BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ülkemizi Dünyaya Tanıtan Ünlüler ve Türkiye'de Onlardan Daha Fazla Popüler Olan Çakmaları!

Nedendir bilinmez Türk halkı şov yapan insanlara çok fazla prim verir, zengin eder. İşini severek ve ciddiyetle yapan insanlara ise sırtını döner. Kaliteli işler çıkartan Türk ünlüler çok büyük zorluklar çekerek işlerini yapar. Dişleriyle, tırnaklarıyla kazıyarak ünlü olurlar.

Kerimcan Durmaz da DJ, Mahmut Orhan da

Süslü, makyajlı Kerimcan durmaz DJ'lik yapıyor. Mahmut Orhan da DJ'lik yapıyor. İkisinin arasındaki farkları anlatsam sayfalar yetmez. Biri Türkiye'yi tanıtıyor, diğeri ise belli bir kitleye şaklabanlık yapıyor.

Serdar Ortaç da şarkıcı, Tarkan da

Neredeyse aynı dönemde çıktılar piyasaya. Serdar Ortaç Yaz Yağmuru parçasından sonra müziği bıraksaydı efsane olurdu. Sonrasında sürekli kumarda kaybettiği paralar ve aşklarıyla gündem oldu. Sinan Akçıl'la düet yapmış olması bile onu bu listeye eklememe yetiyor. Tarkan'ı anlatmama gerek yok.

Nur Yerlitaş da modacı, Cengiz Abazoğlu da

Son günlerde sosyal medyada aziz şehitlerimize "Ayy yeter şehit mehit" diyen Nur Yerlitaş çokça konuşuluyor. Onu oraya getirenler sosyal medyada onu linç ediyor :) Cengiz Abazoğlu sadece işiyle anılır.

Turabi de dövüşçü Gökhan Saki de

Turabi'yi tanımayanınız yoktur. Pek söze gerek yok yine :) Gökhan Saki ise Türkiye'yi Dünyaya tanıtır. Onu da bilmeyenler çoktur.


8|5
2342
GerminalC KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 41

Yükleniyor...