Cem Yılmaz, CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus ile sahnelere dönüyor! Sanatçının en iyi işi sizce nedir?

16 Mart'ta İstanbul Tim Show Center'da gerçekleşecek gösterinin biletleri yoğun ilgi gördü ve saatler içerisinde tükendi. Cem Yılmaz son gösterisini 2014 yılında yapmıştı.
Kendimi anlattığım (!) yeni gösterim DEPP Mart biletleri @biletix de....idi bitmiş...Cok tesekkür ederim. Cem Yılmaz (@cmylmz)'in paylaştığı bir gönderi (7 Şub, 2019, 4:45öö PST)
Ben filmlerini beğeniyorum, gösterileri de ayrı bit güzel

0|0
411

En İyi Kız Görüşleri

• tamam komik oluyor ama ben bir gülmek için o parayı verip gitmem zaten tv de yayınlanıyor ya da internete düş7yor canlı izlesem ne olacak zaten adam koltuklardan insanlardan dolayı sahnede biraz gözüküyor ben o parayı ona vericeğime kurs'a yazılırım kitap alırım hatta belki 1 yıllık netfilix abonesi bile olurum o parayla ama yinede o parayı bir sahne gösterisi için vermem

1|0
    0|0
  • Gidemiyeceğimiz adından belli. Diamond elite platinum plus. Her şey var. Bizde çok güzel hareketlere talim. Neyse

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Cem Yılmaz'ın beğendiğim filmleri elbette var, olmaz mı?
    Fakat kendisinin sahne performanslarının daha iyi olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Gora dışında hiçbir filmi iyi olmasa da, sahnede harikulade..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

29
  • ben gulmuyorum buna hatta geçenlerde gulmeyenleri aşağılayan bir tivit atmıştı sanki babasinin hayrina gosteri yapiyomus gibi eskiden gulmezdim şimdi tebessüm bile etmiyorum

1|1
    0|0
  • Ben sevıyorum gercekten komik bir adam bel altı veya üstü yapıyor adam. Filmleri o kadar cok sevmıyorum ama genede idare eder diyek hadı :D

1|0
    0|0
  • saat 11.30 da mail geldi 17.30 da baktım biletler bitmiş hay şansıma
    (C. M. Y. L. M. Z. 2007)

1|0
    0|0
  • Elite Platinum bir de plus 😄😄
    Bilet kalmamış 😏👎🏻

1|0
    0|0
  • Ben orda gülme krizine girerim. Evde izlerim 😅

1|0