Kadın ünlülerimizden en çok hangisi yıllandıkça güzelliğine güzellik katmış?

Sosyal medyada başlatılan #10yearschallenge akımına bizim ünlülerde katıldı.
10 yıl önceki halleri ile şimdiki hallerini paylaşan ünlü isimlerden en çok hangisi "Vay canına, ben de 10 yaş yaşlanmak istiyorum hemen!" dedirtiyor?

• Kadın ünlülerimizden en çok hangisi yıllandıkça güzelliğine güzellik katmış?Bu ara atarlı giderli olan- Demet Akalın
    A seç
  • Kadın ünlülerimizden en çok hangisi yıllandıkça güzelliğine güzellik katmış?Demet Akalın bacımızın ahını aldığı halde ayakta kalmayı başaran- Demet Şener
    B seç
  • Kadın ünlülerimizden en çok hangisi yıllandıkça güzelliğine güzellik katmış?Eşinin enerjisiyle bu yaşta bile hala çıtır görünmeyi başaran- Pınar Altuğ
    C seç
  • Kadın ünlülerimizden en çok hangisi yıllandıkça güzelliğine güzellik katmış?Bir dönem bütün bekarları evermiş şimdilerin Güzin ablası- Esra Erol
    D seç
  • Kadın ünlülerimizden en çok hangisi yıllandıkça güzelliğine güzellik katmış?Bizlere minyon olmanın avantaj olduğunu ispatlayan- Bengü
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
105103

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

105102
  • Esra erol

0|0
    1|0
  • Güzellik dediğimiz ölgünün makyajla ilgisi olmamalı, duruyken dahi güzel olabilmeli. Kendisini yakından makyajsız görmüş biri olarak söylüyorum Burcu Esmersoy.

3|0
    0|0
  • Hiç birini canlı olarak görmedim Bengü dışında. Diğerlerinin güzel olduğunu düşünmüyorum ancak Bengü yü canlı olarak gördüğüm için oyumu ondan yana kullanıyorum. Kadın güzel. Yalnız yıllarla alakalı bir soru bu ve Bengü pek değişmedi öyle bir sorunumuz var 😄

0|0
    0|0
  • Bengü gerçekten çok güzel bana göre! Şarkılarını sürekli dinlerdim. Hem fiziği hemde sesini çok hoş buluyorum.

0|0
    0|0
  • hiçbiri değil, hele demet şener hiç değil en çok geriye giden o türkiye güzeli halinden eser yok. ama hiçbiride aşırı kötü durumda değil, kendilerine iyi bakmışlar sonuçta...

0|0
    0|0
  • Mine Tugay varken diğerleri bahsi söz konusu dahi olunamaz.

1|0
    0|0
  • Asıl makyajsız halleri ortaya çıkarmaları gerek.
    Kimin yaşlanıp kiminde genç kaldığını görsek .

0|0
    0|0
  • hepside boş teneke bunların topluma evrdikleri hiç bir eşy yok ama alıp götürüdkleri çok şey var yazık ki bunlara değer veren kişiö ve toplkumlara

0|0
    0|0
  • En çirkin kadıları koymuşsun yalnız, ne öncesi güzel ne sonrası

0|0
    0|0
  • Yukarıdakilerin hiç biri güzel değil ayrıca Demet akalın hiç mi hiç güzel değil. Süper seçim bir anket. Nilüfer ablamız bile bunlara taş çıkarır.

0|0
    0|0
  • sizene bizene ünlülerden arkadaş ne kadar meraklısınız ünlülere ünlü olmak pekde iyi bişi değil aslında derin düşünürseniz anlarsınız ama denizin dibini keşfetmek için derinlere inmek lazım

0|0
    0|0
  • Demet Akalın makyajsız gerçekten çok çirkin. Pınar Altuğ'u beğeniyorum.

0|1
    0|0
  • Kimse kusruma bakmasın ama 10 yıl öncesi de sonrası da aynı: "Türk kadınları gerçekten çok çirkin."

0|1
    1|0
    • Bunlar çirkin diye tüm Türk kadınlarını genele alamazsın, Mesela Gülşen Bubikoğlu, Hülya Darcan, Nebahat çehre, Türkan Şoray güzelliği kolay kolay bulunamaz Hollywood'a bile! Sen çirkinsin ve sana yüz vermiyorlar diye bu onları çirkin yapmaz cahil

• Ben de sosyal deney yapayım derken üslubum biraz ağır kaçmış... türk kızları genel olarak gayet fıstık. 😊👍 Seninle de ölümüne kankayız

• Çok teşekkür ederim var vede bahtiyar olun inş

• Demet Şener burda listedekilerin icinde hâlâ güzelliğine guzellik katmis olan.

0|0
    0|0
  • Demet Şener poposu güzelleşmiş. Beni ilgilendiren detay onda var.

0|0
    0|0
  • Şimdikileri sorarsan hiçbiri derim hepsi boya güzeli bunlardan yillanmiş şarap olmaz😀

0|0
    0|0
  • nedense ajda pekkan diyesim geldi. gençliğinde çok çirkinmiş

0|0
    0|0
  • Demet Akalın dan nefret ediyorum ya ruhu da çirkin o kadının. Bu listede bengü sanırım cevabim.

0|0
    0|0
  • Ne oluyor bende anladım küçükken bengü dinleyip halay çekiyordum

0|1
    0|0
  • Akalın neyse öyle kalmış kadın güzellik adına bir adım dahi atmamış

0|0
    0|0
  • Esra Erol daha iyi aslında hepsi yaşlarının döneminde iyiydi şimdide iyi makyaj yapmayı öğrenmişler

0|0
    0|0
  • Hepside estetik makyaj guzeli makyajsiz yüzlerine bile bakılmaz bunlarin

0|0
    0|0
  • ajda pekkan vs yonca evcimik (pınar altuğ bitmiş bu arada yüzü falan sarkmış makyaj kurtarmıyor artık) bengü aynı bengü

0|0
    0|0
  • Diğerleri neyse de Pınar Altuğ resmen çökmüş, ne çıtırı.

0|0
    0|0
  • Goruntulerdekiler bence demet akalin ama gulben ergen ajda pekkan ve defne samyeli'yi tek gecerim

0|0
    0|0
  • Bir dönem bütün bekarları evermiş şimdilerin Güzin ablası- Esra Erol

0|0
    0|0
  • Demet Şener kadin çocuk dogrudu fizigi hala mukemmel

0|0
    0|0
  • 10 yıl bizden götürür iken bunlara katıyor herhalde

0|0
    0|0
  • Pinar altug bayada yaslanmis yani yasini gosteriyo. Daha neolcakti.

0|0
    0|0
  • Tamamen estetik makyaj ve mercek gelişmesinden kaynaklı güzellikler

0|0
    0|0
  • Bunlardan hiçbiri güzel değil yaşlandıkça güzelleşen tek ünlü monica belucci

0|0
    0|0
  • Esra erolu hic sevmiyorum pinar altug diyorum sadece

0|0
    0|0
  • Türkan şoray gercekten yıladıkca güzeleşen bir kadın

0|0
    0|0
  • Ben verdikleri fotoğraflara göre yorum yaparsam bu kadın en iyileri tamam cahil de olsa gizel

0|0
    0|0
  • akalın'ı şu listeye koymayın ya makyaj olmasa çığlık maskesi takmış gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • Bunlar eskidende boktu şimdede bok oğlu bok olmuş

4|1
    0|0
  • Esra erol la demet Akalın gibi

0|1
    0|0
  • Pınar Altuğ sevimsizini niye koydunuz

0|2
    0|0
  • Pınar Altuğ