Merhabalar arkadaslar en güldüğünuz film veya dizi veya standup ne?

benim recep ivedik mohojojoyt

1|1
28

En İyi Erkek Görüşü

• cok zevksizsin ben 10 15 yildir hic bir turk sinemasini kaliteli bulmuyorum... sovmeyi hakareti aptalligi komik gibi gosterip sanattan incelikten yoksun salak sacma filmler... bir cogunu sizin zeka seviyeniz bu dercesine izlemeyi kendime hakaret gibi goruyorum... sanatta yok komedide yok hatta sinir bozucu... yillar once titanige gitmistim sinemaya girdiğinde sanki filmin sonunda okyanusun karanlığında ben kalmistim oyle etkikendim daraldim ki... simdikiler deli sacmasi...

0|0
    0|0
    • birde yesil cama donup bak mesela bir hababam sinifi kendini milyon defa izletti hepimize... bazi marjinal gruplar sevmesede soyle dusun bundan 40 yil oncesinin teknolojisiyle imkanlariya cekilmis ama ne kadar guzel... filmin müziğini hizli calinca neşeli ayni muzigi yavas çalınca acikli oluyor... sanata bir bak... birde simdikilere bak... ne guzel bir yeşil çam mis bee... hepsi göçtü gitti ortalik basit basit kufretmeyi sanat bilenlere kaldi...

• aynen oyle gulmekten kafalarini yerlere vuruyorlar 😂 bizim siniftakilerde ogretmenler falan da bazen aciyor guldur guldurun bir skecini gulme krizine giriyolar😂 arkadasim hosgeldini mi diyorsun?

• demekki sorun bizde dostum😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Çakallarla dans seviyorum her serisi güzel 😊

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen benimde güzel filmlerdi adam diyo ya bilmem kaç tane balık çeşidi var bu denizlerde oda cvp veriyo saydın mi lan he saydın mi 😅

0|0
    0|0
  • Tartismasiz gora recep ivedik diyen 3. Sinif insandir aksini iddaa esen recep ivediktir

0|0
    0|0
    • ne gorasi cem yilmaz kim oluyirmus lois ck ozentisi seni kultursuz recep ivedik turkiyedeki en iyi komedidir ve gayet hem gulduren hem egiten mukemmel bir film vizyonsuz seni

• Insallah ironidir recep ivedik e egitici dedin ya sana ben Şu an neden cevap yaziyorum ki ya

• arkadaşim arkadaşiiiiimmm. bilmiyosan susacaksin

• Bazıları sıcak sever... some like it hot

0|0
    1|0
  • Benim oğlum 5 yaşında oda Recep İvedik e bayılıyor

0|0
    0|0
    • ne guzel bende cok seviyorum cok iyi ve hem gulduren hem egiten bir film kendisi

• Richie Rich

0|0
    0|0
  • Tolga Çevik. 😏

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...