Sanat camiasının altını üstüne getiren ünlü kadınlardan hangisi yılın kadını?

Her birinin oynadıkları rollere aşık olduk, hepsi de oyunculuğunu konuşturdu! Peki sanat camiasının altını üstüne getiren bu kadınlardan hangisi yılın kadını?
  • Sanat camiasının altını üstüne getiren ünlü kadınlardan hangisi yılın kadını?Alice müzikalindeki performansıyla göz dolduran Serenay Sarıkaya
    A seç
  • Sanat camiasının altını üstüne getiren ünlü kadınlardan hangisi yılın kadını?GQ Men Türkiye Yılın Kadını seçilen Demet Evgar
    B seç
  • Sanat camiasının altını üstüne getiren ünlü kadınlardan hangisi yılın kadını?Organize İşler filmindeki rolüyle kalbimizi çalan, komedi ustası Ezgi Mola
    C seç
  • Sanat camiasının altını üstüne getiren ünlü kadınlardan hangisi yılın kadını?Yazdığı senaryolarla ve oynadığı rollerle gündemden düşmeyen Gülse Birsel
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
108135

En İyi Kız Görüşleri

• Ya siz naaptınız seçenekler aşırı iddialı! Seçmek aşırı zor.
    Demet evgar’ın gücü, kadınlığı, dik duruşu beni büyülüyor ve her kadın örnek almalı bence.
    Ezo’nun insaniyeti ve neşesi de ayrı bir sempati..
    Gülse Birsel işinde Türkiyenin en önde gelen isimlerinden olmayı başarmış durumda. Kariyerine diyecek söz yok.
    Ama Serenay daha bir ayrı sanki, kız çok küçük yaştan beri durmaksızın gelişiyor. Her projesiyle döneme damga vuruyor. Nezaketi, stili, her şeyiyle bence örnek bir isim.
    Bilemiyorum, kadın deyince akşıma Demet Evgar geliyor ama Serenay’ın başarılarını da es geçmek istemiyorum

0|0
    1|0
  • Demet Evgar ve Gülse Birsel, yaptığı işlerde sonuna kadar hakkını veriyor.
    Ayrıca Ezgi Mola komedi ustası falan değil ya.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Gürse Birsel çok donanımlı çok Çalışkan bir oyuncu ve sanatçıya yakışır şekilde muhalif tavrını sergiliyor. Ama ben Ezgi mola diyorum çünkü oyunculukta bir tık daha iyi olduğunu düşünüyorum. Özellikle Arkadaşım Hoşgeldin’deki performansı geçmiş yıllarda beni çok etkilemişti.

0|0
    0|0
  • Avlu dizisi ve bir kadın bir erkek te oynadığı rollerle ilgimi her ne kadar Demet hanım çekmiş olsa da selenay Sarıkaya hiç biriyle kıyaslamam.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

106133
  • Demet derim

1|0
    0|0
  • Ezgi mola bence güzellikten önce serenay sarıkaya ya göre daha samimi biri serenat baba parası yiyor gibi bir tip içinde ezgi mola kendi çabalamışta bir yerlere gelmiş gibi duruyor daha çok tabi bu benim Görüşüm siz beni iplemeyin size uymuyosa önemli değil insan bence kendini mütevazi gösterebilmeli

0|0
    0|0
  • allahını seversen o memeler demet evgarın mı bilmesek yedireceksiniz ha, alttan neyle desteklediyse bombaya dönmüş ben demet diyorum etkilendim.

0|0
    0|0
  • Gülse Birsel <3 Hem başarılı bir senarist hemde başarılı bir oyuncu gündemden hiç düşmesin gayet dobra bir kadındır işini hakkıyla yapan bir kadındır :)

0|0
    0|0
  • Demet Evgar
    Digerleri belki daha buyuk isler basarmis ta olabilir.
    Ama Demet benim icin derinligi ve tutukusu gozlerinden akan bir kadin. Bir o kadar da samimi.

0|0
    0|0
  • Demet Evgar çeşitli rollerle senelerdir beni şaşırtır ve hiç bir zaman kendini övmeyen ve medyada gözükmeyen Harika bir kadın.

0|0
    0|0
  • Gülse Birsel
    Kitap yazdi
    Sunuculuk yapti (GAG)
    Filim Yazdi
    Dizi yazdi
    Oyunculuk yapti
    Köse yazarligi yapti vs. vs...

Bu kadina bayiliyorum hic vazgecmiyor :)

0|0
    0|1
  • Demet Evgar görünüyor sanki. Şu Hapishane dizisinden sonra popülerliği arttı. Filmin gidişatı da iyice saçmalandı. Tansiyonum var izlemiyorum artık :)

0|0
    0|0
  • demet evgar! hem konservatuar çıkışlı, entelektüel ve bir bakıma harika bir kadın. iyi ki onunla aynı dönemde yaşıyorum! demetçiğim okuyorsan sana ve oyunculuğunun hastasıyım

0|0
    0|0
  • Hiçbiri yılın kadını değil. Yılın kadını iki tane engelli çocuğu büyütmüş kadındır oğlu şehit ya da gazi olmuş kadındır. Eşinin her türlü saygısızlığına şiddetine maruz kalmış kadındır.

1|0
    0|0
  • hem senaryo hemde oynamak kolay iş değil o yüzden hemde kadın nerdeyse 50 yaşında hiç göstermiyor. Gülse birsel

1|0
    0|0
  • Tabiki de ezgi mola ya kadın bir efsane ya xD süper oyunculuk süper doğal davranış ve mimikleri de harika

1|0
    0|0
  • Zekası ile her zaman bir adıım önde genelde kadın sanatçılarımız arasında esprili bir yaklaşım pek yoktur ama gülse birselde uzun zamandır bu yetenek mevcut

0|0
    0|0
  • Avlu ile oyunculuğunu altın harflerle aklımıza işleyen Demet evgar tabi ki.. Ailecek izliyoruz levelinde kadın. Ötesi var mı?

0|0
    0|0
  • Gülse Birsel'e bayılırım. Sadece sanatçılığı ile değil kişiliği ile mükemmel bir kadın.

0|0
    0|0
  • Korkusuzca paylaşmış olduğu fikirlerinden dolayı Gülse Birsel.

0|0
    0|0
  • Farklı bir kişilik iki farklı dünya arasında gidip gelen bir kişiliğe ve canlandırdığı karakterlerle farklı bir renge sahip

0|0
    0|0
  • Keşke iki şık seçebilsek. Demet Evgar'ın 'Avlu' dizisindeki oyunculuğu muazzam. Gülse Birsel'in güler yüzlülüğü ve zekası sanat camiasının temellerinden birini oluşturuyor bence.

0|0
    0|0
  • Ben "GQ Men Türkiye Yılın Kadını seçilen Demet EVGAR" diyorum.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Demet Evgar. İşini hakkıyla yapan kadınlardan biri.

0|0
    0|0
  • Serenay Sarıkaya'nın olduğu bir ankette tarafsız karar veremem :) : Serenay Sarıkaya

0|0
    0|0
  • Attığı her adım ve ağzından çıkan her bir söz adeta senaryo.

0|0
    0|0
  • Dort şık icinde en oluru Serenay sarıkaya oda daha duzgun biri yok diye sectim 😄

0|0
    0|0
  • bu kadının son zamanlarda içinde olup da tutmayan bir projesini görmedim.

0|0
    0|0
  • Organize İşler filmindeki rolüyle kalb çalan, Ezgi Mola

0|0
    0|0
  • Demet ile gülse ayri bir dünyadan gelmislerdir. Sadece oyunculuklari ve ya yaptigi islerle değil kendilerini bilissel olarak cok iyi yetistirmis hayran olunasi hanimlar

0|0
    0|0
  • Bunlardan hiçbiri. Sanat dünyası eskiden vardı. Şimdi sanatçı yok, sadece meşhur olanlar var. Sanat, emek ister. Bunlarda emek yok.

0|0
    0|0
  • Serenayı çok beğeniyorum :/ gülse birsel bence artık pek fazla şey üretemiyor. Kendi içinde tekrarda olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bu ezgi molanın ifşasına denk gelmiştim. O günden sonra gg :D

0|1
    2|0
  • Komik kadın zeki kadın.. Zeki kadın her erkeğin hayali ve tabiki Gülse Birsel

1|0
    0|0
  • demet evgar ya da ezgı mola keske gelseler be suraya... keske bee:) hangısı bossa alırım:P

0|0
    0|0
  • Ezgi mola bana cana yakın samimi geliyor ayrıca komedi de de iyi bence

0|0
    0|0
  • Bence Ezgi Mola harika bir kadın seçilecekse o seçilsin.♡

0|1
    0|0
  • Gülse fikirleriyle bakış açısıyla gerçekten örnek bir insan yaratıcı mizacı özelikle çok güzl hak ediyor

0|0
    0|0
  • Demet Evgar.
    Özellikle duygu geçişlerini çok güzel yapıyor. Harika bir oyuncu😊

0|0
    0|0
  • Yeni yüzlere ihtiyaç duyuyorum aynı tipleri izlemekten bıktm

0|0
    0|0
  • Seçenek dahilindeki en düzgün oyuncu olduğu için tercihimdir...

0|0
    1|0
  • Hepsi iyi evet... Gülse'yi şıklar arasında görene kadar.

0|0
    0|0
  • Gülse Birsel çok iyi bir oyuncu ve senaryo olsun rolleri olsun çok beğeniyorum kendisini..

0|0
    0|0
  • Alice müzikalindeki performansıyla göz dolduran Serenay Sarıkaya

0|0
    0|0
  • Bence demet evgar güzelliği diye bir güzellik türemeli kadın çok güzel

0|0
    0|0
  • Gulse birsen akıllı komedi yapıyor hepsinden daha iyi bir yetenek benim dusuncem

0|0
    0|0
  • Tartışmasız Demet Evgar derim iliklerimize kadar hissettiriyor, hem yaşıyor hem yaşatıyor 👍👍

0|0
    0|0
  • Sanatçılığını ve dış görünüşünü beğeniyorum. Tarzı çok hoş

0|0
    0|0
  • Gülse birselin üstüne bir bayan göremedim ben orada...

0|0
    0|0
  • O fotoyu koymasaydın değişe bilirdi fikrim demet Evgar

0|0
    0|0
  • Organize İşler filmindeki rolüyle kalbimizi çalan, komedi ustası Ezgi Mola

0|0
    0|0
  • Demet in karakteri sevmem ama oyunculukta üstüne tanımam

0|0
    0|0
  • Gülse Birsel 👊