"Nihat Doğan hakkında daha fazlasını biliyoruz!" Nihat Doğan olayında kamu oyundan saklanan şeyler sizce ne olabilir?

Kanal D Haber, 2 gün önce Doğan'ın reşit olmayan 2 kız çocuğunu alıkoyduğu iddiasını gündeme getirdi.

Nihat Doğan, olayının gündeme gelmesinin ardından Kanal D'ye ve ana haber sunucusu Buket Aydın'a tepki gösterdi.

Nihat Doğan Kanal D Haber ve Kanal D ailesi bu saygın aile hakkında gerçek dışı bir takım iddialarda bulunmuş. Öncelikle bizim hiçbir kişiyle ve kurumla husumetimiz olmadığı gibi kendisiyle de herhangi bir husumetimiz yok. Biz haberimizde izlediğimiz tüm iddiaların hepsini verilerle ve belgelerle paylaşıyoruz. Habercilik anlayışımız gereği kamu oyuna yani sizlerle bunu paylaşmak sorumluluğumuz ki yarattığı etkiye bakarsak da bunun ne kadar büyük bir haber değeri olduğunu zannediyorum.

Bu arada bir nokta daha bu olayın çok daha fazlasını biliyoruz ancak aile ve kızlar için size en steril haliyle aktarmaya çalışıyoruz. Bence Nihat Bey de bunu biliyordur" dedi.

Doğan'ın program arkadaşı Ece Erken ise:"Ailenin şikayetini geri çekmesi demek aklandığı anlamına gelmiyor. Aile Bakanlığı soruşturmasını bir yapsın bakalım. Dava sonuçlansın ondan sonra siz konuşun, biz konuşalım. Konuşacak çok şey olabilir. Bizim de bildiğimiz şeyler var. Biz de bazı şeylere susuyoruz. Davayı bekliyoruz çünkü." dedi

Ece Erken'in ardından konuşan Bircan Bali ise şunları dile söyledi:

"Benim Nihat Doğan'dan öğrendiğim bir kelime var. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Bir haksızlık olsa susmazdım."
Konuyla ilgili olan dava için Aile Bakanlığıda davaya dahil olmak istediğini açıklamıştı.

İddialar var ama en doğru kararı yüce Türk Yargısı verecektir.

Kaynak 1 Kaynak 2

0|0
3641

En İyi Kız Görüşleri

• Bu uydurma haberlerle kaç insanın ayağı kaydırılıyor, biraz düşünceli olun

0|1
    2|1
    • Ben iddiaları yazdım kaynak da gösterdim sorumun sonuna da en doğru kararı Türk yargısı verecektir notunu düştüm.

• Yorumunuz icin tesekkurler

• Michael jackson 'ın yapmadığından nasıl emin olabiliyorsun

En İyi Erkek Görüşleri

• Olayı duymadim ilgilenmiyorum birileri bunu günün sorusu yapmış ben de buna şaşırıyorum asıl gerçekten ilginç 😨

3|2
    0|0
  • "Bu arada bir nokta daha bu olayın çok daha fazlasını biliyoruz ancak aile ve kızlar için size en steril haliyle aktarmaya çalışıyoruz. Bence Nihat Bey de bunu biliyordur"

Burada açıklamış zaten kızlara dokundu mu ya da ne söyledi ne teklif etti? Ben askerliğimi ceza evinde yapmıştım. Suçluları polisten ben teslim aldığım için suçlarını, üst aramalarını ben yapıyordum.

70 yaş üstü yaşlı çift adam öldürüp tarlada da yakıyor, dede torununa da tecavüz ediyor. Herkes herşeyi yapabilir, mevcut adalet sistemine güvenmiyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• Ben şahsen bu zamanda çocuklara açık alanda iyi niyetli olsam dahi yaklaşmam artık çocukları sevmeye korkuyoruz öyle haberler gördük ki şüpheleniyoruz kaldı ki adam çocukları evde 2 saat boyunca tutuyor para veriyor normal değil herşey berrak olsa bu kadar uzamazdı zaten.

1|1
    0|0
    • çocuklar konuşsun o zaman. 1 yaşında çocuk değil bunlar konuşsun , uzatmasınlar

• Konuşmuşlar demek ki Aile Bakanlığı soruşturma başlattı

• Aile bakanlığının dedirtme şimdi. Bugüne kadar neyi şeffaflaştırdı ki bunu çözsün. bir booka yaradığı yok , üstü kapatılır. HER ZAMANKİ GİBİ. .

• Sonuç olarak er ya da geç suçlu ortaya çıkacak üzerinden dedikodu yapmanın alemi yok

0|2
    0|0
  • sizde Mini eteği giyip laik sistemin ahlaksızlaştırdığı... özgecanın katline ne dediğini hatırlıyorsunuz değil mi? o sırada özgecanın yanında değildi. değil mi?
    sadece reyting daha çok kitle için çaba harcayan bir özelliği olmayan duyar kasan bir adam. tam bir mal

0|0
    0|0
  • Adamın ismini okumak bile midemi bulandırıyor bir de fanları var sübyancı pez*vengin atsınlar bunu vatandaşlıktan

0|1
    0|0
  • Kahve içip televizyon izlemişler üstüne de para vermiş çocuklara artık kamu davası oldu sonuca bakalım.

0|1
    0|0
  • Valla konduramadım beklemezdim bu adamdan o kadarını.

0|1
    1|1
  • Bircanın sözüne göre ortaya çıkmamış seyler var demekki beklenir bu adamdan

0|1
    0|0
  • Yapar bu ahlak yoksunu, sapık ruhlular... İnsan ne de olsa ve de arsızdır...

0|0
    1|0
  • Ben anlamadım şu adamla derdimiz ne
    Adamın derdi ne

0|0
    0|0
  • Abartmışlar adam sapık olsa bile bunu yapacak kadar salak değil

0|1
    0|0
  • Bu adamdan nefret ediyorum onunla ilgili haberlerde umurumda değil

0|0
    0|0
  • Hepsi haberin dogrulugunu savunmuş 😃 adamin ne cok sevmeyeni varmis

0|1
    1|0
  • Gerçekler ortaya çıkınca yorum yaparım şimdi ne nedir bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Umarım taciz değildir 🙄

1|2
    0|0
    • O konuda haklisin infial yaratir toplumda

• 👍 🤨

• Sevmiyorum bu adamı ama bu kadarını yapar mı bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bakalım ilerleyen zamanlarda nedir ne değildir belli olur

0|0
    0|0
  • Bence çok fazla şey var, mesela kendisi bir namus bekçisi.

0|0
    0|0
  • Bence bu adam sucsuz

0|1
    1|0
  • Bu adam Din üzerin den pirim yapmış bir kardeşim

1|1
    0|0
  • Çakma adnan oktar

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    14

Erkekler Ne Diyor 39

• Ben şunu ekranlarda görmek istemedikçe karşıma çıkıyor. Boşuna dememişler insanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş..

0|1
    0|0
  • Adama suçsuz diyen zihniyet! 11 ve 17 yaşında reşit olmayan iki çocuğu eve ya da başka bir yere ailesinin izni olmadan alamazsınız! bazı sınırlar vardır, aşılamaz. Kaldı ki Nihat Doğan kızları 2 saat alıkoymuş. Bu adamın şimdiye kadar yaptıkları ortada keşke yok olup gitse.

1|0
    0|0
  • benim gözümde bu adam her zaman sabıkalıdır bu olayda masum olsada olmasada özgecan twitinde söylediği sözler yeter...
    "Kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa,
    Bilin ki en namussuzu o' dur."
    -Friedrich Nietzsche
    şerfs. z adi hiç sevmiyorum yalaka omurgasız sapık ahlak din satıp ahlaksızın en önde gideni

2|0
    0|0
  • Suçlu ya da suçsuz bilemem ama bu yaratığın ülkemde öyle ya da böyle prim yapması gündeme gelmesi para kazanması kanıma dokunuyor ülkenin gündemini facebook'da gördüğü montaj resimlerden takip eden cahil kesimin insan görünümlü filozofu bu herif inşallah birgün nihat doğan öldü nasıl bilirdiniz diye soru sormak nasip olur

0|0
    0|0
  • Bu ve bunun gibi iğrenç mahluklar imha edilmeli. Bunu kim ünlü ettiyse gündemde tuttuysa Allah belasını versin bu o... neresini seviyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Adamı sevmem ama iftira ise Allah düşmanımın başına vermesin öyle bir olayı.

Her şeyi bir kenara koyup düşünüyorum sonra. Sen neden çoluk çocukla evinde kahve içersin ki?

0|0
    0|0
  • Nihat Doğan Kürt olduğu için Türk kızlarını gibmekten pişman olmuyordur bizim şu zihinsel gerileri. Diğer kürtler gibi. Hep derim Türk kızı ve zeka 999 km fark var.

0|0
    0|0
  • Hangi insan küçük çocukları niye eve televizyon izlemeye çağırır. Niye para verir.

1|1
    1|1
  • Bu adam yalakanin önde gideni herşey beklenir bundan reyting icin

0|1
    0|0
  • Zenginsin paran var az cok itibarinda var ver parayi yaşina uygun kişilerle ol. ayrıca kendini leketecek bişey yaptiğini sanmiyorum yapmişsa aptallik

0|1
    0|0
  • Sene 2018 , 2019 geliyor halâ şu adamı görüyorum sinirlerim bozuldu.

0|1
    0|0
  • Prim yaptırmayın böyle tiplere ya! Üzerinde konuşmaya bile değmez.

1|0
    0|0
  • Akp liler niye hep taciz tedaviz pedofili ile gündemde?

1|0
    0|0
  • karı haber bülteni mi sunuyor sabah programı mı belli değil çok saldırgan

0|0
    0|0
  • Nihat doğan Allah senin ömründen alıp nesli tükenmekte olan hayvanlara versin.

0|0
    0|0
  • Şu adamı adam yerine koyup soru unsuru haline getirmeye değermiydi.

0|0
    0|0
  • Nihat Doğan hâla nasıl bu ülkede barınabiliyor, anlamak imkansız.

0|0
    0|0
  • Sarayda bazı şeyleri iştahla yalamasından dolayı şerefsizlikleri saklanıyor

0|0
    0|0
  • Yapar bundan herşey beklenir

0|1
    0|0
  • hiç ilgilenmiyorum bu adamla ilgili hiç birseyle

1|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam