Türk dizileri neden bu kadar uzun sizce?

Hangi ara 2 buçuk saatlik diziler furyasına kapıldık böyle kalite çoğalmıyor aksine azalıyor bir Sen Anlat Karadeniz örneği mesela her hafta aynı konuyla bölüm izletiyor lar izleyiciye saygısızlık dizi dediğin 45 dk ya da 1 saat olur

0|1
514

En İyi Erkek Görüşleri

• Kanal, yapımcılara ''şu kadar reklamdan aşağısı bütçeyi kurtarmıyor birader, işine geliyorsa gel yayına sokalım projeni'' dediğinden, diziler 2-3 saati bulmak zorunda kalıyorlar.
    Aksi halde ekmek yiyemeyecekler, hiçbir kanal dizilerini yayınlamayacak.
    Durum böyle olunca, Türk televizyonlarında dizi izlemek ahmaklık sınıfına giriyor..

0|0
    0|0
  • İnsanların beyinlerini, yıkamak için böyle saçma sapan diziler yaparak insanları, tv başına kitliyorlar!

1|0
    0|0
    • Süreyi azaltmayı denemiyorlar nedense

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle
    Daha uzun olunca daha fazla mi izleniriz saniyorlar
    Biri sunlari uyarsin

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

412
  • Zorunlu olarak çekiliyor çünkü, belli bir kural var. Dizi süresi uzadıkça kalitenin düşmesi normal.

1|0
    0|0
    • Eskiden böyle değildi ya 🤦‍♀️ iki dizi yayınlanırdı 2008 de ve bölümler de 75 dk gayet makuldu şu geldiğimiz noktada 3 saate bile çıkarırlar

• İşin ucunda reklam paraları var 😃 Diziler arasında izlenen reklamlar için daha çok para kazanıyor tv şirketleri.

• Filmden uzun dizi çekiyorlar bir haftada kalitede yerlerde oluyor tabi haliyle

1|0
    0|0
    • Izlenmiyor inan çok sevdiğim sözü izleyince bile kaç dk kaldı diye baktım yersiz uzun diziler

• Kesinlikle uyuya kalmıştım bende izlerken daha şade ve şık yapabilirler dizileri

• Kanalların para kazanma politikası ilk önce özet bölüm sonra yeni bölüm reklam arası derken gece 12 yapıyorlar saati çok sıkıcı bir durum

0|0
    0|0
  • Eee çekirdekçi kazanacak çay firmaları kazanacak

1|0
    0|0
    • Benim göz zevkim o ne olacak peki yazık günah 3 saat televizyon başında mı durulur

• şu vedat hala ölmedi mi her hafta birini kaçırıyo

1|0
    0|0
    • Oo ibretlik oldu haha millet enayi gibi izlemeye devam ediyor 😂

• Reklamdan dolayı ve ağlamaklı sahnelerden dolayı

0|0
    0|0
  • İzleyen enayi çok

0|0
    0|0
  • üst mevkiler daha çok para kazansın diye

1|0
    0|0
  • Aynen ya bende aynı kanıdayım :)

1|0
    0|0
  • Ara daki reklamları da mı kattın araya

0|0
    0|0
  • :D türkiyede bana kaliteli bir iş söyle

0|0
    0|0
  • Ah şu diziler çin işkencesi gibi geliyo yeter bea

0|0
    0|0
  • Normal bence

0|0
    0|0
  • bu göreceli bir kavram

0|0
    0|0
  • Reklamdan kazanmak için

0|0
    0|0
  • Dizilerin hepsi saçmalık

1|0
    0|0
    • 🤔 neden sence

• Ülkenin iq seviyesine yönelik yapıldığı için böyle.

Benzer Benceler

Yükleniyor...