Yılın bomba aşkı Hadise ve Orhan Ölmez'den geldi. Bu çifti yakıştırdınız mı?

İkisi de şarkıcı, ikisi de sanat dünyasında... Orhan Ölmez'i hep severdim, ben yakıştırdım açıkçası. Siz nasıl buldunuz bu çifti?
hadise ve orhan ölmez
hadise ve orhan ölmez
  • Yakıştırdım, çok tatlı bir çift olmuşlar.
    A seç
  • Ne alaka bir ikili, hiç beğenmedim.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|4
95119

En İyi Erkek Görüşleri

• İkisini de severim ben.
    Bilmem; antipatik bulunsa da duruş olarak Hadise hoşuma gidiyor. Kadın, emek, özveri gibi değerler çok yüce onda. Mesleğini icrâ etme yolu ise onu bağlar. Ve icrâ şekilleri ikisinin de çok zıt birbirine; kim bilir, belki de bir ömür çok mutlu olurlar. Kimse bilemez bunu...

0|0
    0|0
  • biri "iki elin kanda olsa da gel" diyen sessiz sakin bir adam.
    diğeri Afrika kabilesinden çıkıp Türkçe'yi yeni öğrenenler gibi "prensesler gibiydim ben baba evinde" diyen bir kadın.
    birinin biraz daha zıpırlaşması birinin biraz daha durulması lazım bence.

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hadisenin asılmadığı kimse kalmadı zaten sonunda bulmuş birini. Ama uzun sürmez. Millet orhan ölmeze yakışmamış falan demişte neyi yakıştıramadınız sonuçta oda erkek. Kuyruk sallayana bakmış işte. Sonu olmaz bu işin.

0|1
    0|1
  • Tam hayal kırıklığı oldu kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi Hadise çok farklı havalı bir kadın olmadı bu 😅

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

93117
  • Ben Orhan ölmezi çok severim ne diyim onlar kendilerini birbirlerine yakistirmislarsa bana pek laf düşmez.😊

0|0
    0|0
  • Yakistiramadim

6|3
    0|0
  • Orhan ölmezin bağlama hocası bizim komşumuz akıllı olun fmfmfmfm. Hadiseye fazla gelir onun adamlığı. 😂

2|2
    0|0
  • Orhan ölmez hadiseyle çıkıyor diye şımarmazsa on numara olurlar. Yalnız hadiseyle kim çıkıyor deseler hayatta aklıma gelmicek bir isimdi orhan ölmez. Farklılık iyidir

0|0
    0|0
  • Orhan ölmez gibi bir ADAMA hadise gibi birini yakıştıramadım.

1|2
    0|0
  • Ünlülerin yaşam tarzları özel hayatları kazandıkları paralar ne giyindikleri bütün hayatları zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış misali. Bizde hala patates soğan a zam geldi tanzim satıslarında sıra kuyrukları

0|1
    0|0
    • bende bunu hep diyorum ama anlayan yok, boşver çeneni ve parmaklarını yorma.

• Orhan ölmez in daha hanımefendi birisi ile olmasını beklerdim

2|0
    1|0
  • Ağır başlı düzgün bir adama benzşyor hadise deli dolu neşeli rahat biri pek uzun süreceğini düşünmüyorum

0|0
    1|0
  • Hmm onlardan dahada yakışıklıyım

2|1
    0|0
  • 😳 çok şaşırdım. Müzik tarzları bambaşka olduğu gibi yaşam tarzlarıda çok farklı iki insan... Demek ortak paydada buluştular. Orhan Ölmez ağır başlı bir insan, Hadise biraz daha deli dolu. Emrahla Asuman geldi aklıma...

0|0
    0|0
  • Nasisa ayrilacaklar kafa yormayin salla gitsun 😉😂

0|0
    0|0
  • Bunlar baya farklı dünyaların insanları gibiler ama

0|0
    0|0
  • ya hadisecem nedir bu hadise ya açıklar mısın lütfen senin ne işin var ya o adamla bir kere tarzın bile değil

0|0
    0|0
  • Orhan Ölmez aşk adamı.
    Hadise ise ne kadını ben söylemeyeyim.
    Aykırı bir ilişki.
    Yakışmaz öyle bir kadın öyle bir adama.

0|0
    0|0
    • Gerçekte tanısanız konuşsanız aslında dünya tatlısı bir kadın olduğunu görürsünüz.

• @Jolieee Bak kalben kötü biri olduğunu söylemedim iyi biri kalp olarak.
      Fakat davranışları çok kötü.
      Her erkeğe asılıyor, yarışmacısına ''yanıyorum sana'' dediğini gördüm
      Murat Boz'a nasıl asıldığını bütün Türkiye görüyor belki de birlikte oluyorlardır bunu bile düşünüyorum.
      Kısaca hadise kadın olarak ezik birisi.
      Kalp olarak kimse kötüdür demedim dikkat edersen. Karakter zayıf.

• @Jolieee Kadınların abazası hadise. Abaza birini de aşka kimse yakıştırmaz

• Mutlularsa bizim yakıştırıp yakıştırmamamız bir şey değiştirmez

0|0
    0|1
  • Aslında yakışmamışlar lakin kendileri yakıştırdılarsa bana laf düşmez diyorum. Mutluluk onlarında hakkı sonuçta.

0|0
    0|0
  • Orhan ölmez gibi adam buna yakışmaz, daha oturaklı hanfendiler var, hemde bu kadından bişi olmaz, yani ev kadını.

0|2
    1|1
  • Bize düşmez tercih yaşam hakki onların Yaradan yakistirdiysa bu is biter😉😉

2|0
    0|0
  • Orhan ölmez diye bir şarkıcı mı varmış 🙄 hiç haberim yok.

1|1
    0|0
  • Rüyamda görsem inanmazdım o adam efendi ağır başlı hadise tam bir motor ne alaka ya yakında ayrılırlar hiç yakışmamışlar tamamen uyumsuz

0|0
    0|0
    • 7gün

O nasıl bir. Cümle insanlar sizin yaşam tarzınız gibi olmak zorunda mı. Kadının ceyreği kadar varsa sende de kişisel gelişim buyur. Sizin elinizde olsa her gün sevgili değişirsiniz.. Bu kafayla anca kıskanclık hayatı yaşarsınız.. Motor muş... Bu ülkede ne hikmetse herkes Müslüman ama iş hırsızlığa pislikliğe gelince en ön sırada yer alır. Senin cümle de onun gibi bir şey.

• 7gün

Ha gayret... Yaz yaz içinde kalmasın... belki gunluk hayatta iplenmiyon diye şuralarda bir kaç abaza şişirştir seni. Rahat ol küfür etmem. Sen serbest rahat rahat yaz.

• İşte paranın gücü. Paranız varsa istediğiniz kadını ve erkeği kolayca elde edersiniz. Yanlış anlamayın beni. Ama kendi gözlemlerim bu yönde gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Oooo Orhan artık ölürrr...😆😆😆
    Yakışır ablamıza hadi hayırlı olsun 😙

0|1
    0|1
  • Orhan koçum kaç bu kız derini yüzer, postunu giyer. Baldırlarıyla seni ezme yapar.

0|1
    0|0
  • Hadise? Patates bacaklı hadise? Hadi oradan 😂😂 Yakiştıramadım yeminle.

0|1
    0|0
  • Hadise hayranı -25

Hadiseyi beğenmedim ben hiç. O ses sutüdyosuna gittim, orada bile çekici bulamadım. Sanki şımartılmış biri gibi

0|0
    0|0
  • Hadiseyi hiç beğenmiyorum. Makyajla tipi birşeye benziyor. Makyajsız hali rezalet. Nesini beğenmiş Orhan Ölmez anlamadım.

1|0
    0|0
  • Çok şaşırdım 😂orhan ölmez ağır abi ya nasıl olmuş hadise gibi hareketli bir kızla neyse allah ayırmasın ne diyelim

0|0
    0|0
  • Ulann Orhan ölmez i nerden gördün de nerden denk getirdin 😂

1|2
    1|0
  • hadise makyajlı haliylemi yoksa makyajsız haliylemi yakıştırcaz olsaydı soru

2|0
    1|0
  • Kendi kararları.
    İkisi de aklı başında insanlar.
    Bize laf düşmez.

1|1
    0|1
  • Ben yakıştıramadım ama onlar kendini yakıştırdıysa ne diyelim

0|1
    0|1
  • Ulan çok aşktan sevgiden anlıyosunuz ya ne alakaymış sevmişler mk sizene herkes hayır ne alaka demiş.. akli dengenizi s.. k. m

0|1
    1|0
  • Bu kadindan nefret ediyorum illa kadin diyor erkeklerden nefret ediyor oysa eşit davranabilir esitlikten soz edebilirdi😡

0|0
    0|0
  • Yakıştıramadım. :)
    Ama bir birini seviyorlarsa bize söz düşmez.

0|0
    0|0
  • Şu kadından tiksinen tek kişi ben değilimdir umarım

0|0
    0|0
  • Orhan ölmeze yakıştıramadım dertten kederden ölür adam😀

2|0
    0|0
  • İki zıt kutup. Anlaşamazlar yakında ayrılırlar. Yakıştıramadım

0|0
    0|0
  • Ne alaka? Ne bileyim bir türlü yakıştırmadım çok alakasız tipler bence ama gönül bize çok fazla laf düşmez ne diyelim Allah mesut etsin

0|0
    0|0
  • Sanki beraber olduklarını sana açıkladılar sadece iddia ve sende iddia üzerine soru sormalisin

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın da milletin aşkına maskima bakana kadar kendi ailenize askiniza bakim 😊😊😊😊

1|0
    0|0
  • Fıtratları gereği uygun değiller diye düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • Beğenmedim ama adam da bir yerde haklı nasılsa hadise'yi kullanmayan kalmadı Bir de o kullansın

1|0
    0|0
  • Hiç yakıştırmadım...
    Orhan ölmez daha oturaklı ve ağır başlı hadise ise😬😬😬

0|1
    0|0
  • Her iki taraf için de umarım güzel bir ilişki olur.

0|0
    0|0
  • Orhan ölmezi çok severim dinlerim.. hadiseyle çok uyduramadım tarzları farklı

0|1
    0|0
  • Gidiyor gönlümün sultanı vay anasını ya hadise bir bana yakışırdı 😂😂

0|1
    0|0
  • Orhan ölmez ağır gelir hadiseye kaldıramaz Orhan reis

1|0
    2|0
  • Aaaa hiç yakıştıramadım. olmamış bu hemen ayrılsın.

0|1
    0|0
  • Ohaa Orhan ölmez çok beyefendi bir adam hadise tam tersi 😀

1|0
    0|0
  • la yok ne alakası var cok sürmez ayrılırlar orhana koyar tekmeyi

1|0
    0|0
Daha Fazla
160

Benzer Benceler

Yükleniyor...