DeadPool 1 ve 2 Filmi aksiyon ve komedi tadında sizlere seyir zevkini ne kadar verebildi?

İlk bölümde izleyicileri gülmekten kırıp geçiren Deadpool serinin ikinci filminde birazcık bizleri üzüyor. Wade'nin sevgilisi ölüyor ve büyük bir intikam çanları çalıyor.
DeadPool 1 ve 2 Filmi aksiyon ve komedi tadında sizlere seyir zevkini ne kadar verebildi?
Komedi, aksiyon ve macera tadında muhteşem bir filmdi. Bir an Marvel filmlerini yok edebilir diye düşünmeye başlamıştım.
Hem sempatik hem acımasız. Evet yanlış duymadınız. Sosyapat kadar dengesizce hareketleri var. :)
Deadpool

Bana soracak olursanız çok eğlenceliydi.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• İkisi de izlenebilir diye düşünüyorum. İlki daha iyi olsa da ikincisi de ilki kadar olmasa da akıcı ilerledi. Eğlenceli film izlemek isteyenler adına seçenek olabilir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• 2. film ilk filmin daha da absürt ve abartılmış haliydi. Adam akıllı bir senayosu olsaydı daha iyi olabilirdi ama 'Nasılsa filmin amacı gırgır geçmek' modunda çekmişler.

Ryan Reynolds bu karakteri adam gibi bir hikayesi olan doğru düzgün bir filmde de canlandıracak yeteneğe sahip.

Benim asıl beğenmediğim şey, birinci sınıf bir zırdeli, vicdan gibi duygularla pek ilişiği olmayan, çok değişken bir ruh hali, o kadar değişken motivasyonları falan olan psikopat Deadpool'un aşırı romantikleştirilmesi ve filmin temelde uyuz amerikan aile ve sevgi klişelerinin üzerine oturtulmasıydı.

Onca senedir hollwoodu resmen veba gibi saran süper kahraman filmleriyle dalga geçip bir devrim yaratma iddiasında olmasına rağmen bu kadar yavan ve kekremsi bir film yapmak da kaypaklık oluyor.

İlk filmde de en beğenmediğim şey Venessa idi, tamam illa çizgiromandaki gibi hiçbir mantıklı amacı olmaması şart değil. Ama geyik bir film yapıyorsunuz, kendinizi ciddiye almıyorsunuz, sonra ciddi bir Deadpool yapıyorsunuz.

Deadpool delidir. Ruh hastasıdır, psikopattır, sapıktır, acımasızdır, Hayden Christensen'in mükemmel bir aktör olduğunu iddia eden Star Wars fanının kafasına düşünmeden sıkacak kadar vurdumduymazdır.

Genel olarak X-Men ekibinin seksüel görünümlü hatunlarına sarkar falan.

Filmlerde ise romantki bir aşk adamı var.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...