Hakkaten bu filmi izlemelisiniz, Ben izleyeli 5 dakika oldu inanılmazdı Adını bırakıyorum izlemek istermisin?

Kendim durmadan överdim buraya ama kesinlikle sizi etkilemeliyim çünkü izlemelisiniz filmin konusunu bırakıyorum ve ufak bir filmden soundtrack kesinlikle bir başyapıt
Film konusunu bıraktım okumayı unutmayın Ve filmde güzel tatlı bir kızda var.

Hayatı boyunca kendini başarılı olmaya adamış Lockhart isimli bir plaza çalışanı filmin ana karakteridir. Lockhart küçükken babasını kaybetmiş, annesiyle de işinden dolayı fazla ilgilenememektedir. İşindeki başarısını öyle çok kafaya takmıştır ki, hisse değerlerinde hile yapar ve geçici bir başarı elde eder. Bunun ortaya çıkması an meselesiyken, yönetim kurulu Lockhart’ı bu meseleyle tehdit eder ve spa merkezine yerleşmiş olan şirketin CEO’sunu New York’a bizzat çağırması için Alp Dağları’nın eteğinde bulunan, eski bir şato olan Welness Center’a yollar.
Saçma salak korku film izleyeceğinizi bunu izleyin tamamıyla bir başyapıt
Güncellemeler:
6gün
Film adı-Cure for Wellness

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bana daha kaliteli şeyler lazım lknks

0|0
    1|0
    • 6gün

Kanka bak gerçekten beğenmeme olasılığın yok ilk 20 dakikayı izle gerisi akıyor ya beğenmezsen orospuçocuğuyum BU arada film gerçekten kaliteli yapım

• 6gün

İşte bu Film izledikten sonra yazarmısın ne düşündüğünü merak ediyorum kafa yapan filmler olur ya böyle vay amıanooyum dersin bir kaç dakika filmi düşünürsün öyle birşey

• Yaşam Kürü filmdin adı. İzlediğine eminmisin? Çok güzel film.

0|0
    0|0
    • 21saat

kızım film yabancı değiimi delirtme beni seninki de türkçe çevrisi filmin adının ve eevet baya etkilendim

• 17saat

Türk olduğumuz için yabancı isimlerine pek bakmıyoruz da :D Adı yaşam kürü yani. konusurken birine film önerirken türkçesini kullanıyosun değil mi? :D öyle denmesi daha mantıklı. :D

Erkekler Ne Diyor 1

• korku mu kardeş bu

0|0
    0|0
    • 6gün

korku diye geçiyor fakat korkmazsın hakkaten ya yemin ederim sana ilk 20 dakikayı izle akıcak gerisi zaten beğenmezsen kapatta reis harbi bir başyapıt insanlar bunu öğrenmeli yaa ya

• 6gün

ya bana güven dostum güven izle işte amınakoyum game of throens 8. season çıktı desem koşarsın not brnede kopşarom

• 6gün

dizi izlemem hele de o dediğini ben paranormal izlerim tabi abartılı olanlar sıkıcı 5 yaşımdan beri paranormal olaylar yaşadığım için bağımlısı oldum

Yükleniyor...