Diriliş Ertuğrul u izliyormusunuz Engin Altan Düzyatan ın oyunculuğu nasıl?

TRT1 deki Diriliş Ertuğrul dizisini izliyormusunuz ben sıkı takipçisiyim ve diziye bayılıyorum

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• çok uzadı ve baydı artık özellikle ilk iki sene deli gibi izlerdim çok güzeldi ve keyifliydi ama artık hep aynı şeyler yani dizide sahnelerde neler olabileceğini adın gibi biliyorsun ve bu artık sıkıcı geliyor ben bu dizinin senaristi olsaydım şu an osman gazinin 2. sezonu oynuyor olurdu

0|1
    0|0
    • Yok ya bence dediğin kadar baymış olamaz

• Haklısın galiba

• Dediğin doğru ama dizinin bitmesini şu yüzdende istemiyorum hem çok hoşuma gidiyor hemde güzel dizi YÖK yani bu bitince ne izleriz çok az dizi var

En İyi Kız Görüşü

• İzliyorum babam izlediği için de ne bileyim ya sanki bugünkü IŞID onların torunuymuş gibi geliyor bazen

0|2
    0|0
    • En iyi seçicem yorumun çok hoşuma gitti

• Teşekkür ederim Albastı yakışıklı

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

26
  • bir iki youtube videosuna bakmıştım. yapmaya çalıştığı aksan bile ağzında parçalanıyor. iğrenç ötesi jest mimikler de cabası. sadece boyu posu ile oyuncu olan bir yeteneksizin gülünçlü hazinçli sonu bence

0|0
    0|0
  • İlk bölümünden bu yana izliyorum. Fevkaladenin fevkinde bir dizi. Engin Altan Düzyatan biçilmiş kaftan olmuş dizide. Adam resmen kendini buldu :))

0|1
    0|0
  • insanlar trt yi de programlarınıda sevmiyor ben de dahil hem televizyon izlemek sıkıcı geliyor artık insanlara ben de dahil

0|1
    0|0
  • Nefret ederim TRT izletmem

0|0
    0|1
  • İzlemedim izlememde

0|0
    0|0
  • Mmmmmükemmmmmmmmelllll

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum