Ayrıldıktan sonra verilen hediyeler geri istenir mi?

Oyuncu Chris Zylka, Paris Hilton'a nişan hediyesi olarak aldığı 2 milyon dolarlık yüzüğü ayrıldıktan sonra geri istemiş. Size çiftlerin birbirlerine aldığı hediyeleri geri istemesi doğru bir davranış mı? Siz aldığınız hediyeleri geri ister misiniz?
Ayrıldıktan sonra verilen hediyeler geri istenir mi?

0|1
8897

En İyi Erkek Görüşleri

• İstenmesinden daha doğal bişey yoktur ben mesala eşimle ayrılmışsam cocuğum yoksa ondan herşeyi isterim ama cocuğum varsa ve onunla yaşıyorsa hepsi evladımın olması şartıyla vermeyi kabul ederim sevgiliye sıra gelince haciz bile gönderirimm asdfghjklşi

2|0
    0|0
  • Kendi aldiklarimi istemedim ama aldattığı için sırf rahmetli annemle aldığımız tek taş pirlantayi geri istemiştim birde evinde unuttuğum montu onun haricinde benim aldiklarimi istemedim kullansın gönül rahatlığı ile

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hediye 2 milyon dolarsa istenir, ya da şöyle düşünelim: Paris Hilton için de bu para pek de bir şey değil. Hatta hayırladığıma göre yüzüğü kaybetmişti, hizmetçisi evde bulup Paris’e verdiğinde yokluğunu farketmişti. Yani o yüzden oek koyacağını düşünmüyorum. Yüzük olduğu için geri istenmiş olabilir. Yüzük sadakatim ve bağın sembolü olarak görülür çünkü.

2|0
    0|0
  • 2 milyon dolarlık yüxüğü bende alsam geri isterim 😅😅
    Yok ya geri istemem. Ama bir arkadalıma sevgilisi parfüm almıştı. Ayrılınca geri istemişti çocuk. Arkadaşımda bir iki kere kullanmış parfümle biraz para koyup kullandığımın ödemesi yazıp göndermişti 😂😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 95

• 2 milyona yüzük alsam ben de isterim kimse kusura bakmasın 11milyon lira ediyor
    onun dışında istemem

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra eski neden hatırlansın? Her iki tarafın iyiliği için anlamlı hediyeler kalmamalı.

Şimdi ben gideceğim araba hediye edicem ayrıldıktan sonra kız o arabanın içinde başkasıyla yiyişecek ve devamlı benimde adım o ortamda yaşanacak? Yiööh yiaaa...

Yüzük olsun ne yapacak satacak, o niye satsın? Ben ona para hediye etmedim ki anlam hediye ettim. Anlam yoksa ikinci el ürünler alınır/satılır.

0|0
    0|0
  • lan 1 paris hilton dünyada kolay kolay yetişmiyor.
    Kaç pozisyonda kaç kere sevişmişsin bu kadınla, onun değeri 2 milyona say işte.

Ne diye istiyorsun geri yüzüğü.

1|0
    1|0
  • Bu adam o yuzukle kac tane kiz kandirir bir de onu dusunmek lazim boru değil 2 milyon. ayrica sirf kadina ne kaybettiği daha iyi hatirlatilsin diye bile yapılır. sahsen adsmin yerinde olsam ben isterim. ama suana kadar hicbir sevgilimden tek zerre istemedim

0|0
    0|0
    • Ne istiyeceksin ki? Gratis black friday indiriminden aldigin seyleri mi? 😂😂

• Hayir onu anladim da sacma bir cevapti beyinsiz

• Agzini topla seviyesizlik etme.50 kere kovdum yuzsuzluge devam etme 2 gr gururun varsa yol al

• ziynet geri istenir elbette, zaten adı üstünde nişan için alınmış, yani evlilik için yapılan bir teminat, yatırım gibi düşünülebilir.. bunlar hediye değil de evlilik yolunda atılan maddi adımlar olduğu için olmadıysa iade edilmeli.

aldığın ıvır zıvır hediyeyi tabiki geri istemeyeceksin.. size alınan küçük hediyeleri geri vermeye de çalışmayın. manevi anlamda değerli bir şeyse teklif yapılabilir, iadesi mümkün değilse unutup gideceksin mecburen.

0|0
    0|0
  • Kız gısmısı inat olsun diye ister elbette, çok şahit oldum ama erkek adama yakışmaz öyle hareketler derim ben :)

0|0
    0|0
  • İstemedim, istemem de. Ben neler aldım da zamanında geri istemedim... Aldığı hediyelerin yanışını hediye ederim sadece 😒

0|0
    0|0
  • Paris Hilton gibi bir görgüsüzce bence faydalı bir davranış olur, ama normal şartlarda tabiki istenmez. Babasının şirketlerini görgüsüzlüğü batırdı, doymadığını gören ayrılıyor haliyle.

0|0
    0|0
  • Maddi hediyeleri geri aldı diyelim, yaşanmışlıklar için de parasını mı isteyecek. Geçmiş her şeyiyle geçmişte kalmalı. Hediyelerin o zaman bir anlamı vardı orada kalmalı.

2|0
    0|0
  • Sırf tiktoka yüzük fırlatma videosu atmasın diye alırım geri🙂 şaka bir yana da Sonuçta aldığın yüzüğü tutacak değil ya kendin de, ya atacak ya da satacak. Tartışmaya açık bir konu.

0|0
    0|0
  • İstemem, yaşanmışlıklar var sonuçta ona saygım olmasa da yaşadığımız güzel günlere saygım var.

2|1
    0|0
    • Ne güzel bir yaklaşım.
      Çok doğru... ama maalesef artık herkes ayrıldıktan sonra çirkefleşmeye başlıyor karşıdaki insana...

• İstenmez istemek saçma bana göre yüzüğün değeri 2 milyon dolar diyor bir de haberde ulan sanki paris hiltonun ihtiyacı var 2 milyon dolara

1|0
    0|0
  • onu yapmam kesinlikle.
    ama kesin bir ayrılıksa resimleri silmesini isterdim. zira ben kesinlikle silerdim.

1|0
    0|0
  • Bende olsam isterim 2 milyon dolarlık yüzük lan o getirsin bana taksın o yüzüğü taktığı andan itibaren bir daha beni bulabiliyormu bakalım 😂

1|0
    0|0
  • Askerdeyken ona bir defter yazmıştım ayrıldığımızda geri aldım defteride yakıp videosunu hikaye olarak paylaştım başka hiçbirşey almadım

0|0
    0|0
  • krediyle çekip aldığım iphone 6s kız dan ayrılınca geri aldım

2|0
    1|0
  • Yakarim yine vermem..
    Insan bu kadar aşalayamaz kendini

0|0
    0|0
  • Vay canına, adamlardaki hediye anlayışına bak 2 milyon $...

0|0
    0|0
  • Ben istemem yani saçma olur. O kadar cimri değilim.

0|0
    1|0
  • Hediyeyi aldığım kişiden hediyeyi geri alacağımı düşünmem ve kesinlikle istemem

0|0
    1|0
  • İstenmesi doğru değil, karşı taraftan vermesi konusunda bir beklentim olmaz.

0|0
    0|0
  • Emanetçiye verir gibi geri istenirmi? Verilen hediye geri alınmaz

0|0
    0|0
  • İstenmez fakat geri verilmesi veya imha edilmesi gerekir..

0|0
    0|0
  • Öyle saçmalık mı olur mk. Ona almışsam onundur... Asla geri istemem...

0|0
    0|0
  • Hic dogru değil bn istemedim zaten oda sag klsun cope atmis🤔🤔🤤

0|0
    1|0
  • 2 milyon dolardan bahsediyoruz.11 trilyon. Sokakta millet 5 lira için birbirini kesiyor :)

1|0
    0|0
  • Verilen hediye geri alınmaz amma velakin hayatında anlam içermeyen pis mahlukada senın değerlerin olan br şey bırakılmaz

0|0
    0|0
  • Hediye eden karşısındaki kişiye geri vermiyeceğini zaten kabullenmiştir. Bir ödevi yapmadığınız da da bu böyle

0|0
    0|0
  • istenmemeli ama aşk aptalca şeyler yaptırtabiliyor.

1|0
    0|0
  • istemesine gerek kalmadan değerli hediyeler karşılıklı olarak verilmeli. Etik olan budur.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    65

Kızlar Ne Diyor 86

• Kesinlikle geri istenmemeli ancak nişan yüzüğü istenebilir 🌸

0|0
    1|0
  • aldığı hediyeleri geri isteyende geri verende karaktersizin önde gidenidir. hediye alınmış bir kere pahası ne olursa olsun o para cepten çıkmış gitmiş.
    alınan hediyeyi geri vermekte g*tünü yiyim belki barışırız demektir karşı cins ne yapsın sana aldığını. nasıl bir hediye olursa olsun artık o sana ait olan bir şey. kendine saygın varsa atarsın satarsın yerine başka birşey alırsın aynısını alsan bile artık onun aldığı şey olmamalı. özsaygı meselesi

2|0
    2|0
  • Birisine 2 milyon dolarlık bir hediye alsam ve ayrılsam tabi ki geri isterim. Seni terk eden birisine onca pahayı niye bırakasın ki? Bu, bir dilenciye çanta dolusu sadaka vermeye benziyor.

2|1
    0|0
  • Hayatımda kimse bana gök taşı kadar pırlantası olan yüzük takmadı bende o aşırı pahalı hediye almadım. Aldıklarıma da zehir zıkkım olsun. Geri vermem de istemem de.

2|1
    1|0
  • o kadar buyuk hediyeler verilmemeli bence esin degilse almican oyle seyler aldiysan istenebilir giciklik olsun diye ama kucuk hediyelere gerek yok yuzunu gormektense kalsin bence

2|0
    0|0
  • İstemem. Ama isteyene de aynen iade ederim. Asla tenezzül etmem. Alsın müsait yerine koysun.

1|1
    0|0
  • Benim eski sevgilim istemişti gözümdeki bütün degerini bitirmiş cok cok kötü bişey bana göre istenmemesi lazım

0|0
    1|0
  • Kalan kalsin ne yapiyorsa kendi sorunu artik hediyelerin verilmesi pek cocukca geliyor nedense.. Al mektuplarini ver mektuplarini der gibi 😁😀

0|0
    0|0
  • Ben ne veririm ne alırım ama aldatmışsa veya beni yıpratmak istemişse asla verdiği şeyleri geri vermez ya tepe tepe kullanırım en azından tek katkın bu oldu deyip çarparım yüzüne eğer manevi bişi yapmışsada yırtıp çöp kutusuna atarım.

0|0
    0|0
  • Bana onu hatırlatacağı için istenmez :/ mümkünse, yani verebiliyorsam bende onun hediyelerini gönderirim. Bende bişeyi kalmasın

0|0
    0|0
  • Hediye yi verirken evlenme niyetiyle verdigi icin bence mantikli geri verilmesi ama daha önceki asamalardaki şeyleri geri istemek Fazla olur...

2|0
    0|0
  • 2 milyon dolarsa tabiki istenir 😀 ama normal ekonomik durumu olan insanlarda istenmez ayıp görgüsüzlük...

2|0
    0|0
  • Hayir geri istemeleri çok yanlış. . Ben olsammgeri istemem yani saçma bişey

0|0
    0|0
  • Sen o hediyeyi alirken zaten gözden cikartmis olmuyo musun. He maddi degeri cok yuksek oldugundan dolayi bunu karsi taraf geri vermesi gerekiyor zaten ayrilinca

0|0
    0|0
  • Ben vermek isterim. Çünkü baktıkça onlara üzülürüm.

0|0
    0|0
  • Neden istiyim ki. Gülerken iyiyken alınmış şeylerdi onlar. Kimsede istememeli yüzsüzlük olur😊😊

1|0
    1|0
  • Asla ne kadar iğrenç bir davranış hele hele erkeğin yapması cıks

1|0
    1|3
  • Maddi değeri varsa ben kendim o istemeden veririm ama manevi olanlari vermem

1|0
    0|0
  • İstemesine gerek kalmaz ben istemeden veririm. Ayrıldıysam ben de kalmasının bir anlamı yok

1|0
    0|0
  • Çok ayıp
    Kız zaten gururlu biri ise pahalı hediyeleri istemesine firsat vermeden iade eder...

2|0
    0|0
  • Normalde istenmez ama 2 milyon dolar ve nişan yüzüğü "benimle birlikte" anlamı taşıyor. Bana alınsana karşı taraf istemeden ben veririm zaten 😂

0|0
    0|0
  • ahmet adinda bir yüzsüz köpek vardı aldığı kolyeyi geri istemişti ben de vermeyince boynumdan zorla çekti ve boynum kanamıstı

0|0
    2|0
  • İsteyeceksem neden verdim. Hadi istedim diyelim eski sevgilime aldığım hediyeyi ne yapıcam yeni sevgilime mi vericem? Çok saçma.

0|0
    1|0
  • İstemem ona alındıysa onundur artık kendi ne yaparsa yapsın

0|0
    0|0
  • Sacmalik istenirmi yaaa zamaninda sevmissin ki deger verip almissin sonunda ayrildim diye niye geri isteyem

0|0
    1|0
  • özel bir hediye olmadığı müddetçe vermem, geri de istemem istenilmez

1|0
    1|0
  • Normalde istemmesine dair kanun var evet ama tabi kişiye de bağlı

1|0
    0|0
  • İstenmez. ama ayrıldıktan sonra o eşyalar da kullanılmaz

0|0
    1|0
  • Sahte çıkarcı ilişkiler kuruluyorsa eğer geri isteniyor işte böyle

0|0
    0|0
  • İstemem ne gerek var yani kendimdekileri de bir kız çocuğuna verdim bence en iyisini yaptım

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    56
Yükleniyor...