Adriana Lima ile Türkiye arasında kalsan hangisini seçerdin?

Adriana Lima - Metin Hara
Adriana Lima - Metin Hara
Günün magazin bombası patladı... Adriana Lima, Metin Hara'ya "Eğer benimle devam etmek istiyorsan Türkiye'yi terk et ve evlenelim dedi" Metin Hara'nın Adriana Lima'ya cevabı "Evlenelim ama Türkiye'yi terk etmem söz konusu olamaz" dediği öğrenildi. Sana Böyle bir teklif gelse kabul eder misin? Adriana Lima mı? Türkiye mi?
  • Adriana Lima İle Türkiye arasında kalsan hangisini seçerdin?Türkiye
    A seç
  • Adriana Lima İle Türkiye arasında kalsan hangisini seçerdin?Adriana Lima
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
5583

En İyi Erkek Görüşleri

• Metin Hara'nın yaşadığı muhitin, gittiği mekanların Türkiye ile alakası mı var? Adam zaten Avrupa gibi yerlerde yaşıyor.
    Kendime gelecek olursam iç güveysi olmayacak şekilde farklı bir ülkede yaşardım. Ne o benim çöplüğüme gelip himayem altına girsin, ne ben onun.

0|0
    0|0
  • sen ne yaptın ya amerika'ya gitmek için insanlar nelerini feda ediyor. bunun için düşünmeye bile değmez, hemen kabul ederim yeterki evlenelim. sonra zaten ben onu ikna eder getirim ülkeme. ha zaten burda yaşamaya gerek yok yılda 1 ay gelsek yeter.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Adriana'nin işi bitmek üzere ama Türkiyem öyle mi? Daha gezeceğim çok yeri var. Hem ben o yerlere balgam yağdıran, suratıma suratıma sigara içen vatandaşlarım olmadan yaşayamam. Ne yaparım sonra yaban ellerde..

0|1
    0|0
  • Yaa ben erkek olsam; değil Adriana Venüs hayat bulup gelse dünyaya yine de terk etmem vatanımı. Adriana da tırt zaten aşkına, meşkine inanmıyorum arkadaş 👋🥰

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5381
  • Ülkemizi

1|0
    0|0
  • Öncelikle soru soran arkadaşş

Vatan daima el üstünde tutulan bir konudur. Sorunuzu anlamsız ve degersiz buldugumu söylemek istiyorum...

Vatanın ne bir bedeli nede bir karşılıgı vardır. Kanıyla bayraga renk veren nice yiğitlerimizinde bir tırnagı dahi olamaz ADRİANA LİMA 😉🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

0|0
    0|0
  • Adriana Lima adlı abartılmış sosyete artık kırışmaya yüz tutmuş bedenini birilerine pazarlama derdinde, böylece ilerde eski model yeni bunak takma adından kurtulmuş olacaktır.

1|0
    0|0
  • Adriana Lima kadın budalası olduğum için değil bu ülke bensiz de yapar bana ihtiyacı yok ama ben bu ülkeden daha bir fayda görmedim bu ülkenin hiç bir faydasını görmedim en azından belki bu kadınla ünlülüğü yakalarım elimden tutar her zaman büyük düşün büyük oyna büyük hisset büyük yaşa ve bencil ol çünkü hayat böyle bunu öğretti hayat...

0|1
    0|0
    • o kadarda bencil ol dememiştir hayat. sen bir daha yaşa :)

• Ha unutmadan şunu da belirteyim benim ülkeyle sorunum yok ülkemi ve devletimi seviyorum sistemini ve insanlarını sevmiyorum yoksa Adriana da bahane tek olsam gene giderim uzun süre...

• Bu Adriana Lima'yi aşırı abartiyor bu ülke, Sankli bulanamaz, olağanüstü güzellik gibi görüyor çoğu kişi çirkin deyince linç yiyoruz. Bir kadin için Vatanını terk eden şerefsizzdir net.

0|0
    0|0
  • 1 saniye düşünürsem serefsizim osmanli torunuyuz lan biz atalarimiz varları yoklari ile savaştı bize bu topraklari sunabilmek için bir tane kiz için birakir miyim sandiniz doğru bildiniz lima lan bu mikmisim toprağı topran heryerde toprak o kadin icin varya degil türkiye dunyayi birakirim hara belani öperim gitmezsen dalyarag seni

0|0
    0|0
  • Ülkemde Adriana gibi hatunları ya da delikanlıları doğuracak analar var Ülkem candan kıymetli insan hayatıda önemli lakin tercihte Ülkem derim onun içinde elimden geleni yapmaya gayret ederim

0|1
    0|0
  • Adriana hani Türkiyeyi seviyordu öyle bişey niye demiş olabilir ki acep ne kadar doğru..
    Beni dünyanın hiçbiryerinde bağlayan birşey yok her yere gidebilirim şahsen ama düzeni bozup yeni düzene alışmak zor olacaktır elbet

0|0
    0|0
  • Adriana Lima'yı alır ve yeni bir Türkiye kurardım!!! Demek Türkiyeyi terk et ha.. Al sana Türkiyeyi terk!!!

0|0
    0|0
  • Oylamadan önce dedim ki Türkiye %100 dür. Oyladım gördüm ki bu millet bir kadına bile bu memleketi gözünü bile kırpmadan satar. Halk arasında buna kansızlık deniliyor tedavisi var mıdır bilmem

0|0
    0|0
  • Tabiki Turkiye. Ne kadar dönek olabilirsiniz oylamasi olmus bu daha cok.

0|1
    0|0
  • Böyle bir kıyas doğru degil. Sevdiği insan için her şeyden vazgeçirebilir. Abd ye yerleşiyor olmak Türkiye'yi reddetmek anlamına gelmiyor.

0|1
    0|0
  • arianadan güzel ve kaliteli hatunum var la o kim. hadi olmasın ne fark eder ondan alası dolu bu ülke. az bakım yaptır birine, adriananın alasını görürsün :)

2|0
    0|0
  • Beyler kendinizi kandırmayın, nefes alan her dişi canlıya saldırıyorsunuz. İçiniz Adriana Lima'dan yana sjsk

1|0
    0|0
  • Dünyanın en güzel kadını da olsa kadınsız yaşayabilirim ancak Güzel Türkiye' siz asla.

0|0
    0|0
  • Bir kadına ülke değişecek değiliz aşırı saçma bir soru ülkeyle bir kadını kıyasla sokmak

0|0
    0|0
    • dünya kadar insan sevgilisinin peşinden gidiyo o kadar muhteşemini bulsam erkek versiyonunu tabi giderdim ben

• @daisy110 sen ve senin gibi düşünenler vatanıda terk eder ailesinde mükemmel kavramın zaten fiziki özellikler olduğu için daha fazla konuyu uzatmak istemiyorum

• ya hadi tamam sen böyle bir soru sordun.. hadi buna cevap olarak şu an için 12 erkek adriana limayı seçmiş 11 kız neden adriana limayı seçmiş onu hiç anlamadım :D TABİKİDE TÜRKİYE ;)

0|0
    0|0
  • Adriana LİMA kim ki vatanım yanında. Günahları boyunlarına ama bizler Rus Katerina ve Baltacı Mehmed Paşa olamayız.

0|0
    0|0
  • Alt tarafi yurt dışında yaşayacak. Zaten kendi vatandaşımızdan çok Suriyeli var, ben olsam çeker giderim. Burda olunca ne olacak? İyi şeyler yapsa bile değmez bu insanlara

0|0
    0|0
  • adam bulmuşta bunuyor ya bıraksın bu ayakları bence

1|0
    0|0
  • bunlar sacma. öyle dese vatandaşlıktan bile cıkar o adam. zaten adı türk. kadın bıraktı işte sıkıldı bıraktı.

0|0
    0|0
  • Adriana'nin cani cehenneme. Güzel ülkeme birsey olmasın 🤗

1|1
    0|0
  • Sitede çok anlamlı, çok güzel sorular varken böyle safsata soruların yorum yağmuruna tutulması içler acısı bir durum.

0|1
    0|0
  • Vatan demek Namus demek. Hiçbir şey için Vatanımı değiştirmem

0|0
    0|0
  • Bana böyle bir dayatma yapmaya kalkmasa belki kendim terk edebilirdim onun için ama böyle bir resti görmemek onursuzluk olur...

0|0
    0|0
  • Bulbulu altin kafese koymuslar illede vatanim demis Vatanim tabiki

0|0
    0|0
  • Hayatımla ülkem arasında kalsam bile Türkiye derim.

0|0
    0|0
  • Türkiye tabiki o karidan guzel turk kizlari var adriana kim oluyo 😉😊😂

0|1
    0|0
  • Metin zaten Israel kökenli. Ne güzelde reklam yapiyorlar adama kim ki bu

0|1
    0|0
  • Bu teklif ilgimi çekmiyor. Ukraynalı biriyle Mars'a gidip koloni bile kurarım.

1|0
    0|0
  • Kendini Türkiye'den değerli mı sanıyor? Ucuz eti olan biri sadece. 🇹🇷

1|0
    1|0
  • Bahane bu. Zaten olayın özü reklamdı. Ama ben terk ederim böyle durum olur ise.

0|0
    0|0
  • Adriana olması değil mesele. Bir kadın veya ülken..

0|0
    0|0
  • Tabiki de türkiyem
    Adriana s**ilir türkiyem sevilir...

0|0
    0|0
  • Evliliklerde şartlardan nefret ederim. Koca kafalı Adriana kendisini vazgeçilmez sanıyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Lima diyen yüzdelik kısmı merak ettim. Hara adammış helal...

0|0
    0|0
  • Bir kadın olarak Adriana Lima ' yı seçiyorum. Isterse lezbiyen bir hayata merhaba diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Bunlar ayrılmadı mı. Cevap tabiki vatanım öyle saçma şey mi olur. Adrıana gibi kız bulurum ülkede , vatan bulunmaz

0|0
    0|0
  • Bir insan için ülkemi ailemi öz topraklarimi terk etmem söz konusu bile olamaz.

0|0
    0|0
  • Tabiki kim olacak Adriaana Limayı seçerim :) yok böyle güzellik kaçırılırmı bu güzellik

0|0
    0|0
  • Kadınları sever ve değer veririm ama kontrol hep bende olmalı..

0|0
    0|0
  • 200 gr a.. k için güzelim vatan terk edilir mi be , akıl var mantık var :)

0|0
    0|0
  • Vatan dedigin benim icin guzel iki bacak ve bir cift memeden ibarettirde ondan

0|0
    0|0
  • Çünkü Türkiye de yüzlerce adriana limadan bulursun 😂

0|0
    0|0
  • O kadar vizyonsuz değilim üşkemi satamam

0|0
    0|0
  • Bunun vajinası altın mı? Ne sanıyor kendini

0|0
    1|0
  • Tabi ki lima derdim. 😅