Çocukluk yıllarınızın en unutulmaz yabancı dizisi hangisi?

Hatırladığınız anda sizi geçmişe götüren, televizyonda tekrar verilse tekrar izlerim dediğiniz çocukluk yıllarınıza damga vurmuş favori diziniz hangisi?📺
  • Çocukluk yıllarınızın en unutulmaz yabancı dizisi hangisi?Sabrina
    A seç
  • Çocukluk yıllarınızın en unutulmaz yabancı dizisi hangisi?Bizim Ev
    B seç
  • Çocukluk yıllarınızın en unutulmaz yabancı dizisi hangisi?Alf
    C seç
  • Çocukluk yıllarınızın en unutulmaz yabancı dizisi hangisi?Vahşi Güzel
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
5468

En İyi Erkek Görüşleri

• TArtışmasız alf. Sürekli yaptığı kedi yeme espirileri harikaydı. Ayrıca her bölüm ayrı macera. Hele bir bölümde ev sahibi will ile kendi uzay gemisine geçtiler. Gemide bir şey arıyorlardı. Alfin alet edevatlarından biri lazım olmuştu. Will metal bir termostat alıp içine açtı. kokladı. Sonra arkası dönük olan alfe ''Alf bu metal kutu da neyin nesi?'' dedi. Alf arkasını dönmeden cevap verdi. ''O mu, içinde kendi gezegenimden getirdiğim radyoaktif atıklar var. Merak etme, o kutuyu açmadığın sürece küçük mavi sevimli gezegeninizdeki yaşam formu sürmeye devam edecek'' dedi ve yavaşça will e döndü. Will elinde açılmış kutuyla tirtir titriyordu. Alf in gözleri eşşşek gibi açıldı. İkisi de altına zıçıyordu. Sonra alf kutuyu alıp içine bakınca gayet lakayt bir şekilde ''Haaa bu benim boya kutusuymuş'' dedi. Will kalp krizi geçirecekti nerdeyse :)

1|0
    0|0
    • Efsane bir diziydi tam anlamıyla🙂

• Bak sırf senin sayende aşka geldim. Üşenmeyip eski bölümleri açtım. İlk bölüm ve will in komşusunun alfi ilk gördüğü an. Kadın penceresinden karşıya bakıyor. Alf de gayet bön bir surat ifadesiyle kadına bakıp ağzını şekilden şekile sokuyor. Kadın kocasına sesleniyor ''Freddy kanguru ve koala arasında bir hayvan var mı?'' diye soruyor. Kocası da salondan sesleniyor ''Kendini o kadar aşağılama bebeğim'' :D

• Hatırlamanı ve tekrar izlemeni sağladığım için ne mutlu okurken ben de eskilere gittim geldim resmen çok güzel yılların çok güzel şeylerinden biriydi🙂

• Bizim eeeeevv yaa ohaa yillardir bu diziyi ariyordum ve bulamadimmm ve burdaaa cikti karsimaaaa ❤bayilirdim ya o diziye hatta aile icimizde erkekler siyah sac cocuklar nasil sari sacli diye soylenip dururdukkk 😅😅😂😂

1|0
    0|0
    • Herkes bilmez oysa ki eskiden hergün sabırsızlıkla beklerdim izlemek için unutulmazların içinde zirvedir kesinlikle😍

• Kesinliklee 😍

En İyi Kız Görüşleri

• Kedi yiyen Alf. :D Benim yasım tutmasa bile abim bana eski dizileri izletirdi youtubedan eski olan her seye merakım var. :D Türkçe dublajı Müsfik Kenter harika seslendirmis. :)

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim:) eskileri görünce mutlu oluyorum hep. Keske çocuklugumuzu yeniden yasayabilsek..

• Rica ederim ne demek☺️Çocukken bir an önce büyümek isterdim şimdi anlıyorum o yılların aslında herşeyiyle ne kadar değerli ve anlamlı olduğunu

• Alf ve susam sokağı

1|1
    0|0
    • Helal kral susam sokağı seven candır. Minik kuş hakan abi zeynep abla sohbetleri ne güzel di😀

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5266
  • Alf evet

1|1
    0|0
  • vahşi güzel. sadece introsunu izlemek bile yetiyodu bir yer var sadece orayı bekkiyodum :)

1|0
    0|0
  • Manuela dizisi. Iki kız kardeş vardı dizide. Yanık surat isabela ve cici kız manuela. Hiç unutmam bu diziyi izlerken 1992 erzincan depremi olmuştu biz Trabzonda olduğumuz halde felaket sallanmıştık.

1|0
    0|0
  • Sene 2001 felan olması lazım ablama yalvarıyodum abla şu diziyi açma diye 😄 Natalia oreiro oynuyordu vahşi güzel 😄 o şeker yerken ki haline bayılıyodum 😄

1|0
    0|0
  • Alfin yeri başkadır bende ama beyblade de bir çizgi diziydi

1|0
    0|0
  • Sabrina 😀 çok izlerdim çizgi filmini çok izlerdim...

1|0
    0|0
  • Benim hatırladığım Alf var sadece ya da sadece bu kanal çekiyordur

1|0
    0|0
  • Bizim evide çok seviyordum ben arada kaldım sabrina dedim

1|0
    0|0
  • Power rangers efsane benim için. Tvde oynadığında izlemeyebilmek için canımı verirdim

0|0
    0|0
  • Vahşi güzel sırf oradaki natalia oreiro için izliyodum

1|0
    0|0
  • arada alf i seyrederdim ama genelde biz çocuklar olarak bir dizi sokak oyunu oynardık uyku ve oyun arasında geçen bir çocukluk döneminde alf i kim netsin

0|0
    0|0
  • Beni küçükken alfe benzetirlerdi. Alf anahtarlık bile almışlardı 😅

1|0
    0|0
  • disnep channel ile büyüdüm 18 yaşındayım daha sabrina falan bilmiyorum

0|0
    0|0
  • sabrina çünkü hala görsem hatırlarım alf da var ama en çok sabrina :D

1|0
    0|0
  • E hepsi. Vahşi güzel favorimdi ama onların resmini çizmiştim.

1|0
    0|0
  • charlie is başında , alf , kara şimşek lan yaşımız çıktı ortaya :D

0|0
    0|0
  • Sen bu dizileri hatırladığına göre 26 yasinda degilsin 35 yas üstüsün 😂😂

0|0
    0|0
  • Alf varya alf ah ulan ah. Çizgi romanıni bile okudum

0|0
    0|0
  • Sabrina

1|0
    0|0
  • Luz Clarita 😂

1|0
    0|0
  • Alf.

1|0
    0|0
  • Yeni sabrinayı nasıl buldun peki

0|1
    0|0
    • Onu izlemedim

• Bence izle eskisi şeker kalır yanında tam bir cadı tam bir afeti devran tam bir savaşçı olayları da tahmin et artık bu hale gelmiş şeker bir cadı için

• Sabrinayi da seviyordjm Alf de 😀

1|0
    0|0
  • Robot Babür

1|0
    0|0
  • Bizim Ev

1|0
    0|0
  • Sabrina 😎

1|0
    0|0
  • Sabrina

1|0
    0|0
  • Hepsini biraz biraz izlmiştim vahşi güzel olabilir

0|1
    0|0
  • Rosalinda😏

1|0
    0|0
  • Carusel vardi çok severdim. Yıl 1990:)

1|0
    0|0
  • Sabrina

1|0
    0|0
  • Çocukluğumda bez bebek vardı sjsjs

1|0
    0|0
  • Alf derim

1|0
    0|0
  • Alf çok severdim ben ya :))