Türkiye'nin en iyi kadın söz yazarı kim?

Sizce hangisi? Siz en çok hangisini dinliyorsunuz?
  • Türkiye'nin en iyi kadın söz yazarı kim?Sezen Aksu
    A seç
  • Türkiye'nin en iyi kadın söz yazarı kim?Yıldız Tilbe
    B seç
  • Türkiye'nin en iyi kadın söz yazarı kim?Aysel Gürel
    C seç
  • Türkiye'nin en iyi kadın söz yazarı kim?Sıla
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
8996

En İyi Erkek Görüşleri

• Pardonda orada neden şebnem ferah yok? Sezenin rock versiyonudur tüm şarkıları kendisine aittir hatta sezenle birlikte yazdıkları şarkılar bile vardır ! Sıla varken şebonub olmaması hayal kırıklığı demek ki müzikten çakmıyosun

1|1
    0|0
  • Yıldız ablanın bir söz vardı. Ben çok parçamı yırtıp attım sırf gençler üzülmesin diye.. Bence bu özetliyor durumu..

9|2
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hepsi çok iyi ama yıldız tilbe ve sezen aksu nun sözleri gerçekten taktir edilip hayran kalinmayacak gibi değil...

0|0
    0|0
  • Mabel Matiz'in Sarmaşık şarkısında çok mükemmel bir sonuç çıkardığı için tabii ki de Sıla Gençoğlu diyorum♥️🎀♀️

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 94

• Sezen Aksu

0|1
    0|0
  • Candan erçetini çoğundan daha sanatsal buluyorum. Sezene antipatim belki sanatına objektif bakmamı engelliyor. Yıldız tilbe arabeskin delilikle harmanlanışı. Sıla da daha baslarda belki zamanla daha iyi betimlemeler kullanır.
    şıklar arasında aysel gürel

0|0
    0|0
  • Sezen ve Yıldız'ın yaşadığı durum onları bir atışmaya teşvik etti. Dogal olarak her atistiklari anlamlı bir eser ortaya çıkardı. Çünkü yeni jenerasyonlarda ki gibi 'o sen olsan bari' saçmalıkları yoktu. Anlam vardı, yasanmisliklar, kırgınlıklar ve aşk vardı. O yüzden bu iki kişiyi kimseyle karşılaştırmicam en azından bu anket için.

0|0
    0|0
  • Sezen başkadır. Hepsi iyi yazarlar ama Sezen şarkılarını, şiirlerini ortaya bir eser koymak için değil de sanki günlük tutar gibi, birine içini döker gibi yazıyor. Ruh haline bağlı olarak sanki insana şarkı dinlemiyormuş ta biri bana duygularımı anlatıyormuş gibi hissettirir.

0|0
    0|0
  • Aysel Gürel söz yazarı olarak iyi. Diğerleri düşünülür, hep de söz yazarları su grubundan yengeç balık 😊

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzel ve çok değerli sanatçılar. Hepsini çok seviyorum, seçim yapamıyorum. :)
    Ama ne olursa olsun oyum Sıla 'ya. <3

2|0
    0|0
  • Aysel gürel gibisi gelmemiştir. sorunun iddaa edilmesi bile yanlış. (1) aysel gürelin yanında (2) sezen kim, sezenin yanında yıldız kim,(3) yıldızın yanında 4) sıla kim diye sorarlar?

1|0
    0|0
  • Valla Üçünüde tek geçerim bayılıyorum birini birinden ayıramam...

0|0
    0|0
  • Tartismaya gerek yok
    Sezen aksu
    https://m.youtube.com/watch?v=BDjWq1lLZOM

0|0
    0|0
  • Aysel gürel iyi bir söz yazarıydı. Çılgın kadın , kızı müjde ar annesine çekmiş. Yıldız tilbe de iyi bir söz yazarı. Erkekler de ise serdar ortaçın çok şarkısı var.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    84

Kızlar Ne Diyor 87

• Birazdaha gündem şarkıları akilda kalan büyük küçük herkesin dinleybilecegi şarkıcı

0|3
    0|1
    • Sezen aksu dediğin kişi işte şimdi şarkılar iğrenç laf sokuyor gibi al sana oh olsun canıma değsin 2000 li yıllardaki şarkıları hiç birine değişmem

• Yıldız Tilbe bence Türkiyenin görmediği şarkılar yaptı

0|0
    0|0
  • Bunu herkes biliyor tabiki yıldız tilbe. Sezen Aksu da çok iyi fakat artık eskisi gibi üretken değil.

0|0
    0|0
  • ilk aklıma sıla geldi
    kadın derinden hissederek yazıyor

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu da iyi tabi ama kaç tane şarkı sözü var Aysel Gürel'in...

0|1
    0|0
  • sıla ve buram buram arabesk kokan leş müziğinden keyif alanlar bana uzak olsun lütfen

0|1
    0|0
  • Sılayı çok sevmeme rağmen adaletli davranarak Aysel Gürel tabiki

0|0
    0|0
  • Sılaya uyuz olan birtek ben miyim ya o kadar berbat ki şarkılarinın sözleri

0|0
    0|0
  • Ayrım yapamadım...

En çok Sıla ve Sezeni dinlerim içlerinden...

0|0
    0|0
  • Yıldız abi her hareketiyle sansasyon yaratan kadına hastayım 👑😍

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    77
Yükleniyor...