Dünyanin en kötü Ses senkronizasyon Türkiyede?

Yabanci filimleri türkçede izlemek nekadar kötü bişey nekadar büyük rezalet filim karakterlere yazik artik cok filimler türkçeye cevirmeyi yasakliyorlar ve bence bunu çok iyi yapıyorlar mesela vin diesel bir sesi var konuşursa ınsan korkar türkçede mahsun kirmizigül gibi ses koyuyorlar yazık bir işi de doğru yapin be

https://youtu.be/m3rYMqHI-IM
Güncellemeler:

0|0
110

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Dünyanın en iyi dublaj sanatçıları Türkiye'dedir.
    Boşuna özentilik edip, altyazı hayranlığı gütmeyin.
    Türkçe dublajdaki hazzın onda birini vermez altyazılar.
    Bundan 15-20 sene önce ziyadesiyle ruhsuz sanatçılar var olsa da, şu an için aynı durum söz konusu değildir..

0|1
    0|0
    • 5gün

HAHAHAHA dünyanin en iyi dublaj almanya yapıyor Türkiye dublajdan anlamıyor allahını sevıyorsan dürüst ol

• 5gün

Ben yabancı filim türkçede bakamam gülerim al sana dublaj

• Ya aslında bakış açımız gerçekten yanlış hep yanlış bakıyoruz hep yanlış düşünüyoruz (:
    Doğru olanı söyleyeyim :
    Biz Türkçe olarak seslendiriyoruz
    Onlar ingilizce dublaj yapıyorlar (;
    işin özü hep bizimleydi zaten (:
    Biz varsak herşey tamam,
    Biz yoksak herşey eksik (;

0|0
    0|0
  • Ne kadar kötü olursa olsun, doğru sözler olduğu sürece İngilizce illetiyle uğraşmaktan bin kat doğru buluyorum.

0|0
    0|0
    • 5gün

Sözler doğru değil zaten cok fılım yapanlar yasaklıyor türklere dublaj yapmaya şükür

• dünyada bu dublaj işini muhtemelen en iyi bir yapıyoruz. hiç yabancı sinemaya bakmadınız heralde.
    yunanca birkaç film izledim tek bir adam 4-5 kişiyi birden seslendiriyor orda

0|0
    0|0
  • 3-5 tane seslendirici var.
    Yeri geliyor Brad Pitt, bir bakıyosun Dwayne Johnson. Bazen Edward Norton, ertesi gün Matt Damon.

0|0
    0|0
  • Yoo bizde güzel ses sanatçıları var , platformdan platforma göre değişen sistem var o ayrı , mesela Netflix Türkiye bu konuda iyi değil , ama Digitürk film kanallarında gayet iyi.

0|0
    0|0
  • Dublaj işini en iyi biz yapıyoruz. Ses tonları, dublajlar çok iyi

0|0
    0|0
  • Öldürmeyen Allah Türkçe dublaj izlettiriyor

0|1
    0|0
  • Alt yazılı izleyeceksin, dublaja hayır diceksin

0|0
    0|0
  • Normaldir