Hangi ünlü kadını daha güçlü buluyorsunuz?

Yaşadığımız şeylere hep göğüs germek zorundayız ama listedki kadınlarımız biraz fazla mı zorlandı? Görüş ayrılıkları olabilir kabul ama daha derinlemesine düşünün lütfen.
  • Hangi ünlü kadını daha güçlü buluyorsunuz?Sıla Gençoğlu
    A seç
  • Hangi ünlü kadını daha güçlü buluyorsunuz?Gülse Birsel
    B seç
  • Hangi ünlü kadını daha güçlü buluyorsunuz?Sezen Aksu
    C seç
  • Hangi ünlü kadını daha güçlü buluyorsunuz?Beren Saat
    D seç
  • Hangi ünlü kadını daha güçlü buluyorsunuz?Ajda Pekkan
    E seç
  • Hangi ünlü kadını daha güçlü buluyorsunuz?Yıldız Tilbe
    F seç
  • Hangi ünlü kadını daha güçlü buluyorsunuz?Ebru Gündeş
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2623

En İyi Erkek Görüşleri

• Yıldız tilbe hariç hepsi fıs. Bir de celine dion var. O da avrupanın yıldız tilbesi. Kadının a new day has come adlı şarksını bir dinle. Nağme ve melodilerle nasıl insana huzur ve unut taşıdığına bizzat şahit ol. Zaten şarkının adı yeni bir gün doğuyor. Ki kendisinin bu şarkıyı baz aldığı ilham kaynağı bizzat kendi hayranlarıdır. Bizim ülkem insanın aksine avrupada bir sanatçı gördüklerinde üstüne atlayıp elbisesini parçalamıyorlar sanatçılar. Celine dion çok zor bir dönemden geçerken yolda sokakta Seline rastlayan hayranları sırtını sıvazlayıp ''Üzülme selin, sen daha iyisini yaparsın, bu günleri de atlatırsın, biz hala seni severek dinliyoruz'' diyerek sırtını sıvazlamıştır. Hayranlarından bu tavrı gören ve ekonomik olarak yıkılmış olan selin ablamız yeni bir gün doğuyor şarkısıyla küllerinden yeniden doğmuştur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• milletin terk derdi aşk mı yani ben bu soruda ki şıklara göre öyle anladım

0|0
    0|0
  • "Kavga ederek çözeceğiniz sorunları konuşarak uzatmayın" o bir efsane Yıldız Tilbe!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Şebnem ferah ! Beren nedir orda ya küfür gibi neye göğüs germiş? Sevişme sahneleriyle meşhur olmak televizyon kaşarı olmakta zoe gerçi ama

0|1
    0|0
  • Yıldız abla iyidir candır ama bu sefer Gülse Birsel demek istedim. Gerçekten başarılı bir kadın oyuncu yazar

0|0
    0|0
  • Bunca yıl kadını yaşam tarzı için ötelediler yapmadıklarını bırakmadılar ama o kadın sanattan aldığı güçle göğüs gerdi tüm bunlara işini yapmaktan vazgeçmedi

0|0
    0|0
  • Hepsi olmasada sila. Ajda sezen aksu nazan oncelde olabilirdi ana ben yildiz tilbeye oy verdim oda cok sey yasadi tvlerde ibrahim tatlisesle tartismasi filan baya yiprandi kadin caz ama haka numberone. O yuzden yildiz tilbe diyorum

0|0
    0|0
  • Yıldız tilbe çok zorluk çekti ilşaki herkes çekti ama darp edildi kansere yakalandı yinede dimdik ayakta durmayı başardı yine cıvılcıvıl ve etrafına meşe saçmaya devam ediyor yıldız hamımı ve bütün sanatçılarımızı selamlıyorum

0|0
    0|0
  • Sıla'nın ne sıkıntısı var? Tipik Türk karısı işte haksızken haklı olmaya çalışır. Ahmet Kural'ı Okan Can Yantır'la aldattı bas baya.

1|0
    0|0
  • Bergen in çektiğini bunları toplasan bir tane çıkmaz.

0|0
    0|0
  • Olay göğüs germekse fotoğraftan anlaşıldığı üzere Sıla diyorum

0|0
    0|0
  • Elbette ki Sezen Aksu.

0|0
    0|0
  • Yıldız tilbee jsnanns

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    11

Kızlar Ne Diyor 24

• Hepsinin ya
    En güçlüsünü bilmiyorum da en Kaşarı Sıladır bence ;)

0|0
    0|0
  • Aşk acısının bile ğstesinden gelmiş yıldız ablacığımız

0|0
    0|0
  • O değil de Ajda Pekkan hepsinden genç duruyor bunların

0|0
    1|0
  • sılayı bırakmışsın ama sıla aşk acısı çekiyo acayip bir şekilde hemde

0|0
    0|0
  • Tercihim bunlar arasinda yok