Hadise Beyaza bozuk mu biraz?

Bu beyazın sorusunda sonra sanki biraz bozulmuş gibi duruyor hadise acaba bozuklar mı? Beyazın benimle sevgili olur musun sorusu da gerçekten çok garipti kim olsa bozulur?
Güncellemeler:
1gün
Hadise artık eskisi kadar espirilere gülmüyor gibi bilmiyorum belki de bana öyle geliyor

0|0
41

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence çok yersiz bir şakaydı. Ben çok bozulurdum, çok yakın arkadaşlarımın bile şaka yapmalarını istemiyorum. Şaka insanı değilim, şakadan pek anlamam.

0|1
    0|0
    • 1gün

şaka yapılmasını seven birisi olsan bile çok saçma bir şey yaptı beyazdan hiç böyle bir şey beklemezdim acaba yokladı mı diycem de bilmiyorum...

• Dertlere bak ya mükemmel insanlarsınız hadisenin beyaza nasıl cevap verdiği konuşuluyor muazzam

0|1
    0|0
    • 1gün

ne yapalım finalleri düşünmek istemiyorum :) ne konuşcaz Fransanın protestölarını mı konuşcaz?

• Beyaz'ı çok seviyorum. Bugün de full güldüm ona ama gerek yok böyle şakalara. Duygularla oynamak çok acımasızca ve kabul edilemez.

0|1
    0|0
    • 1gün

onun bence şakası olmaz bende çok seviyordum ama biraz soğdum maalesef keşke öyle bir saçmalığı yapmasaydı...

• Çoğu şeyi önceden planlıyorlar gibi sanki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...