2019'da hangi ünlü çiftin evlenme olasılığını yüksek görüyorsunuz?

Aşk yaşayan ünlü çiftlerden size göre hangisi bu sene kesin evlenir dedirtiyor?
  • 2019 yılında hangi ünlü çiftin evlenme olasığını daha yüksek görüyorsunuz?Kylie Jenner-Travis Scott
    A seç
  • 2019 yılında hangi ünlü çiftin evlenme olasığını daha yüksek görüyorsunuz?Mesut Özil-Amine Gülşe
    B seç
  • 2019 yılında hangi ünlü çiftin evlenme olasığını daha yüksek görüyorsunuz?Lady Gaga-Christian Carino
    C seç
  • 2019 yılında hangi ünlü çiftin evlenme olasığını daha yüksek görüyorsunuz?Murat Boz-Aslı Enver
    D seç
  • 2019 yılında hangi ünlü çiftin evlenme olasığını daha yüksek görüyorsunuz?Ed Sheeran-Cherry Seaborn
    E seç
  • 2019 yılında hangi ünlü çiftin evlenme olasığını daha yüksek görüyorsunuz?Gigi Gorgeous-Nats Getty
    F seç
  • 2019 yılında hangi ünlü çiftin evlenme olasığını daha yüksek görüyorsunuz?Deniz Baysal ve Barış Yurtçu
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
4365

En İyi Erkek Görüşleri

• Çok daha ciddi sıkıntılarım olduğu için hangi ünlü kimi düdüklüyor hangi ünlülüler kendi aralarında çiftleşip çocuk yapma yolunda yoğun çalışmalar yapıyor gibi konuları sallamıyorum. Tabi sen gibi rahat olabilseydim böyle ekonomik sorunlar falan olmasaydı bir ihtimal (trilyonda bir ihtimal) belki ben de merak ederdim jennefer lopet kime vermiş. Kim kardashian hangi sencinin malafatına tutunup salıncak sallanmış bizim ünlülerden hangisi hangi diyeti uygulamış pampişler sarhoş olup gene hangi polise rüşvet teklifinde bulunmuş falan bunlar baya baya bir dert olurdu bana belki. Hatta belki gece saat üç gözlerim kan çanağına dönmüş, elimde sigaram dertli dertli düşünürdüm. Derdim ki ''Allahım Allahım acaba sibel canın yeni eşi kim olacak? Seda sayan bu sene kiminle evlenecek ve kaçıncı kocası olacak acaba bunları öğrenmezsem verem olurum'' diye dertlenirim. Ama dedim ya, biz dert var sıkıntı var. Ahhhh ahhh sen gibi bir rahat olabilsem.

0|1
    0|0
    • Rahat oldugumu nerden cikardin ki
      Soru soruyor olmam cok rahat oldugum anlamina gelmez

• TAblet ve akıllı telefon soruları teknoloji alanına giriyor değil mi? Zaten başka bir şey soranın olmadığı bir site :) yani buranın halkına göre hindistanın bilgisayar ve yazılım alanında yaptığı devrimler, amerikanın sadece mikroskopla görünen ve grip virüsü gibi sekiz saat havada asılı kalan partikül dinleme cihazı, israilin kanserin tedavisini ve felçliler için sinir üretim tedavisini bulması bunlara biraz yabancıyız. Ama '' Arkadaşlar samsung j7 telefonuma tutanın elindekalır sikbaşıı uygulamasını yüklemeye çalışıyorum ama hep hata veriyor. Yardımcı olabilecek biri va rmı?'' sorusu gayet teknolojik değil mi? Sen hangi uygulamalardan muzdaripsin?

• Hicbir uygulamadan muzdarip degilim
      Fazla bisey yuklemem telefonda

• Mesut özil o tip le o kızı bulduysa aklı varsa hemen evlenmeli 😂

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Taylor ve Joe nerde acaba?
    2019'da hangi ünlü çiftin evlenme olasılığını yüksek görüyorsunuz?

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4163
Daha Fazla
54

Benzer Benceler

Yükleniyor...