Gündeme bomba gibi düşen bu magazin olaylarından en ses getireni hangisiydi?

Magazin haberlerine bayılan KScanlar buraya! Bu sene bol bol konuştuğumuz bu olaylardan hangisi sizin tercihiniz?
  • Gündeme bomba gibi düşen bu magazin olaylarından en ses getireni hangisiydi?Gülben Ergen'in evli biriyle beraber olduğu iddiası üzerine Seren Serengil'in #kocamadokunma hashtagi açmasıyla başlayan kavga
    A seç
  • Gündeme bomba gibi düşen bu magazin olaylarından en ses getireni hangisiydi?Demet Akalın'ın 6 senelik evliliğini Okan Kurt'un borçları nedeniyle bitirmesi
    B seç
  • Gündeme bomba gibi düşen bu magazin olaylarından en ses getireni hangisiydi?Aleyna Tilki'nin Yalnız Çiçek klibini kendi yönetmesi ve ödül alması
    C seç
  • Gündeme bomba gibi düşen bu magazin olaylarından en ses getireni hangisiydi?Şeyma Subaşı'nın yıllar önce alınmadığı kafenin şimdi sahibi olması
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|2
79133

En İyi Erkek Görüşleri

• Demet akalının aşkına ve sevgisine bakın , borç yüzünden eşini terk ediyor. Şeyma subaşını fazla tanımam. Ama eşi spor muhabirliğinden , sunuculuk ve program yapımcılığın iş adamı gibi zengin oldu. Aleyna tilki gündeme gelmesini iyi biliyor. Çoğu ünlü bilir zaten. Seren Serengil çok itici bir kadın , yılardır da çoğu sanatçı gibi bir iş yaptığı yok. Magazinle gündeme gelmek hariç. Gülben ergenin de yaptıkları da hiç etik değil. Ses getirmeleri önemli değil , nasıl ses getirdikleri önemli olmalı.

1|0
    0|0
  • Bunlar siyasi gündemi değiştirme unutturma çabası başka bisey değil ekonomik kriz varken şu an suudi gazeteci konuşuluyor buda ayrı bir mevzu don alacak para yok emmoooglu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Demet'in yaptığı şeyin bir adı yok literatürde. Kendini sağlama almak istiyor, haklıdır emeğidir dicem ama nasıl bir anda adamı silip atabildi bu kadın? Yokmuş gibi olmamış gibi gülüp eğleniyor, lan bir git yas tut /:

0|0
    0|0
  • Demet ve Okan ayrılığı benim açımdan birbirini bu kadar seven bir çiftin ayrılması...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 131

• A dedim çünkü kadınların erkekler için mücadele etmesi çok hoşuma gitti ve hep erkekler kadınlar için mücadele edeceğine birazda kadınlar çabalasın erkekler için.

0|0
    0|0
  • Kadına helal olsun nasıl zengin olacağını bulmuş.

Okumadan ve çalışmadan

1|0
    0|0
  • Bence en çok ses getirenin Gülben Ergen seçeneğinin %50 oy alması olmalı...

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım bu kız her yönüyle eleştiri alıyor hiç sevilmiyor ama her yaptığı işte de ehli çıkıyor. Ben bu kızın tek başına buralara geldiğine inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Birbirlerine çok aşıktılar ve biz hiç ayrılmayacağız diyorlardı bu sanatçı evliliği de fos çıktı.

0|0
    0|0
  • Gülben Ergen ahlaklı bir kadın değil zaten. Ayrıca Arda olayı süper ya

0|1
    0|0
  • gülben ergen seren serengilin kavgası tamda ikisinin istediği gbi çok ses getirdi ve ikisi de amacına ulaştı bence danışıklı döğüştü ve iyi bir reklam yaptılar

0|0
    0|0
  • Bebelerde klip çekiyor ve albüm yapabiliyorsa bu ülke bitmiş demektir saçma sapan dönem şarkıları hit eski dönemdeki o anlamlı parçalar out oldular..

0|0
    0|0
  • Demet Akalın'ın 6 senelik evliliğini Okan Kurt'un borçları nedeniyle bitirmesi.

0|0
    0|0
  • Seren'inde gülben'den eksik kalır yanı yok. Neden kendini temize çekmesi boşuna

0|0
    0|0
  • İbrahim tatlısesin miley cyrus a attığı aşk mektubu.

1|0
    0|0
  • Birincisi ama Berkayin burnunun kırılma olayı da oldukça etkili

0|0
    0|0
  • Şeymanın yaptığı tam bir magandalık ama en büyük bomba yeğeniyle ilişki yaşayan lavuk bence.

1|0
    0|0
  • Aleyna takdir edilecek bir kız gerçekten bu yaşta ülkeyi temsil ediyor, maşallah. 👍🏻

0|0
    0|0
  • Başarısıyla ile ilgili hiçbir sanatçımızı konuşamıyoruz hep para mevzularındalar sanatın bittiğini görüyoruz.

0|0
    0|0
  • gülben'le adam yatıyor zevkini onlar alıyor derdi bizim milletimize düşüyor
    ne günlere kaldık :D

1|0
    0|0
  • Fakirin, zenginin parasıyla bişey elde etmesi onun başarısı demek değildir

0|0
    0|0
  • Gülben Ergen'in evli biriyle beraber olduğu iddiası üzerine Seren Serengil'in kocamadokunma hashtagi açmasıyla başlayan kavga

0|0
    0|0
  • Hepsi boş ve gereksiz...
    Ülkenin daha önemli sorunları var

0|0
    0|0
    • Valla kocam ha bire borc yapip sirtimdan geciniyosa ben bile kosanirdim. Ama hepsi boş

• Agferim kıza

7|1
    0|0
  • Paranın şöhretin insanları ne hale sokabildiğini sinema izler gibi izliyoruz.

1|0
    0|0
  • Gulbenin soyadi cok hosuma gdiyor koskocaman ergen neslin temsilcisi gibi adeta 😂

0|0
    0|0
  • Aleyna Tilki'nin Yalnız Çiçek klibini kendi yönetmesi ve ödül alması.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan haberler. Buna bomba diyorsanız Müge Anlı daki haberleri ne dersiniz artık siz düşünün.

0|0
    0|0
  • Beni şaşırtacak bir olay yok
    Ufolar geçit yapsa eee nolmuş derim

0|0
    0|0
  • Evliler kocalarınıza sahip çıkın Gülben geliyor :))

0|0
    0|0
  • Koca koca deilse ha gülben dokanmaz ayben dokanir :) ama gündemde kalmayi bilio bu aşufte :)

0|0
    0|0
  • Bu zavallı insanları takip ederek beynimize kötülük ediyoruz

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine

1|0
    0|0
  • Hilal Cebeci'nin çav bella klibi

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    101

Kızlar Ne Diyor 77

• Doğrusu benim ilgimi hiçbiri çekmiyo ama gündemde en çok ses getiren seren&gülben kavgası oldu galiba

0|0
    0|0
  • Demet Akalın'ın 6 senelik evliliğini Okan Kurt'un borçları nedeniyle bitirmesi..
    Sırf borç yüzünden değildir herhalde eğer öyleyse çok saçma bunun için evlilik bitmemeli..

0|0
    0|0
  • Bir insan kocasi iflas etti diye nasil bosanir inanamiyorum.

0|1
    0|0
  • Demet akalin gündem olmak adina daima biyerlerini yirtiyor kimse onu geçemez bu konuda

0|0
    0|0
  • Şeyma Subaşının azim gayreti inanılmaz. Çalışmış didinmiş ve almış. 👏😄

0|0
    0|0
  • Bence Ceceli'nin eşinin Ceceli'yi İntizar'la aldatması

0|0
    0|0
  • Şehit haberleri birkaç saniye tv de altyazı da geçiyor ama bu metresler sabahtan aksama kadar ekranı zapt etmişler. Ulan varya

0|0
    0|0
  • Beter olsunlar.
    Hiçbirinden haberim yok olmasın da.

0|0
    0|0
  • Yıllar önce Demet Akalın Para var huzur yok ya demişti nedense manidar olmuş 😁

1|0
    0|0
  • hiç takip etmiyormuşum djsjdjd şimdi görüyorum bunları :d en mantiklisi serenin olayı gibi dkekfkt

0|1
    0|0
  • demet akalın... baya bir şoka girdim yani o kadar aşkım canım kurban hayran olan bir çift bir cesede boşandılar..

0|0
    0|0
  • Birinin eşi olmak onu vasıflı hale getirmiyo şeyma subaşı bir asalak

0|0
    0|0
  • Gulbn olayi fenaydida encok demete uzuldgm ocin galiba o etkiledi bni

0|0
    0|0
  • Demet Akalın çok gündemde birisi. ve boşanacaklarına dair bir haber yayınlanmamıştı daha önce. Borçlar yüzünden aniden boşanınca olay oldu

0|0
    0|0
  • Seyma subasinida abarta abarta bikmadiniz milli metres

0|0
    0|0
  • Bence Arda Turan"ın Berkay'ın karısına asılıp sonra da öküzlük ettim demesi

0|0
    0|0
  • Bir borç yüzünden ilişki bitirilmesi saçma geliyor bana

0|0
    0|0
  • Bence demet akalin ve okan kurt demet akalanin mal varlığına haciz gelmesin diye boşandılar

0|0
    0|0
  • şeyma parabaşı hanım napıyosunuz yav

0|0
    0|0
  • Gülben ergen den tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • Cunku oyle

0|0
    0|0
  • Gülben Ergen olayı bayağı sansasyoneldi, bence.

0|0
    0|0
  • arda turan'ın olayı bence

0|0
    0|0
  • A. ama ikisini de sevmiorum😀

0|0
    0|0
  • Çok emek verdiler ama olmadimi olmuyo

0|0
    0|0
  • Şeyma herşeyini acuna borçlu