Hayat senin, kurallar senin! Peki, sevgilinle pizza yemek istediğinde seçimi kim yapıyor?

“İlişkimde kuralları ben koyarım” diyen KScanlar buraya! 😎

İki ayrı lezzete yönelip, ortak bir pizza paydasında buluşmanın imkansız hale geldiği, arkada senin isteğinden vazgeçtiğini belirten dramatik bir müzik çalmaya başladığı anda; Selfy imdadına yetişiyor KScan! Artık “bir kere de ben seçeyim” demene gerek yok; kural tanımayan fırsatlarla şimdi seçme sırası sende!

Selfy’liler Domino’s Pizza’da da kuralları kendi koyar! Selfy ile Domino’s Pizza’dan 13+13 TL’ye 2 orta boy pizzanı al; ikinizin de istediği olsun! 🍕

“Kuralları ben koyarım” diyen KScan; senin ilişkinde pizzayı kim seçiyor? Söz konusu sevgilin olunca “tabii ki ben seçerim” diyecek kadar cesur musun? 😉

9|16
635669

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

635669
  • Herkes kendi seçmeli
    Tabiki ortaya tek pizza söylenecekse karışık ideal olur fakat (olmayan sevgilim) ısrarla kendi seçmek istiyorsa bir pizza için sevgilimi kıracak değilim.
    Heyy sevgili pizzanı nasıl söylememi istersin 😀😁😃😄😅😆😊 😊 😊 😜😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sevgilimle bir şeyler hakkında karar alırsak benim fikirlerime öncelik veririz o yüzden tabii ki pizzayı da benim istediğim gibi alırız yoksa ki ona sinirlenir onu terk eder ve başkasıyla sevgili olurum. O da bunu çok iyi biliyor benim gitmeme dayanamaz.

0|0
    1|1
  • Her seferinde benim seçmem için ısrar ediyor karar veremiyor çünkü. Ama şöyle bir sorun var ben hiç karar veremiyorum pizza yemek için gittiğimiz yerden waffle yeyip çıkıyoruz. O yüzden hala bir pizza yiyemedik. Öyle işte.

1|0
    0|0
  • Tek pizza seçip yemeyiz çünkü ne o ne de ben doyarım :D iki pizza seçeriz ikisinde de ortak seçimler yaparız. Bazen de o bana uyar, ben ona uyarım farklı ve güzel bir şey deneriz :D ortak nokta pizzanın 2 tane olması :D

0|1
    0|0
  • İlişkide kim hesabı ödüyorsa onun söz hakkı olur; yani çoğunlukla erkek baskın çıkar. Bunu kabullenin; eğer her gittiğiniz yerde erkek hesabı ödüyor ise onun dediği olur. Mantıklısı da budur zaten

0|0
    0|0
  • Dunya'da pizza soylerken bile olayi kompleks haline getirebilen tek millet biziz heralde.

Veya belki milyon dolarlik kurumlarin sosyal medya hesaplarini surati sivilceli kizlar idare ediyordur

1|0
    0|0
  • Yemek tercihinde guvenilen biriyim. Hangi ortam olursa olsun seçim işi bana yaptırılır bu kız arkadaşlarımla da böyleydi

1|0
    1|0
  • Aşkım ne yicez?
    Farketmez seç
    Tamam söyle ne istiyosun ona göre seçeyim
    Bana farketmez
    ... Zıkkım ye
    Bu dialogdan sonra ben severim geleni mecbur yiyo 😁

1|0
    0|0
  • Bilmem sevgilimle hiç pizza yemedim 🤷🏻‍♀️ Ama olsaydı da illa ben seçicem diye bir şey yok sevmediğim birkaç şey var onlar içinde olmadıkça sorun yok

0|0
    0|0
  • dominos un %95 pizza çeşiti , hindi sosis sucık salam vs kullanılarak yapılır.. dana bile değil.. ve astronomik rakamlara satılır.. sonra da böyle saçma sapan reklamlarla.. ava çıkarlar.. resmen..

0|0
    0|0
  • Valla benim sevdiğimi o sevmeyebilir onun sevdiğini de ben seviyorumdur. Lezzet farki bu bence her bireyin kendi seçimi olmalı

0|0
    0|0
  • Tabikide kendiminkini ben secerim oda kendisininkini secer, ama cok istiyorsa onu kirmam benimkinide o secer :)

0|0
    0|0
  • Iş yemeğe gelince kurallari ben koyarim kimse seçtiğime karışamaz

0|1
    0|0
  • Bu enteresan soru için öncelikle seni tebrik ederim.
    Başlangıç olarak hepimiz öyle sevgilimizi alıp lüks bir yabancı restoranta götürüp pizza ısmarlayacak olanağa sahip değiliz. Sakın bana ''Ama domista indirim var kampanya var şu var bu var'' deme. Domisto indirim varsa bu memlekette ailesine bakabilmek için böbreğini satanlar var.
    Hadi diyelim zengin çocuğuyuz. Aldık kızı götürdük lüks bir pizzacıya. E eşşşek değiliz. Hani derler ya insan sevdiği için çiğ tavuk yer. Ben de seçimi sevdiğime bırakırım. Maksat gönlü olsun. O kadarcık taviz beni öldürmez.

0|1
    0|0
  • Bence herkes istediğini sipariş verzin gitsin. Açız burda

0|1
    0|0
  • Erkek yaparsa daha güzel (lider gibi), ama bu konu çok önemsiz, farketmez bence kim seçse, sadece düşünceler denk gelsin ve ortak bir seçeneğe varsın

0|0
    0|0
  • Pizza yiyebilcegim bir sevgilim olmadı malesef , yemekle aram çok iyi ama gel gelelim beragber yemege çıkıcak erkek arkadaşım olmadı, benimle ilgilenende olmadı aslında , sanırım ruh eşim değillerdi

1|0
    1|0
  • Sevgilim hiç olmadı da eğer olursa ortak veririz. İkimizin de sevmediği malzemeleri çıkartırız, ortaya güzel bir pizza çıkar. :D

1|0
    0|0
  • Sevgilim. Daha güzel seçiyor, en güzelini o seçiyor. :D O seçtiğinde pizzanın tadı daha güzel oluyor.

2|0
    0|0
  • Ne gerek var ben guzel yapiyorum pizzayi ev yapimi daha saglikli (gizli tarifim )

0|0
    0|0
  • Genelde ben seçmişimdir ama onun canı birşey isterse hemen onu söyleriz. Kırmam ben çiçeğimi.

0|0
    0|0
  • Olsaydı yine de ben seçerdim parasını ödemek de ona kalırdı

0|0
    0|0
  • Herkes sevdiğini yiyor.
    Bazen ortak zevkler olabilir

0|0
    0|0
  • Pizzayı severim , eşim sevmez ama hatrım için yer 😃

0|0
    0|0
  • Ben seçerdim. Sanırım günlerdir düşünüpte bulamadığım terkediliş sebebim bu benim :D

0|0
    0|0
  • Bir tanecik aşkım Lois tabi ki

#AkrofobikSuperman hanımcıdır

0|0
    0|0
  • Dürüstt bir cevap verim sevgilim yok ve pizzayı ben bitirebilirim tek başıma sevgiliye gerek yok pizza yetiyoo :D

0|0
    0|0
  • İkimizde aynı yiyecekleri seviyoruz ayrı düştüğümüz yerde iki tane söyleriz

0|0
    0|0
  • herkesneyerse yer saygılı olmalıyım ben sevmem pizzayı merkezi italya romada yedim hastalandım benim yogortlu dönerim dururken pizzanın adımı olur efendim

0|0
    0|0
  • hiç eşimle pizza yemedik pizzacıda, biz sadece sobanın üzerinde yaptığı hamurun üzerine pizza malzemeleri koyup pişirip yiyoruz doğal yani. amma ve lakin pizza yemeye gidersek ben seçerim.

0|0
    0|0
  • Genellikle iki ayri pizza aliriz ama tek bir pizza alacagimiz zaman ben secerim 😊

0|0
    0|0
  • İkimiz de aynı şeyleri seviyoruz birlikte seçiyoruz genelde

0|0
    0|0
  • Ortak karar veririz daha pizza yemedik ama normal yemeklerde bile ortak karar veriyoruz ikimizde ayni menuyu sipariş ediyoruz

0|0
    0|1
  • İleride böyle bir seçim yapmak zorunda kalırsam ortada buluşuruz. Kurallar sıkıcı olabilir ilişkide.
    İlginç bir strateji...

0|0
    0|0
  • hele bir sevgilimle yan yana geliyim 3 buyuk boy pizza almasini isticem

0|0
    0|0
  • Once ayip olmasn die farketmez hadi sen sec diyrmm fikrini soluyoo hmm ama su daha guzel bakk diyrm. Hmm bu daha iyi degilmiydi diyo. Vee benim sectigimi yiyoruz😄😄😄😄😄

0|0
    0|0
  • Kim ne istiyorsa onu söylesin ille birinin zevkine diğeri mi uyacak ben genelde kavurmalı tandırlı yerim o peynirli sebzeli önceliklerimden vazegecemem 😂😂

0|0
    0|0
  • Ortak karardan yanayım illaki insanlar konusarak orta yolu bulurlar. reklamdaki gibi sevgilisinin fikrini dinlemeyen insanları sevmem

0|0
    0|0
  • Benim için sıkıntı yok nimettir taştan yumuşak olsun her türlü yemek yerim ayrım günahtır nimete burun kivrilmaz Allah elinden alır begenmediklerin ne varsa ararsin

0|0
    0|0
  • Pizza siparişi isteyen sevgili yerine dürüm siparişi isteyen hatunu tercih ederim lakin ikisi de yok elimde 😁 sorunun cevabı #Muamma 😁

0|0
    0|0
  • Sevgiliyi salla gitsin. Eşim olursa birlikte seçeriz pizzayı. Sonra ben ona ellerimle yediririm😍😍😍

0|0
    0|0
  • Yalandan bir soruyorum. Sonra kendi istediğim şekilde spariş veriyorum. Masaya gelince aaa yanlış getirmişler. Napalim boşa gitmesin diyip saldırıyorum 😂😁😁

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimleyken kararları hep ben verirdim. Çok sıkıldım artık.

1|0
    0|0
  • Valla sevgili derdi yok istediğimi seçiyorum kafam rahat 😂😂

1|0
    0|0
  • İkimizde aynı şeyi yemek zorunda değiliz. Ona istediğini , kendime istediğimi alırım.

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama olursa pizza benim en çok sevdiğim yemek olduğu için seçimi ben yapmalıyım.

1|0
    0|1
  • Kesinlikle ortak bir kanıya varamıyoruz o yüzden pizza eleniyor 😅

0|0
    0|0
  • mantarsız olması kaydıyla her şeyi yerim... o yüzden o seçebilir bence mahsuru yok

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok buna nasıl bir cevap verebilirim ki?😊

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama herkes kendi damak zevkine uygun yemeli bence

0|0
    0|0
Daha Fazla
1254

Benzer Benceler

Yükleniyor...