Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminde bir karakter olsan hangisi olurdun?

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’ndan, “ben bir süper kahraman olsam tam böyle olurdum” dediğin karakteri seç; yenilmez olma yolunda ilk adımını at! 💪
  • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminde bir karakter olsan hangisi olurdun?Düşmanlara korku saçan iri cüssesi ve yumuşacık kalbiyle Captain America
    A seç
  • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminde bir karakter olsan hangisi olurdun?Hızlı taktik değiştiren zekası ve baştan çıkarıcılığı ile büyüleyen Black Widow
    B seç
  • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminde bir karakter olsan hangisi olurdun?Hızı, refleksleri ve zenginliği ile şaşırtan Black Panther
    C seç
  • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminde bir karakter olsan hangisi olurdun?Gerçeklikle oynama yeteneğine sahip, başı duygularıyla belada Scarlet Witch
    D seç
  • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminde bir karakter olsan hangisi olurdun?Tarzıyla kadınların başını döndüren lider ruhlu kahraman Iron Man
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|10
337658

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 337

• Doctor strange çünkü zeki, güçlü, karizmatik ve muhteşem sihirli elleri var ahahah😍
    Belkide benedict cumberbatchin oyunculuğu yüzünden çok beğeniyorum
    Hayır adamı ıron man ile karşılaştırmıyorlar mı deli oluyorum ıron manin tek gücü teknolojisi gelişmiş bir teknolojiden başka hiçbirşeyi yok👎🏼

0|2
    0|0
  • Şıklardakilerden seçtiğim İron Man ama avengerslardan birisi olmak isteseydim kesinlikle ama kesinlikle doctor strange olurdum. Çünkü zekasını çok iyi bir şekilde kullandığını düşünüyorum ve doktor olması da onu seçmem için bir neden daha sanırım...

0|1
    0|0
  • Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok...

1|1
    0|0
  • Marvel evreninde Jean grey olmak isterdim. En güçlü 10 karakter arasında çünkü. Ama infinity war da ise Thor kadar güçlü olmak ya da scarlett witch

0|0
    0|0
  • Assolist captain marvel

0|2
    0|0
  • valla marvel ilgi alanim degil normalde WONDER WOMAN erkek olsam SUPERMAN olmak isterdim

0|1
    0|0
  • Kız olsam bile captain america olurum çok tatlı ve iyi kalbli biri😋

0|1
    0|0
  • Ya ama Black Widow kızıl saçla daha baştan çıkarıcıydı...

1|2
    0|0
  • Vay süper anket. :) Ben Black Widow olurdum, kendimi ona daha yakın hissediyorum. Güzelliği zaten maşallah yani.

0|1
    1|0
  • Tam olarak benim karakterimi yansıttığı için seçtim ☺

0|0
    0|0
  • Scarlet Witch. Çünkü kendimle özdeşleştirebiliyorum.

0|1
    0|0
  • doctor strange olurdum neden şıklarda yok adam başlı başına bir karızma

0|1
    0|0
  • Gerçeklikle oynama yeteneğine sahip, başı duygularıyla belada Scarlet Witch

0|1
    0|0
  • Spiderman Spiderman Örümcek adam isterdim hem gücü güzel hem esprili hem karizmatik ☺

1|0
    0|0
  • Yaaaa coh iyi filmdi ve üzüldüm ama yani hep öldüler marvelı bitirdiler anasını yaa 😢😢

0|1
    0|0
  • DeepNot: En sempatik bulduğum karakter Captain America.

#DeepNot'lara dikkat ⚠

0|0
    0|0
  • sevgilime sordum karakterim thora benziyormuş o zaman thor diyim ben

0|0
    0|0
  • Düşmanlara korku saçan iri cüssesi ve yumuşacık kalbiyle Captain America

0|0
    0|0
  • Zeki insanlara aşığım 10 sn de dünyayı kurtarma yeteneğine sahip insanlara tutuluyorum zaten. Filmlerde de olsa jsjs

0|1
    0|0
  • Zekiiiiiiii olmak muhteşem ve ettkileyiici, etkileyici olmak güzel

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    317

Erkekler Ne Diyor 658

• Bir şirketin başında olup yönetmek kolay tony stark ama bir krallığı yönetmek daha zor çünki black panterin krallık tahtına oturmak isteyen amca oğlu var ama senin babadan kalma tapusu üzerine stark şirketin var bu arada babana saygı duyuyorum adam stark endüstrisinde başarılı imzalar attı ve en büyük başarısında sensin ama puştluk yapıp karizmatık olamaya çalışma biraz zırhın içinden çık ve oksijen al oh bee ne konuştum kısaca black panteri seviyorum diyiyim

0|0
    0|0
  • Peter Quill/Star-Lord. Peter hayranlarına ergen diyenlerin canı cehenneme! Ortak noktamız çok bir kere! Adamın özel gücü strateji ve cesareti.

Chris Pratt, "Peter Quill" rolüyle beni yansıtıyor. Adi, sinsi, romantik, cesaretli, aşkı (Gamora-Zoe Saldana) ve arkadaşları için savaşan ve onları koruyan, destek olan bir karakter. Ve, bende eski müzikleri severim. :)
    #Star #Lord #Forever :)

0|0
    0|1
  • #Thanos
    Neden mi?
    Çünkü bugün güttüğümüz amaç tamamıyla aynı yönde ilerliyor. O bütün evreni ele geçirip güneşin doğuşunu izlemek isterken, ben de dünyayı ele geçirip güneşin doğuşunu izlemek istiyorum. Hırslar uğrunda, hiç bir şahsi amaç gütmeden bunu yapacak çok az insan vardır. Filmi izlerken Thanos'ta kendimi izledim. Yalnız ama hırslarla dolu bir adam!

0|1
    0|0
  • onu bunu bilmem de tony nin rüyasını hatırlayan var mı bilmiyorum ama adam titanda nebula ile yanlız kaldı ve rüyasının gerçek olduğunu düşünüyo öte yandan oğlu yerine koymaya çalıştığı spider man in ölümüne şahit oldu... iron man yazanlara allah sabır versin :D

0|0
    0|0
  • Captain America olabilirdim ama selfy bir paket yapıyorsan bunu ekliyorsun bagri biz yıllardır türktelekomdayız selfydeyiz bizde yararlansak olmuyormu dışlanıyoruz her zaman kendi müşterilerine göre yap

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Yenilmez Turuncu Large Paketi'ne kaydolduysan; paketten ayda 29 TL'ye yararlanabilirsin.
    Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hulk!
    Normal bir insan gibi yaşıyor ve yalnızca sinirlendiğinde Yeşil bir dev'e dönüşüyor. Bunun üstüne o muazzam cüssesiyle (misâl) Türkiye'den Irak'a bir sıçrayışta gidebiliyor.
    Şu dünyanın bütün namussuzluklarını ve zulümlerini ben sonlandırırdım. Ve elbette karşımda da kimse duramazdı.🙂

0|0
    0|0
  • kritik durumlarda düşmanın gözüne ışık tutan yaramaz çocuk olurdum. İyilerin hiç bir savaşı kaybetmemesinin gerçek sebebi ben iken tek tanınmayan ve huzur içinde işlerini halleden biri olurdum

0|0
    0|0
  • Ben her daim kendim olmayı tercih ettim bu günde kararım bu şekilde o karakterler bana benzeyebiliirler ama ben onlara benzemem istemem :) teşekkürler

0|0
    0|0
  • abi sinemaya 2 kez gittim film mükemmel ötesi ya internete düşsün TV ye takıp izleyeceğim bayıldım dehşet harika heleki o Thanos un duygularının olması ama o duyguları bastıran iradesinin olması çok mükemmel ya

0|0
    0|0
  • Çünkü çevremdeki insanlara vermek istediğim, yönlendirmek istediğim çok şey var. Iron Man'de bu özellik var.

0|0
    0|0
  • Spiderman olurdum cunki genc olmayi ve kizlara hava atabilrlirdim böylelikle. biyle duvarda felan kosardim cool olurdu😎

0|0
    0|0
  • edepli ve ahlaki kuralları ve değerleri olan tek karakter olduğu için captain amerika tabikide :) diğerleri çok edepsiz yahu :D

0|0
    0|0
  • Sorumluluğun en büyüğünü alan thor neden yok? Ayrıca bu filmde gördük ki ergen var ergen var , dünya yansa umrunda olmayan groot bir yana , hiç düşünmeden ölüme atlayan spiderman bir yana. Sonradan groot fedakarlık yaptı ama olsun :)

0|0
    0|0
  • Eskiden beri nedense hep kaptana bir sempatim olmuştur adam gibi adam miyolniri neredeyse kaldırabilecek kişidir kendisi hatta çizgi romanlarda bunu yapmış mjolniri kaldırmıştır

0|0
    0|0
  • odin oğlu Thor..

bana thanosu getirin...
    https://www.youtube.com/watch?v=79uVJkDXLoQ

0|1
    0|1
  • odin oglu Thor tabiki
    hele o vakandaya gelisi efsane sahnelerden biri

0|0
    0|0
  • Tabi ki de iron man. Bu adamın karizması, cesareti ve espri yeteneği bir başka. Benim gibi teknoloji dehası olması da ayrı bir özelliği :)

0|0
    0|0
  • STAR LORD olurdum :) ister ergen diyin, ister destekleyin. Umrumda değil. Star-Lord adamın dibidir.

0|0
    0|0
  • çok profesyonel ve ayrıca yaptığı espiriler çok iyi tam yerinde uyguluyor

0|0
    0|0
  • Bu karakteri çok beğeniyorum ve oğlumda seviyor. Ve onun maskesi dahil kostümü bile var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    638
Yükleniyor...