Game of Thrones, final sezonuyla Nisan 2019'da geliyor! Size göre son sezonda dizide neler yaşanacak?

Game of Thrones'ın sekizinci sezonunun çekimleri temmuz ayında tamamlandı ancak HBO o zamandan beri yeni bölümleri ne zaman izleyeceğimiz konusunda açıklama yapmamıştı.

HBO yepyeni bir tanıtım videosu yayınlayarak dizinin 8. sezonunun ne zaman başlayacağını duyurdu. Fragmana göre, Game of Thrones hayranları için beklenen tarih Nisan 2019 olduğu açıklanmış oldu.

1|1
2436

En İyi Kız Görüşleri

• Ben çok seviyorum. İzle izle bitmez. :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Tahminimce The Walking dead gibi sevilen karakterler vahşice öldürülecek. Daha sonra yerine sevilmesi beklenen karakterler eklense de işte finale gidiyoruz.. Her şeyi zaman gösterecek...
    İlginç bir strateji...

0|1
    0|0
  • Yahu bekle bekle diziyi unuttuk zaten. Her güzel şeyin sonu olmalı ve artık bu dizi bitmeli diyenlerdenim. Snow ve Kalesinin birleşmesi ortaya çıkan asıl hikayeyi falan nedense ben sevemedim. Başlangıçtaki tadı artık almıyorum.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Bence bu sezon beklenmedik karakterler kilit noktada olacak. Geçen sezon jon snow ve dan. Bu sezon sanırım arya ve bran hatta Sam bile kilit rollerde olabilir.
    Diziyi anlamak ve alışmak zor, çok fazla karakter var, ilk sezonu izlerken sözü geçen karakterleri ezberlememiş oluyor insan, sevmeyenler o yüzden ısınamıyor bana kalırsa

0|1
    0|0
    • Arya komple mahvedildi ve hicbir anlami yok su an hikayesinin.

Bran zaten bir ise yaramiyor.

Sam 4. kitapta cok onemli birsey kesfediyordu, dizide adi bile gecmedi, 'Citadel, yani o maesterlar tarikati Westeros'da buyuyu, ejderhalari istemeyen bir cemiyet'

Ejderlerin yokolmasindan falan onlar sorumlu, Sam buyuyu arastiran ufak bir grupla tanismis ve ejdercamindan mumlar falan gormustu ve bunlarin lideri Daenerys'i bulmaya cikiyordu yola.

Yani Sam'in hikayesi dizide zaten pic' oldu.

Zaten Jon, Daenerys, Jaime flaan komple icine edilmis karakterler.

Diziden benim beklentim yok.

• @Ragnar_Lodbrok Arya ve diğer kızın olayı asıl şimdi başlıyor, Arya saydığı isimleri birer birer avlamaya başladı ve abla kardeş tekrar kuzeydeki evlerini yönetiyorlar.

Sam zaten hem ejderhacamlarını hem de sir jorah nın taşlaştıran hastalığının tedavisini buldu. Bir yan karaktere kitaptaki kadar geniş yer veremezler zaten.
      Bran akgezenlerle etkileşim halinde, kuzeye doğru yaklaştıkça etkileşim artacak ve ilginç olaylar olacak bence. Ben Bran'e veriyorum oyumu :) neyse GOT hep sürprizli, ne çıkarsa bakalım merakla bekliyorum

• Gerçekten bu diziyi sevenleri anlamıyorum ilk sezon izledim bitirmek için kendimi zorladım kaldı ki 8 sezon diyorsunuz. Muhteşem yüzyıl izleyin daha iyi

1|1
    3|2
  • [spoiler]
    Jon Snow buzul ejderha ile ak gezenlerin kendini kovalamasini sağlayıp kamikaze gibi hem kendini hem akgezenleri yok ediyor.
    Khaleesi de doğumda ölüyor.

0|1
    0|0
    • @kazanova1905 Khalesi için ağıt yaktığına göre khaleesi hayranlığı seziyorum. :D
      John'u bir ben sevemedim. Khal Drogo ölünce benim için dizi bitti aslında :D

• khaleesi etkileyici diyelim :D snow karakteristik özellikleri harika. drago da çok iyiydi ama yazık oldu ona. kuzeyliler çok ön planda yapılmıs. kuzeyin kralı falan lakapları sonra babaaları olan edda stark da çok oturan karakterlerdi hanşi tencere kapak daha iyisi olamaz diyor insan :D

• Kısalta kısalta tadını kaçırdılar dizinin. Finalde de saçmalayacaklarını düşünüyorum.

0|3
    1|1
  • Bir Sherlock bir de senin yolunu gözlüyorum be GOT 🙇🏼‍♀️

0|1
    0|0
    • Sherlock deme be yeni sezonu bekleye bekleye bir halde kafamdan silinsede ne zaman çıkıcak diye aramasam :)

• bende beklemekten kurudum yaşlandım ya. Asker yolu bekleseydim teskeresini almıştı şaka gibi. En sevdiğim dizidir Sherlock

• Benimde en sevdiğim dizidir de 2 senede 3 bölüm ayıp oluyor

• Jon halasıyla evlenecek. Herkesin canına okuyacaklar😂 buzul ejderhası da bir işler karıstıracak gibi. Bekliyoruz heyecanla

1|1
    0|0
  • bir benim ilgimi çekmiyor bu dizi sanırım. Fantastik dizi film delisi olduğum halde 🤔

0|2
    1|0
  • Hobaaaa😮gelsin yeter ki.. geliyor gönlümün efendisi👍 GoT😁💃

0|1
    0|0
  • Koca bir sacmaliktan ibaret olacagi dusuncesindeyim 😎

0|2
    2|1
  • Hiç ilgimi çekmedi ya. Sevmediğimden çok da umrumda değil :///

0|1
    0|0
  • Kesin cok aksiyonlu olucak. Final yapmasınlar ya. yuz yılda bir gelir bu kalitede dizi.

0|1
    0|0
    • Kitaplari okumus ve genelde 4. sezondan beri berbat ilerledigini dusunen biri olarak soyleyeyim, her sene bu diziden daha iyi diziler yayinlaniyor bir yigin.

Kotu ve tamamen bandwagon bir dizi.

• Bu lafa o kadar uyuz oluyorum ki, anlatamam.

Nereye tartisilmaz la zevkler falan? Gayet de tartisilir.

Bu dizi berbat bir dizi, begenen kisinin algisinda sorun vardir.

Normalde fantastik yapimlarin butun kliselerinden arinmis, butun tahmin edebilirliklerinden siyrilmis, herseyin bir bedelinin oldugu gercekci bir yapimken simdi bildigin Dragonlance serisi gibi birsey oldu.

Bak Tyrion, hani herseyden suphelenen, her zaman kinik ve alayci olan Tyrion Cersei'yi ikna etmek icin Sur'un ote yanindan at falan olmadan yola cikip, 6 kisilik bir kadroyla wraith kacirma onerisinde bulundu.

Sonra Jon falan gittiler, artik nasil olduysa tamamen balina bir tanesini kacirdilar, onbinlerce dusmanin arasindan her zamanki gibi siyrildilar, bu olaylarin ortasinda Gendry kilometrelerce kosup Eastwatch-By-The-Sea'ye vardi, ordan yuzlerce mil otedeki Dragonstone'a haber gitt, ordan Daenerys ejderle eliyle koymus gibi bir gunde bunlari bulup kurtardi.

Sacmaligin daniskasi.

• Dizi kendi kendiyle celisiyor zaten, mesela o cok alkislanan Arya'nin Frey hanesini yokedisi, ben hala Arya masum hizmetcileri, kundaktaki bebekleri falan da oldurdu mu, Walder Frey'e o turtayi nasil yedirdi, hadi Frey Hanesi katloldu diyelim, Twins'in butun muhafizlari ve kalenin maiyeti ne oldu merak ediyorum.

Bu dizi normalde bu tip olaylara dikkat ederdi.

Tabii simdi 'Ne versek yutarlar' modunda olduklarindan sallamiyorlar ve ise de yariyor gibi.

Cunku hala bu sacmaliga 'Yuz yilda bir gelir' falan diyen tipler var.

• Başlamak isteyipte, başlayamadığıım bir dizi. Güzel bir sezon olacağı kesin.

0|1
    0|0
  • Çok üzülüyorum ya bitmesin bu dizi :(((

0|1
    0|0
  • Ben geçtiğimiz sezonu daha izlemedim 😳

0|3
    0|0
  • ay 3. sezondayım daha bilmiyorum

0|2
    0|0
  • Sizin yapicaginiz sezona 😂diziyi unuttuk bee

0|1
    0|0
  • Final sezonu olması çok üzücü

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum izlemedim hiç

0|2
    0|0
  • Valla dayanamiyorum...😍 Nisana cooook var...

0|1
    0|0
  • Bu diziyi izlemedim yani fikrim yok

0|1
    0|0
  • 😂 yaaaa

0|1
    0|0
  • Çok uzun sürdü bekle bekleee...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Olacak olan aynen şu:
    Sevilen karakterlerin %99'u ölecek. Sadece %1'lik bir kısım hayatta kalacak.

1|1
    0|0
  • Arkadaş sanki sinema devam filmi ya! Sinema filmi olsa bu kadar uzun sürmezdi. Önceki sezonları unutturuyorlar izleyiciye, ondan sonra yeni sezon başlıyor. Bir an önce başlasın artık. Efsane diziler arasında yerini çok almıştı GOT zaten.

0|1
    0|0
  • Bence akgezenler ortalığın... Yani abi başka türlü ışık tanrısı ateş tanrısı falan filan hepsi birleşecekte anca yenerler

0|1
    0|0
  • john snow ve khalisi ölüyor bebekleri yaşıyor galiba tahtta da ya kraliçe olcak ya da john snowun oğlu kitaptan giderler diye düsünüyorum ama kitap genelde bu şekildeydi ama bazı yerlerinin unuttum

0|1
    0|0
  • 7 sezon finalınde mıllet ilşkı yaptı. Soz nışan, dugun , cocuk yapacak. Hala dızı başlmadı. Başlayana kadar 2 ıncı cocugu yapcaklar var. Bu kadar ara verılmez.

0|1
    0|0
  • Finalde jon snow rüyada uyanır ve herkese ters köşe yaparlar halbu ki hepsibl bir rüya ( hiç izlemedim desem yeridir. :)

0|1
    1|0
  • Çok şasırtıcı bir sezon olacagi söyleniyor :) bakalim neler olacak kış geldi nihayet :)

0|1
    0|0
  • Gelain artık yeter yaaa off 2 bölüm verip 3sene uzatıyolar diziyi 😑😑

0|1
    0|0
  • jon snow krallar kralı olacak bence khalesi ölecek ejderhalar jon snow a biat edicek..

0|1
    0|0
  • Soluksuz tek seferde izlencek harika bir yapım beklemekten ciğerimiz soldu🙂

1|1
    0|0
  • ipnelıgıne bekletıyo zuzular bununda avengersında cekımlerı bıttı yayınlamıyo yavsaklar

0|1
    0|0
  • Bu dizi benim gözümde düştü son sezonları hiç beğenmedim

0|0
    0|0
  • Dizide herkes ölecek :D :D

0|2
    0|0
  • Saçma sapan cümlelerdeb

0|1
    0|0
  • Bol bol cakis olacak

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum abi fazla bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Savaş az seks fazla

0|1
    0|0
  • bitsinde başlayayim artik

0|1
    0|0
  • izlemiyorum -((((

0|1
    0|0
  • Izlemeye başlayacam bende

0|1
    0|0
  • bekleyip görelim

0|1
    0|0
  • izlemedim ki hiç

0|1
    0|0
  • Dean ölüyor
    Jon Snow ölüyor malesef

0|1
    0|0
  • Maalesef izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Gelsin artık

0|1
    0|0
  • Bekliyoruz

0|1
    0|0
  • Kitabında yazıyordu ya ne olacağı

0|1
    0|0
  • Ben hiç izlemedim çok ta övüyorlar ama...

0|1
    0|0
  • Ben çok geride kaldım

0|1
    0|0
  • Yeni karakterler

0|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    4
Yükleniyor...