Adriana Lima ile Türkiye arasında kalsan hangisini seçerdin?

Adriana Lima - Metin Hara
Adriana Lima - Metin Hara
Günün magazin bombası patladı... Adriana Lima, Metin Hara'ya "Eğer benimle devam etmek istiyorsan Türkiye'yi terk et ve evlenelim dedi" Metin Hara'nın Adriana Lima'ya cevabı "Evlenelim ama Türkiye'yi terk etmem söz konusu olamaz" dediği öğrenildi. Sana Böyle bir teklif gelse kabul eder misin? Adriana Lima mı? Türkiye mi?
  • Adriana Lima İle Türkiye arasında kalsan hangisini seçerdin?Türkiye
    A seç
  • Adriana Lima İle Türkiye arasında kalsan hangisini seçerdin?Adriana Lima
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
5583

En İyi Erkek Görüşleri

• Metin Hara'nın yaşadığı muhitin, gittiği mekanların Türkiye ile alakası mı var? Adam zaten Avrupa gibi yerlerde yaşıyor.
    Kendime gelecek olursam iç güveysi olmayacak şekilde farklı bir ülkede yaşardım. Ne o benim çöplüğüme gelip himayem altına girsin, ne ben onun.

0|0
    0|0
  • sen ne yaptın ya amerika'ya gitmek için insanlar nelerini feda ediyor. bunun için düşünmeye bile değmez, hemen kabul ederim yeterki evlenelim. sonra zaten ben onu ikna eder getirim ülkeme. ha zaten burda yaşamaya gerek yok yılda 1 ay gelsek yeter.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Adriana'nin işi bitmek üzere ama Türkiyem öyle mi? Daha gezeceğim çok yeri var. Hem ben o yerlere balgam yağdıran, suratıma suratıma sigara içen vatandaşlarım olmadan yaşayamam. Ne yaparım sonra yaban ellerde..

0|1
    0|0
  • Yaa ben erkek olsam; değil Adriana Venüs hayat bulup gelse dünyaya yine de terk etmem vatanımı. Adriana da tırt zaten aşkına, meşkine inanmıyorum arkadaş 👋🥰

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5381

Benzer Benceler

Yükleniyor...