Arda Turan şarkıcı Berkay' ın karısına asıldı. Yer yerinden oynadı. Bu olay senin başına gelse ne yapardın?

Merhabalar
Arda Turan şarkıcı Berkay' ın karısına asıldı. Yer yerinden oynadı. Bu olay senin başına gelse ne yapardın?
Milli futbolcu Arda Turan'ın ve şarkıcı Berkay' ın burnunu kırdığı haberi güne bomba gibi düştü.. Ancak olayın aslı ortaya çıkınca rezaletin perdesi de aralanmış oldu.
Olay şöyle meydana geliyor;
Eşi kısa süre sonra doğum yapacak olan Arda tek başına eğlenceye gidiyor. Mutlu bir evliliği ve bebeği olan şarkıcı Berkay'da tesadüfen eşi ile aynı eğlence yerine gidiyor. İşte herşey o andan sonra meydana geliyor. Arda, Berkay' un karısına yaklaşıp "Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın" diyor.. Buna tepki gösteren kadın olayı Berkay' a anlatıyor. Berkay' da Arda' ya "Eşimi gönderiyorum. Seninle erkek erkeğe konuşacağız" diyerek tam eşini çılartacakken birden Arda yumruk atıyor ve burnu kırılıyor..

Olay bununla da bitmiyor.. Arda o kadının Berkay' un karısı olduğunu öğrenip silahını alarak şarkıcının tedavi gördüğü hastane odasına gidip "Al silahı, beni öldür. Karın olduğunu bilmiyordum. Allah belamı versin. Özür diliyorum " diyor..
Bence bu olay Arda Turan'ın bitişidir arkadaşlar.. İyi bir Galatasaraylı olarak bir dönem gurur duyduğum bir futbolcu tarihe karışmıştır.
Farzedelim kim olduğunu bilmiyordu, bir kaç haftaya baba olacak, üstelik bu kadar göz önünde bir insan nasıl olur bunu yapar.. Yazık.. Ve ayıp..

Aynı durum senin başına gelse, Berkay'ın yerinde olsanız ne yapardın?
Özrü kabul edermiydin?
23
6
Görüşünü yaz