Sohbet 1 ay

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyor'da!

Funda_a

Başlıkta da bilahare belirttiğim gibi gerçekten reytingler ondan soruluyor. Uzun yıllardır televizyon dünyasında gerek oyuncu, gerek sunucu olarak içinde olduğu her projede çıtayı zirveye taşıyan bir televizyoncu olan isimden bahsediyorum sizlere. Bir dönem revaçta olan evlendirme programı ile çok izlendi ve çok konuşuldu. Şimdilerde ise yine en popüler program kategorisinin zirvesinde yer alan yemek ve mutfak programlarını, Türk gelenek ve göreneklerine uyarlayıp, gelinlerin ve kayın validelerin de işin içinde olduğu bir projenin tam merkezinde. Kendi yapım şirketleri Dual Medya Prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği ve Fox TV'de başarıyla yayın hayatına devam eden Zuhal Topal'la Sofrada programı kendi kategorisinde, hatta genel izlenme oranlarında çok iyi bir noktada. Ee haliyle bu kadar çok gündemde olunca, üstelik biricik annem kendisinin hayranı olup bana bizzat öneride bulununca, zaten çok istediğim ve sevdiğim güçlü bir kadını KizlarSoruyor'da ağırlamak istedim.

KizlarSoruyor'da bugün özel kadın ve özel bir yazı var; Zuhal Topal var.

Usta televizyoncu Zuhal Topal
Usta televizyoncu Zuhal Topal

İzleyenlerin ya da o an orada olanların mutlaka takılıp kaldığı Zuhal Topal'la Sofrada programında neler oluyor derseniz...

Programa gelinler ve kayınvalideler birlikte katılabiliyor. Gelinler mutfakta yemek yapıp maharetlerini gösteren ve sofrada ikram ettiği yemeklerini savunma durumunda olan kişi. Kayınvalideler ise olayın baş kahramanları. Zira hiçbir şey beğenmeyip kendi gelinleri kazansın diye, ya da öyle istedikleri için genelde yemeklerde, sofrada hep eksik buluyorlar. Öyle kayınvalideler katılıyor ki programa inanması güç gerçekten. :)

Zuhal Topal ise programın moderatörü ve her şeyi. İdarecisi. Taraf tutmuyor gördüğüm kadarıyla. Amma velakin kayınvalidelerin acımasız eleştirilerine karşın birazcık gelinlerin tarafında olduğu durumlarda oluyor ve olaylara şaşkın gözlerle bakıp eğlencesini de yaşıyor, yaşatıyor.

İşte bu hareketli, bol aksiyonlu ve eğlenceli yemek programının biricik sunucusu Zuhal Topal ile konuşacak çok şey var.

Samimi, önemli, şaşkınlık verici, duygusal ve eğlenceli dakikalar başlıyor. :)

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

● Sevgili Zuhal Topal öncelikle en samimi duygularımla KizlarSoruyor’a hoş geldiniz demek istiyorum. Sizi bu platformda görmek mutluluk verici. Zuhal Hanım, uzun yıllardır gerek
birçok başarılı dizide, gerekse televizyon programlarında gördüğümüz ve her geçen gün kendini daha da geliştiren, aradaki farkı da iyi takip edenlerin kolayca anlayabildiği bir noktadasınız. Oyunculuğun yanı sıra ‘usta bir televizyoncu’ diyebiliriz sizin için. İlk olarak
hikayeniz nasıl başladı diye sormak istiyorum?

Merhaba. Öncelikle güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Her şey aslında 1994 yılında Bakırköy sahne sanatları merkezinde hafta sonları tiyatro kursuna gittiğim zaman başladı. Sene sonu bir belediyenin tiyatro festivalinde oyun oynamak için ilk kez sahneye çıktım ve zaten hep merak ettiğim o duyguyu tattıktan sonra da bırakamadım.Ve aynı sene ilk kez bir dizide oynamam için teklif geldiğinde de profesyonel olarak sektöre adım atmış oldum.

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

● Biraz önce de belirttiğim gibi sizin için artık ‘usta bir televizyoncu’ diyebiliyoruz rahatlıkla.
Her ne kadar toplumun önemli bir kısmının ‘Ne var bunda. Bende yaparım. Ben de sunarım’
dediği bir sektörde, gerek canlı gerek canlı, gerek bant çekimlerde her an, her şeyle karşılaşa bilinen, bir hatanın, bir gafın neredeyse televizyon hayatını bitireceği durumların olduğu bir sektörde bu kadar sene başarıyla yola devam ediyor olmanız bu tespiti doğru kılıyor.
Televizyonculuk, sunuculuğun zorlukları, riskleri neler? Kolay gören bir kesim için özellikle bunu sormak istedim.

Her mesleğin olduğu gibi tabi ki bizim işimizin de çok fazla sorumluluk isteyen, riskli tarafları var.

Bir kere her gün milyonların önüne çıkmak, canlı yayın heyecanı veya her gün için bant yetiştirmek, insanları rahatlatmak, Türkçeyi doğru kullanmak, kendi öz saygı ve benliğinizi orada ki sunucu vasfınız ile harmanlayıp işin ve kendi gerçekliğinizden uzaklaşmadan, samimiyet ve dürüstlükle başarılı olmak oldukça çaba, tecrübe, özveri, eğitim, profesyonellik, iş ahlakı, pratik zeka, espri anlayışı ve belli bir olgunluk gerektiriyor.

Mutluluk ve gururla söyleyebilirim ki geçen seneden beri gündüz kuşağının en çok izlenen programıyız

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

● Şu an Fox Tv’de ‘Zuhal Topal’la Sofrada’ programını yapıyorsunuz. Bildiğim kadarıyla eşinizin yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği güzel bir proje. Zira program çok seviliyor. Çok izleniyor. Reytinglerde, özellikle yemek programları arasında çok iyi bir noktadasınız. Bu başarıyı bekliyor muydunuz? Bu arada çekimler nasıl gidiyor? İstanbul dışında çekimler olmaya devam edecek mi?


Evet mutluluk ve gururla söyleyebilirim ki geçen seneden beri gündüz kuşağının en çok izlenen programıyız. Seyircimize binlerce teşekkürler. Ben 26 yıldır bu sektördeyim. Tiyatro, sinema, reklamlar, diziler, programlar, radyo sunuculuğu, seslendirme derken oldukça fazla çalıştığımı fark edip:) bir sezon ara verdim ve artık kendi işimin yapımcısı olmaya karar verdim. Bu nokta da sevgili eşim Korhan bey (Korhan Saygıner) ile el ele verdik çok çalıştık, çok emek verdik hala da çalışmaya devam ediyoruz.

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Üstelik Korhan 13 yıldır her hafta Kıbrıs'a gidip sahneye çıkmaya devam ediyor. Dolayısı ile ne mutlu bize Allah mahcup etmedi ve evet başarılı olacağımıza inanıyorduk. Yoksa asla böyle bir riske girmezdim ama bu kadar fazla reyting alacağımızı da tahmin etmemiştik açıkçası. :)


Zuhal Topal'la sofrada çekimleri son sürat devam ediyor. Şehir dışı çekimlerimize
de devam ediyoruz kısa vade de Bursa, Eskişehir ve Kıbrıs'a gideceğiz. Uzun vadede ise yurt dışında, Avrupa'da çekim yapma planlarımız var inşallah.

Menüde ahtapot olduğunu duyunca tamam dedim. Bugün çok eğleneceğiz :)

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

● Zuhal hanım sitemizin adı KizlarSoruyor. Ben de sizin programınızda yaşanan bir olaydan esinlenip geçtiğimiz günlerde sevgili üyelerimize ‘Ahtapot sever misiniz?’ diye sormuştum. Programınızdan video ve fotoğraflarla birlikte tabii ki. Çok da yorum gelmişti.☺ Sahi bu ahtapot olayını anlatmanızı rica etsem. Evin gelini ahtapot yapacağım diye kendisi mi teklifte bulundu? Kayınvalidelerin o inanılmaz tepkilerine bizzat canlı şahit olmuş biri olarak o an neler yaşandı masada? Bugüne kadar ahtapot dışında sofraya konulan en ilginç yemek neydi?


Hahahhaha:)) Gelinimiz Bozcaadalı ve üstelik ailesi de balıkçı olan bir yarışmacıydı. Menüyü de kendisi seçmiş ve arkadaşlarımıza iletmiş. Tabii ben ilk duyduğumda tamam dedim, bugün çok eğleneceğiz. :)

Nitekim o gün tüm Türkiye ahtapotu konuştu:)) Size izlemediğiniz bir şey söyleyeyim.
İlk başta kayınvalideler 'biz asla yemeyiz' dediler. Ben de valla yemezseniz gece 24.00'e kadar
oturturum sizi burada dedim; :)) Çünkü format gereği önümüze gelen her şeyden
tatmak durumundayız. Bir kerede sushi yapmış bir gelinimiz, soya sosuna
ekmek banıp yemişti kayınvalideler:))

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

● Evlilik programlarının revaçta olduğu geçtiğimiz dönemlerde yine çok konuşulan bir evlilik programının sunucusuydunuz. Ancak o dönem farklı bir yapım şirketiyle çalışıyordunuz. Şimdiki eşinizin şirketi değildi. Sadece sunucu olarak vardınız bildiğim kadarıyla. Çok şey yaşandı. Ben eminim ki siz çok büyük tecrübeler edindiniz. İnsanları çok daha iyi tanıdınız. Çünkü Zuhal hanım o programda gerek yapım şirketinin, gerekse bir evlenme adayının yaptığı bir hata hemen sizin üzerinize yükleniyor ‘Zuhal Topal’ın programında bunlar oldu’ diye lanse ediliyordu. İşte bu yüzden büyük tecrübeler edindiğinizi düşünüyorum. Hiç pişman oldunuz mu? ‘Keşke evlilik programına hiç girmeseydim...’ dediğiniz zamanlar oldu mu? Bu dönem size ne kattı?


Vaaoww. Gerçekten bugüne kadar sayısız röportaj yapmama rağmen bu kadar doğru ve yerinde analiz yapan biri olarak ilk sizi görüyorum. Hayranlıkla karışık şaşkınlık ve mutluluğumu belirtmek isterim. Çünkü özellikle bu konuda çok mağdur edildim ama ne mutlu ki sizin gibi bilinçli ve akıllı bir jenerasyon var da geleceğe dair bu sayede umudum var...

Yayın etiğinden, yapımcılıktan anlamayan bir yapımcı müsveddesi karı koca ile çalışmak en büyük şanssızlığımdı

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Türkiye tv izleme oranlarında Amerika' dan sonra en çok tv izleyen 2. ülke. Dolayısıyla aslında gerçekte eğlence ve ticari bir şeydir televizyon ama bizde farklı ve biraz ağır bir misyonu var.
O yüzden özellikle canlı yayınlar çok ciddiye alınması gereken, hassasiyet ve özen isteyen
yapımlardır. Maalesef yayın etiğinden, yapımcılıktan anlamayan bir yapımcı müsveddesi karı koca ile çalışmak en büyük şanssızlığımdı. Defalarca uyarmama ve kanal yöneticilerine sorunları iletmeme rağmen bir sonuç alamadım. Program yapımcılarının ve ekibinin program yapımcılarının ve ekibinin yapacağı hataların faturasını da bana çıkartmaya çalıştılar ama ne mutlu ki seyirci ve Türk halkı hep beni kolladı, sevdi, korudu ve sahiplendi. Arkamda durdu.

O programların geleceği ile ilgili ne söylediysem hepsi çıktı. O kanal yöneticileri hepsi işinden oldu, bazıları kovuldu, kanal battı.

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

O programların geleceği ile ilgili ne söylediysem hepsi çıktı. O kanal yöneticileri hepsi işinden oldu, bazıları kovuldu, kanal battı, vergi yapılandırmasına gitti. Yapımcı bozuntuları da 4 yıldır
işsiz ve tüm piyasaya borçlu. Onlara açtğım icra davasında çünkü 1 trilyon alacağım var. Bilirkişi lehime rapor verdi ve ben ise eşimle birlikte büyük başarı yakalayan bir iş yapıyoruz.
Ee ne diyeyim Allah büyüktür….

Seyahat etmek, gidip bir otelde kalmak, lüks restaurantlarda yemek yiyip alışveriş yapıp geri dönmek değildir

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

● Benim nezdimde sizin isminiz anıldığında ilk düşündüğüm şey ‘kalite’ oluyor. Yaptığınız
programların tarzı itibariyle belki ortaya koyma imkanınız yok. Amma velakin genel kültürünüz, entelektüel yapınızın çok daha başka yerlerde olduğunu düşünüyorum. Kendinizi geliştirmek adına halen bir şeyler yapmaya devam ediyor musunuz? Hayata bakışınız, yaşam felsefeniz nedir?

Çok teşekkür ederim.Ben çocukluğumda da çok meraklıydım, yeni şeyleri keşfetmeyi insan hikayeleri dinlemeyi ve okumayı hep çok severdim. Konservatuar yıllarımda da şimdi de okumayı hiç bırakmadım. Seyahat etmek gidip bir otelde kalmak, lüks restaurantlarda yemek yiyip alışveriş yapıp geri dönmek değildir. Yeni kültürleri görmek, tanımak, onlara karışmak, sokaklarda yürümek kaybolmak keşfetmektir.

Şanslıyım ki eşim çok iyi bir yol arkadaşıdır ayrıca kızımız doğduktan sonra da fırsat buldukça Lina'yı da alıp dünyayı dolaşmaya devam ediyoruz.

Mahallede büyümüş, sokaklarda dizlerini parçalamış son jenerasyondanız biz.

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Bende gözlem yapmak artık refleks olmuş her gittiğim yerde, gördüğüm suretlerde kendimi hep beynime kayıt yaparken yakalıyorum. Bu insanı çok zenginleştiren bir şey.

Ayrıca mahalle de büyümüş sokaklarda dizlerini parçalamış son jenerasyondanız biz. Beşeri ilişkiler ve insanlarla kurduğum samimi diyalogları bu tecrübelerime borçluyum. Hayata ne olursa olsun pozitif bakmaya çalışırım. gülmeyi ve güldürmeyi çok severim.

Aslında ben kocaman bir çocuğum

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Beslendiğim bir diğer nokta da kızım bana müthiş bir yaşam enerjisi veriyor. Şükretmek ve üretmek insanı diri tutar asla hiç kimsenin enerjimi düşürmesine, heyecanımı kaybettirmesine izin vermem. Adrenalini seviyorum aslında ben kocaman bir çocuğum.

● Gıpta edilen bir evliliğiniz ve aile yaşantınız var. Çok tatlı da bir kızınız. Öncelikle içten bir ‘Maşallah’ diyeyim. Instagram'da hem Korhan beyi, hem sizi takip ediyorum ve birlikte her fotonuza ‘Nazar değmesin. Maşallah’ diye bakıyorum.☺Camianız da mutlu evlilikler çok zor
yürütülüyor biliyorsunuz. Sizin sırrınız ne? Eş ve anne Zuhal Topal nasıl bir kadın?


Sağolun. Bence insanlık kendi tarihinin en dip dönemini yaşıyor. Her gün duyduklarımız, yaşadıklarımız beni de herkes gibi çok etkiliyor o yüzden herkes sevdiklerine sıkı sıkı sarılmalı, kıymetini bilmeli. Ben sevdiğim her şeye ve herkese çok özen gösteririm. Duygusal bir insanımdır ama hep realiteyi de göz önünde bulundurmaya çalışırım. Yani gerçekçi bir insanımdır mevcut durumu eğer ki değiştiremiyorsam, şartlar beni zorluyorsa.
hemen analitik düşünür probleme takılıp kalmam, alternatif bulur, olmuyorsa da zorlamam.

Şatafatlı kıyafetler, büyük laflar, büyük kavgalar, çok kötü ayrılıklar ve artık suyu çıkan ilişkiler, bir ömüre kaç skandal sığar diye düşündürtüyor beni.

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Yani insanlar, biraz da kendi kendini mutsuz ediyor. Korhan da öyledir. Her olaya mantıklı
yaklaşır bu özelliği beni de sakinleştiriyor. Doyumsuz canlılar olarak insanlar hep
ulaşamadıklarını isterler oysa ki elimizdekilerin kıymetini bilmek ne kadar önemlidir.
Maalesef bizim sektörde ne kadar rezillik o kadar reklam zihniyeti hakim. Bu yüzden
ne dostluklar ne de evlilikler yürüyor.Herkes olmadığı birinin kılıfını bürünmeye çalışıp aslında kendilerini kandırıyorlar.

Şatafatlı kıyafetler, büyük laflar, büyük kavgalar, çok kötü ayrılıklar ve artık suyu çıkan ilişkiler, bir ömüre kaç skandal sığar diye düşündürtüyor beni.

Yatıp kalkıp Allah'ıma Korhan gibi birini karşıma çıkardığı için şükrediyorum

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Yatıp kalkıp Allah'ıma Korhan gibi birini karşıma çıkardığı için şükrediyorum.Ama her şeyden önce saygı, en önemlisi sonra güven, evlilik öyle her sorunda aman deyip kapıdan çıkıp gidebileceğiniz bir şey değil onun için konuşun, sorun, anlatın ve dinleyin. Eşim de ben de özelimizi korur, dışarıya karşı belli sınırları çizeriz. Çünkü ailem benim en değerlimdir.

Öyle her şeyi göz önünde yaşamayı asla sevmem tabii. Artık sosyal medya
sayesinde her şey ortalığa dökülürken, biz bilhassa dikkat eder, mahremiyetimizi korumayı ve yaşadıklarımızı kendimize saklamaya dikkat ederiz.

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Lina ise beni hayatımda tamamlayan, beni zenginleştiren, kadın ve anne olmanın
ne demek olduğunu anlatan bambaşka tarif edilmeyecek duygular yaşatan şükür sebebim. Çocuk dünyasını, enerjisini oldum olası çok sever çocuklarla çok iyi anlaşırım. Lina o anlamda çok şanslı. Bana sürekli hadi güldür beni anne diyor. :))

Yaptıklarımı görseniz benim diyen animatörlere taş çıkarırım valla:)) Onunla saatlerce sohbet ederiz, oyunlar uydururuz,zaman zaman saçmalarız. :))

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Babası ve benimle hem birlikte hem de ayrı ayrı pek çok aktivite yapar. Çocuklar kitap gibidir onları iyi okumak, anlamak lazım ve unutmayalım çocuk söylediğinizi değil gördüğünü yapar.

O yüzden Korhan ile evin içinde yarattığımız huzur, güven ve sevgi ortamı görüyoruz ki karakterinin şekillenmesinde hayat bir rol oynuyor. O yüzden dikkatli bir anne olmaya gayret ediyorum.

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Sevgili Zuhal Hanım, kısa kısa birkaç sorumla bitirmek istiyorum.


İlerleyen zamanlarda Dual Yapım ile yapmayı çok istediğiniz farklı bir
program var mı?


Aslında kanalımız bizden ikinci bir program daha istiyor ama ben çok yoğunum eğer çok fazla vaktimi almayacak bir format olursa Belki pek yakında bir sürpriz yapabiliriz. :) Ya da bir daha ki sezona ikinci işimize başlayabiliriz ama şimdilik halimizden son derece memnunuz:)

Yeni bir dizi film teklifi gelse oynamak ister misiniz?


Aslında bir sitcom senaryosu ve film senaryosu arıyoruz buradan senarist arkadaşlara duyuralım. Eğer kafamıza göre bir proje olursa Dual yapım olarak hayata geçirebiliriz.

KizlarSoruyor üyelerine:

Kendinize mutlaka bir yol çizin ve yolda mutlaka ayağınızın takılıp düşeceğinizi bilin ama asla yolunuzdan dönmeyin.

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyorda!

Son olarak KizlarSoruyor üyelerine ne söylemek istersiniz? Bir mesajınız
olur mu?


KizlarSoruyor üyelerine, özellikle kızlara şunu diyebilirim; kendinize mutlaka bir yol çizin ve yolda mutlaka ayağınızın takılıp düşeceğinizi bilin ama asla yolunuzdan dönmeyin. Hayat dediğimiz bu macerada size gerçek yol arkadaşlığı yapacak, saygı duyacak içinizdeki çocuğu sevip koruyacak, merhametli ve dürüst bir eş arayın ve eğer bulursanız da onu asla kaybetmemeye çalışın. Çünkü içindeki çocuğu yaşatan insandan zarar gelmez ve sizi mutlu edecek bir şeyleri mutlaka bulur.

Yıllar önce kendisinin televizyon dünyasına ilk adım attığı program gibi, 'Film gibi' geçti sohbet öyle değil mi? :) İnanılmaz samimi, gerçek ve tahmin ettiğim gibi güçlü, özel bir kadın vardı bugün KizlarSoruyor'da. Kendi dünyasında, kendi kalitesinde ve şahsım olarak çok şey öğrendiğim bir söyleşinin en dikkat çeken yanı ise Zuhal Topal gerçekten içini döktü bize. En doğal haliyle hemde. Ben onun ruhunun derinliklerini görebildim. :) Kendisine çok teşekkür ediyorum beni kırmadığı için. Başarıları ve huzuru, aile saadeti artarak devem etsin dileklerimi en kalbi duygumla iletiyorum. :)

İnstagram

Twitter

Dual Medya

Sevgiyle... :)

#funda #kizlarsoruyor #zuhaltopal

Reytingler Ondan Sorulur: Yaptığı Her Program Olay Olan, Televizyon Dünyasının En Popüler İsimlerinden Zuhal Topal KizlarSoruyor'da!
41
24
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2441
 • Vuhuuu, Zuhal Topal KizlarSoruyor'a gelmiş, hoş gelmiş. Oyunculuğunu çok beğeniyorum kendisinin, her daim güçlü ve klas duruşuyla tüm kadınlara örnek oluyor. Mükemmel bir söyleşi olmuş, emeğine sağlık Fundacım <3
  • Funda_a

   Ne kadar enerjik bir yorum.😁 Çok teşekkür ediyorum..🙏✋😊❤

  • Senin ve Zuhal Topal'ın güzel enerjisi bize de geçti diyelim. :) <3

  • Funda_a

   😊🙏❤

 • Lovegood
  Zuhal Topal hepimizin bildiği, tanıdığı, sevdiği bir isim ünlüler camiasında kendi çizgisini hiç bozmayan nadir isimlerden tipik bir Terazi burcu kadınıdır aynı zamanda ayrıca burçdaşım olarak da sempatik bulduğum bir isim bu naçizane sitemize katıldığı için kendisine çok teşekkür ederiz 😍

  Güzel ve eğlenceli bir bence olmuş emeğine sağlık teşekkür ederiz 😊🌺
 • bayansinirli06
  Zuhal Topal hepimizin tanıdığı ve sevdiği kişilerden. Çocukluğumdan beri dizilerini ve programlarını izliyorum. Selena ile tanıdık kendisini. 🤭 Yemek programlarında kendine özgü mizahı ile güldürmeyi ve kendini sevdirmeyi başarıyor. İçten gülüşü de kendisine çok yakışıyor. 😍 Emeğine sağlık keyifle okudum.
 • ponçikmom
  KizlarSoruyor'un Ayşe Arman'ı oldun valla. Tebrikler canım, çok güzel söyleşi olmuş. 🙌👏👏👏👏
  • Funda_a

   Ne mutlu o zaman. Kendisini beğenerek takip ediyorum. Bir gün onunla da bir söyleşi yapmak gibi bir amacım var. 😊🙏❤

  • ponçikmom

   Yaparsın canım, senden kaçmaz.

 • Çok güzel bir konuk ve söyleşi daha 👏🏻 Tebrik ederim seni. Emeğine sağlık. Akıcı bir yazı olmuş, zevkle okudum 🌺
  • Funda_a

   Beğenmen benim için önemli.. Sağolasın.. Sevgiler. :)

  • Çok incesin 🙏 Sevgiler fıstık 💕

 • Kadın oynadığı diziler olsun sunduğu programlar olsun kaliteli eğlenceli işler başarıyor kutlarız emeğinize sağlık harika olmuş keyifle okudum
  • Funda_a

   Teşekkürleeerr.. ✋😊💕

 • barraquda
  Hayran oldugum bir bayan. Evli barklı oldugu icin bu konuda konuşmak bana yakismaz ama.
  • barraquda

   Simdi de aslolan ayrinti. Unlu falan diye ailesini ihmal etmedi.. esiyle ve evladiyla mutlu bir aile hayati var.. bu onu pek cok unluden ayiriyor

  • Funda_a

   Aynı fikirdeyim. Çoğu zaman olduğu gibi.. 😊✋

  • barraquda

   Onore ettin :)

 • Zuhal Topal gerçekten başarılı bir televizyoncu ve harika bir anne. Bencen harika olmuş ellerine sağlık.
  • Funda_a

   Çok teşekkür ediyorum.. :)

 • bayjön
  Çok güzel bir röportaj olmuş😊 emeğinize sağlık teşekkürler, akıcı da, sıkılmadan okudum🌺 Zuhal Hanım a da Korhan Beyede Dual Medya Prodüksiyona da başarılar mutluluklar dilerim😊🌼🌺
 • Funda hanım ellerine, emeklerine sağlık. Her paylaşımını büyük bir ketifle ve ilgiyle okuyorum. Her satırı, her cümlesi dolu dolu. Var ol, sağ ol.
  Bir ricam olacak senden. Bana özelden bir mesajla ulaşabilir misin?
 • Veyl2907
  Guzel bir paylaşim guzel anlatmissin kesinlikle zuhal toali cok seviyorum cok içten çok iyi bir insan idolüm diyebilirim cokta guzel işler yapiyor güçlü bir bayan iyi sunucu iyi anne bence seninde paylasimin cok guzel ve cok dogru olmus ellerine saglik
 • Yine sana yakışır bir Bence olmuş Funda. Ellerine sağlık, tebrik ederim.
  • Funda_a

   Çok teşekkür ediyorum Novel'cim. Senden bunları duymak mutluluk verici. 😊🙏💜

  • Estağfurullah :) sonuna kadar hak ediyorsun

 • Böyle popüler isimleri Kızlar Soruyor’da görmek harika gerçekten. Tebrikler çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık🥳
 • Affedilmeyen
  Daha ne olacak acaba daha kimle yapacaksin röportaj valla merakla bekliyorum :)
  Yine çok güzel olmuş
 • ersnkrcn
  Okurken, ilk başta hadi hayırlısı bakalım dedim, inanamadım TV izlemiyorum ama, ana haber izlerken bazen görüyorum:) emeğine sağlık olsun Funda. Bu sensin zaten kim olabilir ki:)
 • Transformes-6
  Gercekden güzel bir sohbet olmuş. Sevgili Zuhal Topal ı bende çok seviyorum. Gayet başarılı bir hanımefendi. On numarada programı var her gün izliyorum miss.❤️🙏🌹
 • Hüseyin_33
  Yine çok ünlü bir konuk ve harika bir sohbet olmuş eline sağlık
  • Funda_a

   Çok sağol Hüseyin..🙏

 • gldnostrk
  Başarısının sırrını samimiyetinden alıyor belli bunu röportajınada yansıtmış hoş bir sohbet olmuş. 🌺
 • Funda hanım gümbür gümbür geliyorsunuz. Masallah valla😊
 • Hımm gayet iyiymiş ama ben bu tarz programlara karsiyim
 • single_player
  Korhan beyi bir yerden hatırlıyorum ama nereden hatırladığımı çıkaramıyorum yav. Aklım ona takıldı.
 • kendisi çok başarılı isim kabul ama artık FOX'tan gitmemeli en çok orada izleniyor. :) Star'a gittiğinde o kanal ona acımamıştı hiç üzülmüştü o da.
 • Adanaaşk
  yemekler şahane sayesinde. ama kaynanalar bir alem.
 • biradetmehmet
  harika bit söyleşi olmuş çok. prof..
  kadın sempatik konsepti bana hitap etmesede
 • Mirakayra12
  Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık çok güzel 👍
 • Kelekbelerdiyarii
  Çok başarılı bir kadın ya sevecen çok seviyorum kendisini hareketlerini
 • Wolfmannnn
  Bu programlarda ki insanlar ozellikle secilmis gibi hepsi neden degişik
 • FerdiNanD07
  Yine her zaman ki gibi güzel bir röportaj yapmışsın emeğine sağlık 😊😊
 • devilish_humanity
  magazınde boy gosteren bırı degıl basarılı bır kadın
 • Seref_xan
  gerçekten ilginç ağır başlı bir hanim efendi. Başarılı bir bence olmuş ellerine sağlık
 • ɢᴀᴠᴜʀ
  Hiç izlemedim bu kadının programlarını , bana hitap etmiyor
 • Delirtmeyinok
  Paraları onlar kazanıyor. bize bir faydaları yok !!!
 • ozgur00000
  Harika bir sohbet olmuş.
  • Funda_a

   Çok teşekkür ediyorum..😊💜👍

  • ozgur00000

   Rica ederim hanımefendi 🙂

 • Yine çok ünlü bir konuk ve harika bir sohbet olmuş
  • Funda_a

   Çok sağol kısa cevap veren arkadaş..✋😊

  • Rica ederim 🤭🤭

 • Sen çitayı bayağı yükseltmişsin tebrik ediyorum
 • HayırdırNebutantana
  Severiz zuhal topali severek izlenir
 • çarliabiniz
  Geniş ailenin komşu kızı seni hiç unutmadık
 • Vindicta
  Ailem seviyor ama ben pek sevmem ünlüleri.
 • Femdom69
  Cok samimi ve candan buluyorum bu kadını
 • istanbulkiziiii
  Degisik formatlar lazim 👍
 • karanlık__Cosmos
  Emeğine sağlık zevkle okudum...
 • Fatmbetl
  Sade doğal yapmacık değil bizden biri
 • Amakafamıznassıgüzel
  Ziynet sali'ye benzetiyorum bu kadını yaa🙄
 • nextlevel
  Ellerine enerjine sağlık
 • asilkurt49
  Güzel bir sohpet olmuş 😊
 • karsiyakaliali
  Güzel bir sohbet olmuş.
 • seniizleyimmi61
  güzel bir bayan
 • Okktay
  Hoş geldin aramıza
 • İyiTamamOldu
  Kitap yazaymışın funda , imza isterdim o zaman
 • NefesimHarem
  Roportaj harika olmus eline koluna emegıne saglık
YÜKLENİYOR...