Popüler ve yakışıklı erkekler, kendinden büyük ya da yakışmayan kadınlarda ne buluyor?

Yani herkesin kendi tercihi tabi ama bazen gerçekten popüler, yakışıklı, zengin adamlara baktığınız zaman kendisinden büyük ya da görünüş olarak popülarite olarak kendisine yakışmayan kişilerle beraber oluyorlar. Üstelik para ya da şöhret kazanma gibi bir amaçları da olamaz çünkü adaman zaten kadından çok daha üstün. Allah mesut etsin bir şey demiyorum ama bu işte ciddi bir dengesizlik yok mu? İşte bir kaç örnek:

Jason Mamoa ve eşi
Ya şu adamın yanındaki kadın 50 yaşında ve ne bulduğunu anlamak güç. İstese birçok genç ve güzel kadını peşinde koşturabilir :)
Ya şu adamın yanındaki kadın 50 yaşında ve ne bulduğunu anlamak güç. İstese birçok genç ve güzel kadını peşinde koşturabilir :)

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer

Yaw sen Kıvanç Tatlıtuğ'sun arkadaş. Kendinden 6-7 yaş büyük ve ortalama bir insana nasıl aşık oldun anlamak güç.
Yaw sen Kıvanç Tatlıtuğ'sun arkadaş. Kendinden 6-7 yaş büyük ve ortalama bir insana nasıl aşık oldun anlamak güç.
Yağmur Atacan Pınar Altuğ
Anlamak zor :(
Anlamak zor :(

Hugh Jackman
Adamdaki karizmaya bak ama yanındaki annesi deseler inanırdım
Adamdaki karizmaya bak ama yanındaki annesi deseler inanırdım

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ask bu nezamn ve kime asik olacagini bilemezsin. konuşması hayata bakisi enerjisi seni cekiyo olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsanların tercihlerinden size ne arkadaşım... Belki sapyoseksüel ve o evlendikleri insanlar çok zeki, kültürlü kişiler oldukları için etkilenmiş olabilirler. Herkes güzel ve manken gibi kadınların peşinden koşacak değil ya, Hugh Jackman'ın eşi için dediklerini okursan onda ne bulduğunu anlarsın zaten.

0|0
    0|0
    • beni ilgilendirmiyor zaten sadece ne bulduğunu anlamıyorum 🤔

• Söyledim ne bulduklarını. Ne buluyorlar deyince onların tercihlerine burunlarımızı sokmuş oluyoruz işte, kendinle çelişmiş oluyorsun.

• yok sanki o adamın bundan haberi mi var ya kendi aramızda bişey sorduk 🤔

Yükleniyor...