“Dirty John” izleyen var mı?

Sadece 8 bölümlük mü, yoksa devamı gelecek mi? Anlamadım ben? Üç bölümünü izledim, tüylerim diken diken oldu. Bu tür insanlardan korunmak imkansız gibi bir şey. İzlemenizi tavsiye ederim, ama kötü hissettiriyor benden söylemesi 😐“Dirty John” izleyen var mı?

0|1
37

En İyi Erkek Görüşleri

• Böyle dizileri izleme kesinlikle ve başkalarınada önerme. İnsanların birbirlerine karşı varolan güvenlerinide yok ediyor resmen. Bazı yalan vs söyleyecekler içinde birer yol gösterici oluyor. Toplumda zaten güvensizlik artık hatsafhaya ulaşmaya başlamışken bu tarz şeyler ipleri daha da çok kopartır. Karar senin ama bence bu tarz dizilerin üzerinde çok durma ve izleme derim.

0|0
    0|0
    • Çok kötü hissettirdi bildiğin gibi değil ama yinede izleyeceğim. Bazı şeyleri anlamam gerekiyor 🙂 Bu merak duygusuyla baş edemiyorum. Ama haklı olabilirsin, ağır gelecek olursa kimse izlemesin. Burdan da uyarmış olayım..

• Hayır gene erkeklerde çok etkisi olmazda hanfendiler genelde daha fazla etkileniyor. Bir dönem bende izliyordum bu tarz diziler filmler baktım kattığı bir şeyler yok izlemeyi bıraktım ama izlemeye devam edenlere ve sana iyi seyirler şimdiden😁

• Bravo şirketinden 2. sezon ile ilgili bir açıklama gelmemiş belli değil yazıyor. Bende izlemedim hafta sonu bakıp değerlendiririm

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

25
  • Ben izlediğim dizide taraf tutmak isterim... kendimi başrollerden birine yakın görmek isterim.. bu dizide kendimce birşey bulmam zor diye düşünüyorum.. izlemem ben bunu

0|0
    0|0
  • Hangi platformda bu?

0|0
    0|0
    • Netflixte izliyorum

• Dizinin başında romantizmin sahte olduğuna dair bir belirti yok. Her şey gayet normal ilerliyor. Orta yaş üstü bir teyzeyle ona nazaran daha genç bir doktorun sabah akşam buluşup sevişmesinde ilginç bir şey göremedim 😂 Başta gösterilen 2 dakikalık kan dizinin ilgimi çekmesine yetmedi açıkcası. Yine de teşekkür ederim tavsiyen için.

• Siz bilirsiniz 🙂 rica ederim

• Love is war izledim tavsiye ederim 9 bölüm şuanlık

0|0
    0|0
  • Not aldım. Firefly bitince izlerim artık.

0|0
    0|0
  • Ay izlicem

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • bende merak ettim şimdi

0|0
    0|0
    • Güzel dizi sıkılmazsın 🙂

• Hatta izlemeden önce narsist/sosyopatlık hakkında biraz bilgi edinirsen daha da keyifli olabilir. Sevgi merhamet utanma ahlak duygusu olmayan insanlar bunlar. Her yerde varlar, maalesef..

Benzer Benceler

Yükleniyor...