Sevgilinizle sinemaya gittiniz ve uyuyakaldı, ne yapardınız?

Detaylar canlarım detaylar😊

Sevgilinizle sinemaya gittiniz ve uyuyakaldı, ne yapardınız?

Merakla beklediğiniz film vizyona girdi ve sinemaya gittiniz sevgiliniz, omuzunuzda uyuya kaldı tepkiniz ne olur du? 😂😂

Hastayım 🤧😷🤒🤒

Hayırlı günler olsun inşallah 😊
  • Uyandırdım 😠
    A seç
  • Ahyy uyuyami kalmış iki gözümun çiçeği kıyamam ku 😍❤️
    B seç
  • Dur dicem şunduk 🙄
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|4
108132

En İyi Erkek Görüşleri

• Tabii ki uyandırırdım ama korkutarak değil tabii ki. Ha bu arada hala omuzumda uyumak istiyorsa film bitene kadar yeniden uyumasına izin veririm. Ben ise saçlarını okşarken onu koklardım. Ne de olsa o benim kıymetlim. :)

3|0
    0|1
  • Ben hastaysam ve sinemada uyuya kalmışsa, sabaha kadar başımda beklediği içindir :) benno hatuna ömrümü veririm be :)

Geçmiş olsun Minel :) Rabbim acil şifalar versin :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sevgili bulma şıkkı nerdeydi 😂
    Şaka bir yana, erkek olsun kız olsun şu yaşıma kadar Ayşe sultan (annem olur) dışında kimse sinemada yanımda uyuma gafletinde olmadı, aksine herkes cin😁

0|3
    0|0

Geçmiş olsun allah acil şifalar sağlık sıhat versin... 🙏🏻😇

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

106130
  • Öperek uyandırırım
    uyuyan güzel misali

8|1
    0|4
  • Boyle anlarda ortaya cikar karsinizdaki insanin size olan duygularinin gercekligi.. kalksana kolum uyustu üffff demek var.. veya kan akisi durma noktasina gelse bile sesini cikarmayip uyanmanizi bekleyen ve film sonunda uyandiginizda size hayran hayran ve sefkatle bakan bir cift gozle karsilasmak var.. kilit anlardandir bence.. uyumaya mi geldin diye azarlayan bile cikar.. arti.. bir kadin bir erkegin kollarinda uyuyakaliyorsa , ona gercekten guveniyor demektir..

1|1
    0|0
    • Son cümle olayı bitirdi, var ol.
      '''Bir kadın bir erkeğin kollarında uyuya kalıyorsa , ona gerçekten güveniyor demektir..'''

• Horlamadığı sürece hiç sıkıntı yok uyusun garibim sıkılmıştır.

1|4
    0|0
  • sinemada değilde benı evıne içmeye davet eden bır kız vardı aynı zamanda tv ızlıyorduk bır baktım horluyor :)) biramı bıtırıp taksı cağırdım sessizce uzaklastım evden

1|0
    0|0
  • Omzuna yatar bende uyurdum o fırsat kaçar mı? Film kimin umurunda..

2|1
    0|0
  • Sinemada uyuyan bir erkek görmedim. Ola ki uyudu benim omzumda uyuması imkansız fıtık olur adam mazallah 😂

1|1
    0|0
  • Sessizce kalkarim yanindan disariya cikarim, ararim evdeyim derim panik yapar 😂 cikinca hahaha hihihi😂😂

1|0
    0|0
  • üşümesin diye sarılıp o anın tadını çıkartırım bence çok tatlı yanımda uyuması

1|0
    0|0
  • Ellemem uyusun onun mısırın hemen kendi tarafıma çekerim 😆

1|0
    0|0
  • Kucaklar eve götürürüm 😀

(Kendi evine ) paket yapın evde yicem demem 😅

1|0
    1|0
  • film bitene kadar öyle kalırdım hatta üşümesin diye üstüne bir şey örterim. malum uyuyan insanın üstüne kar yağar derler.

bu arada geçmiş olsun.

3|0
    0|0
  • Film iyi ise kesin deeepüğü vurur kalk sanat var sanaaat heeey yawrum heyy derim saygısızzzz... baktım film kötü bende başımı yaslar uyuurum naaapim

3|0
    0|0
  • O uyuyana kadar butun seanslara tekrar bılet aldırırım gorevlıler aracılıgıyla kıyılır mı uyuyan bır melege :)

2|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle üzülürdüm beraber izleyemedik diye uyandırmazdim ve uykusu varken ve ya durumu Iyi değilse sinemaya gitmezdim

1|0
    0|0
  • Görevlilerden filmi durdurmalarını ve sevgilim uyandığında devam ettirmelerini rica eder ve üzerine de bir güzel dayak yerdim herhalde.

2|1
    0|0
  • Hep uyuyor zaten 😂😂😂 artık onu götürmüyorum 😂😂

1|2
    0|0
  • Dürter uyandırırım, romantiklik beklemesin benden :/

2|1
    0|0
  • Eğer uyandırıcaksam en masum yöntemi seçer öperek uyandırırdım😊

1|1
    0|0
  • Hemen selfiye yapardım canım benim uya kalmiş derdim bragardım uyusun

1|0
    0|0
  • o kadar sinemaya gittik bir kere bile sarılıp film izlemedik, yanımda hep amcamın kızı misali dururdu...

1|0
    0|0
  • Niye sinirleneyim ya. Benim beğendiğim filmi o beğenmek zorunda mı? Kaldı ki yorgundur ve bu yüzden uyuyakalmıştır normal yani

0|0
    0|0
  • Uyku güzeldir geldiği anda değerlendirmek ve rahatsız etmemek lazım.

0|0
    0|0
  • Uyuyan taraf ben olduğum için 😆. Uyuyalim nolurki sanki ya

0|0
    0|0
  • Omzuma yatması ve kokusunu doyasıya içime çekmek için bütüngece hareketsiz dururdum

2|0
    0|0
  • Montumu çıkarır üstüne örterim , Saçını okşar , alnından öperim 😊😉

2|0
    0|0
  • Bundan daha güzel ne olabilir ki... ama bilin bakalım ne eksik

1|1
    0|0
  • Bende omzuna kafamı koyardım uyurduk. Filmi kim izlerdi bilemem. :dd

1|1
    0|0
  • Ne guzel iste guvende hissetigi icin uyumustur derim

1|0
    0|0
  • Bilet parasına üzülürdüm. Ben izler bitince dürterdim kalk gidiyoz diye 😂😂

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam. Ben devam ederim filmi izlemeye. Film bittikten sonra uyandırırım.

1|0
    0|0
  • dkalkar giderim uyanınca beni yanında bulamayınca şaşırsın diye :D

1|0
    0|0
  • filmi izlerim. o sırada onun mısırını da yerim. ice-teasini de içerim. uyuyor nasıl olsa:)

3|0
    0|0
  • ne güzel uyumuş öyle be, insanın sevgilisi edinesi geliyor :(

1|0
    0|0
  • hic bozmam ben izlerim resimdeki gibi bir kizin bana sarilip uyumasi huzur verir di bana

1|0
    0|0
  • Para vermişim bilete. Ne demek uyuya kaldi 😂 gözünü bile kırpmaması lazım 🙄

1|1
    0|0
  • Sinemaya boşuna mı para verdik? Kıymetini bilsin yani... israfa karşıyım. Uyandırırım, hem bazılarıda kızıyor “niye uyandırmadın? Diye

0|0
    1|0
  • Clube Gittiğimizde Oturmayamı Geldik Dediği İçin Bende Sinemaya Uyumayamı Geldik Diyerek Uyandırırdım :D Etme Bulma Dünyası Beybisi :D

0|0
    0|0
  • Benim yanımda uyuyabiliyorsa yazık bana. Her şeye rağmen uyuduysa kedi gibi okşarım 😎

0|0
    0|0
  • Cokmu uykun var evde uyursun Ama cok uykun varsa Ben anlatirim sonra ;) derdim

0|0
    0|0
  • Oh iyi olmuş, sessiz sedasız izlemeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Uyuyacağımiz filme gitmem. Ayrıca yine de uyursa da öpe öpe uyandırırım 😅

1|0
    0|0
  • Uyuya kalan ben olurum. Bunu sevgilim cevaplasın😃🤗

1|0
    0|0
  • Öyle beklerdim başında 😍 kimsenin de uyandirmasina izin vermezdim 😠

2|0
    0|0
  • Kıpraşmadan dururum, uyusun 😍

2|5
    0|0
  • hayal gücüm okadar ileriye gidemiyor bu tarz şyler benim için hayal bile değil okadar ki yıkığım allah kurtarsıın beni

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Artık çok az sevgili sinemalara uyumak ya da film izlemek için gidiyorlar genelde... anladınız siz onu

0|0
    0|0
  • Uyusun der filme dalarım bitince de öperek film bitti derim :D.

0|0
    0|0
  • Ben de ona sarılırdım uyurduk. 🥰🔥

3|5
    0|0

0|0
    0|0
Daha Fazla
186
Yükleniyor...