"Kadın hoşsa ve kendine yakıştırıyorsa, çizgiyi de aşmıyorsa açıklık yakışır" diyen Hülya Avşar'a hak veriyor musunuz?

Hülya Avşar (55), sosyal medyada paylaştığı seksi, bikinili ve mayolu fotoğraflarının normal olduğunu söyledi.
“Cesurca bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Yazın herkes mayo ve bikini giyiyor. Bu yaşlarda birçok insanın fiziği güzel oluyor. Kadın hoşsa ve kendine yakıştırıyorsa, çizgiyi de aşmıyorsa açıklık yakışır” (Milliyet)

#fangoria
#yakışır

1|1
3228

En İyi Erkek Görüşleri

• Hak veriyorum hatta açık giyinsinler diyorum dışarıdaki şeref yoksunları yüzünden kadınlar neden kendini kısıtlıyor ki bakmaya cesaret eden olursa çevredeki halk olarak karşılık veririz olur biter.

1|1
    1|0

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3026
  • Kim isterse istediği yerini açsın. Ama Türk toplumunun anane, örf ve adetlerini yozlaştırmadan onlara saygılı olarak:)

0|1
    0|0
  • Elbette dozunda ise sorun yok bana göre.

0|1
    0|0
  • Çizgiyi aşmadan evet güzel bende yakıştırıyorum. Ama eleştiriye gelince, genele karşı ikili ilişkilerde giyim kuşamlarina bu ikili kara verip uzlaşabiliyorsa kimsenin söz hakkida olamaz. Bazi kiremit akillilar bu söz hakki sahibi olacağını düşünüyor ve duramayip çizgiyi asiyorlar.

0|1
    0|0
  • O kendine yakistiriyorsa, o kendini mutlu boyle mutlu ediyorsa.. kimsenin gelipte namus bekciligi yapip bu kadin oyle bu kadin soyle deyip ahkam kesmeye hakki yok.

Katiliyorum.

2|2
    0|0
  • kendıne yakıstıran soyunsun arkadas... ben bır anneye hayatında er olan hatuna yakıstıramıyorum cıplaklıgı.. tek ıstısnam! kadın bekardır bır albenı yaratmaktır amacı usulunce kaıdesınce cıplaklıga kacmadan olması.. kadın zıynetı namusdur!

0|1
    2|0
  • Aslında aşırı, ucuz bir şekilde teşhir etmedikten sonra kimin ne giydiği umurumda değil. Söylediğim gibi yaptıklarında da umurumda değil ama midem bulanıyor :/.

0|1
    0|0
  • Konu asil bir tarz için ise çoğu zaman beğeni kazanıp göz zevkini okşuyor ama amaç tahrik ise işte o zaman çizmeyi aşmak oluyor..

0|1
    0|0
  • merve ozbegin edebimle dekolte giyerim demesi geldi aklima :D

1|3
    0|1
  • Ne giyorsa giysin banane. Insanlarin ne giydiginden çok ne düşündüğü önemseyin

3|1
    0|0
  • İnsanları kapalı, çok açık diye sınıflandirmak yerine insanlığa bakılsa keske. Kime ne bundan

0|1
    0|0
  • kime göre neye göre çizgi arkadaş bırakın kim ne giyiyorsa giysin giyen kişi zaten kendine yakıştığını düşündüğü için giyiyor gerisi teferruat

0|1
    0|0
  • kadın kendini nasıl rahat ve özgür hissediyorsa giyebilir

0|2
    0|0
  • Açıklıkla, cesur kıyafetler karıştırılmazsa alâ..
    Herkesin bir beyni var, bize söz söylemek ahlamaklık olur sadece..

0|1
    1|1
  • Katılmıyorum. Canı cehenneme bu kadının! Muşmula suratlı kadın bile olsa açık giyinse bakarlar!

0|1
    0|0
  • Evet hak veriyorum. Ölçü kaçmasın kişi kendine baksın yeter.

0|1
    0|2
  • Çizgiyi aşmıyorsa mı? Zaten büyük sorun kıyafet yapmayın erkekler beynini gözüne indirmiş!
    Göz ile ırza geçecek nerdeyse. Şu an bekarım sevgilim var tabi ki çok karışmak istemem ama haddi aşmayacak karışıyorum olmuyor karışmıyorum olmuyor. Sevmiyorum açık bir yer göğüs çatalı kalça belirginli dar kıyafet bana göre hoş değil.
    Evet şöyle bir durum var, günümüzde illa ki her birey denize gider imkanı olan havuza
    Görmeyenlerde vardır nasip olur inşallah.
    Annem ve kız arkadaşım illa o denize girerken uygun kıyafeti ile giriyor, orada başka insanlarda var şimdi ben başkalarının karısına kızına baksam gözüm ile yemiş olsam
    Hoş olur mu olmaz
    İnsanlığa yakışmaz.
    Kalabalık bir ortamda ablanın birini üstünü düzeltse açılsa bakarken oda bana veya bir başkasına bakarken görse
    Sapık ahlaksız senin anan yok mu?
    Eee abla geçen plajdaydın?

2|1
    1|0
  • Bu sözünden sonra Kaşariliçe unvanını kazanmış oldu.

0|1
    2|0
  • Katılıyorum çok doğru söylemiş, kadının fiziği yerinde giysin tabii

0|1
    0|1
  • Saygı duyuyorum ama sadece fizikten ibaret kafası bomboş bir kadın Hülya avşar

0|2
    0|0
  • Herkes kendini nasıl mutlu ediyorsa öyle giyinsin. Herkes istediğini giymekte özgür.

0|3
    0|1
  • Soyunur da giyinir de. Bunun hesabı veya yakıştırması bize düşmez.

1|1
    0|0
  • Saygı duyarım sadece. Açık ve kapalı olayı niye bu kadar önemli? Benim kot tişört ile nice açığı (yakıştığı halde) ezip geçecek arkadaşım var

0|1
    0|0
  • Hakli bence

0|1
    0|0
  • İlk defa doğru birşey söylemiş.

1|1
    0|1
  • Dogru demis

1|1
    0|0
  • Evet

1|2
    1|2
  • Kendisi acmis da noolmus

0|2
    2|1
  • Çok haklı

0|2
    0|1
  • Evet çizgiyi aşmamak şartıyla , katılıyorum

0|1
    0|0
  • Yorumsuz birakiyorum.

0|1
    0|1
  • Haklı tabiki

1|1
    1|2
  • Doğru söz👏👏👏

0|2
    0|0
  • Kadın edebiyle güzeldir en değerli hazinesi

1|2
    0|0
  • Herkesin kendi düşüncesi.

1|1
    0|1
  • nötr :)

1|1
    0|0
  • Doğru demiş hak veriyorum

2|1
    0|0
  • çok haklı

1|1
    0|1
  • İsteyen istediğini giysin banane

1|1
    0|1
  • ne kadar kiz var burda meaqjlasak mi?😙😙😙😙

0|1
    0|0
  • Hülya Avşar'ı çok sevmem ama kadın haklı.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • Güzele açiklil yakisir

0|1
    0|0
  • İstediği gibi giyinsinler beni alakadar etmez

0|1
    0|0
  • Eh yani mk mantikli