hic takmiyor yazik

1|0
    0|0
  • Bu yarma gibi kadınla evlenmesi en başından hataydı. Hiç uyumlu değiller.

1|0
    0|0
  • Ya insan nasıl küçücük masum bir cana kıyar ki. Millet çıldırmış

1|0
    0|0
    • Bunu diyor olman için, hiç et yememen, koluna konan sineği falan öldürmemen gerek.

• Tamam sorun kendi kendine hall olundu o zaman. Çünkü ben Türkiyede yaşamıyorum ve her konuya da hem kalbimle hem aklımla düşünüp cevap veriyorum.

• İşte bak, normalde aklı selim bir insan olarak senin salak olduğunu söylemem lazım, ama hemen hemen her türk kadını gibi, zaten karşı tarafa bu tip şeyler söyletmeye çalışan tavrınız yüzünden demiyorum.

Türkiye'de yaşamıyorum, o zaman söylediklerim tamamen aynı filtreden geçse bile bambaşka anlamlardadır mı diyorsunuz ne diyorsunuz acaba?

Ulan siz kitap falan okuyup, cümle kurmayı öğrenmiyor musunuz hiç?

• Bu sadece onun vereceği bir karar değildir. Kanun önünde suçludur. Cezasını çeker

1|0
    0|0
    • Kanunlarda 'Kürtaj iki kişilik karardır' diye bir madde mi var? Hangi kanuna göre suç ki bu?

• Boşanma sebebi olmaz ama çocuğun babasına sormalı tel başına yapmadı demi :D

1|0
    0|0
  • Biter. Tek başına yapmadığı bir şeyi tek taraflı bitiremez

1|0
    0|0
  • Bunun gibi geniş adamın buna 1 saniye üzüleceğine inanan var mı ahaha

1|0
    0|0
  • Direk mahkemeye veririm acımam affetmem asla affetmem süründürürüm

1|0
    0|0
  • Serdar gıcık bir tip zaten iyi olmuş boşansınlar. o evlilikte formalite zaten reklam amaçlı. kadın türkiyede durmuyorki çocukta başkasından dır.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum öyle bir şey yapacağını. Magazin dedikodusudur.

1|0
    0|0
  • Chloe serdar a neyini yedirdiyse? bir daha bu kadar sevilmeyecek. sen Serdar Ortaç sın aptallık etme asdf

0|0
    0|0
  • Abovvv erkeklerin tavrina bakk 🙈

2|3
    0|0
  • Yapmaz öyle şey.

4|0
    0|0
  • Serdar ağbey başın sağolsun, tekrar dene artık.😞

1|0
    0|0
  • Erkek olsam bu benim için boşanma sebebi olur