Nejat İşler'i ilk hangi dizi ya da film ile tanıdınız?

Ben Şehnaz Tango'da tanımıştım ilkin. Gencecikti ve saçları çok uzundu...

0|0
5751

En İyi Erkek Görüşü

• 1999 Eylül Fırtınası

2004 Mustafa Hakkında Herşey - Fikret

2004 Anlat İstanbul - Ramazan

2005 Çalıntı Gözler - Halil

2006 2 Süper Film Birden - Refik Bey

2007 Barda - Selim

2007 Yumurta - Yusuf

2007 Yaşamın Kıyısında - Komiser Konuk oyuncu

2009 11'e 10 kala - Ali

2010 Kaybedenler Kulübü - Kaan Çaydamlı

2010 Ejder Kapanı - Ensar

2010 Siyah Beyaz - Doktor

2011 Çınar Ağacı - Yağız

2012 Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm - Ercüment Çözer

2013 Behzat Ç. Ankara Yanıyor - Ercüment Çözer

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• ya o değilde , neden biizm insanımız ya biri öldüğünde ya da ne bilim ölüm döşeğinde olduğunda herkes onun hayranı oluyor. O kişiyi tanısada tanımasa da. Nerden geliyo bu şey ? paul walker öldü günde 50 tane soru sorulmaya başlandı adamın daha ismini yanlış yazanlar bile. Şİmdi de bu adam hasta ölümle mücadele ediyor şimdi herkes bunun hayranı oldu, günlük soru bombardımanına başlandı.

3|0
    0|0
  • bir tane karadenizli insanları anlatan laz kızı rölünde bir bayanla oynarken tanımıştım hatta dizi kanald deydi adını hatırlamıyorum sonra Aliye Barda derken çok sevdik kendisini Barda filminde nefret etmiştim o ayrı ama oyuncu adam kişiselleştirmemek gerek.

0|0
    0|0
  • Deli Yürekte Zeynebin arkadaşı rolünde oynuyordu. Kenan İmirzalıoğluna rakipti. Cool tavırlarında bir yerlere geleceğide belliydi. Birde bir klip var. Uzun saçlı kıvırcıktı farklıydı. Beşiktaş Mimar Sinandı heralde o üniversiteye hep gidermiş kimseye hava atmazmış. Yeni tanıdığı birisiyle bile tavla atacak kadar mütevazı. Tek kusuru çok içmesi . Bu yüzden çok dizi bırakmış denilene göre . Allah acil şifalar versin

0|0
    0|0
  • barda filmi

0|0
    0|0
  • gülbeyaz, aliye,aşk ve gurur,kaybedenler klübü,barda..neat işleri bende severim..şükür iyileşme belirtileri gösteriyor..umarım bundan sonra daha dikkat eder kendine

0|0
    0|0
  • aliye de tanımıstım ben

2|0
    1|0
  • barda filmindeki roluyle süperdi abi

0|0
    0|0
  • Behzat Ç'den hatırlarım kendisini.

0|0
    0|0
  • Ben Gülbeyazda görmüştüm ilk :D Çok sevdiğim Şevval Sam ile birlikte ne güzellerdi :D Ayrıca "nejat işleriniz batsın ünlü olmasa kimse dönüp bakmazdı" diyen arkadaş, evet herkes dönüp sana bakardı bence de(!)

0|0
    0|0
  • gülbeyaz...

0|0
    0|0
  • deli yürek

0|0
    0|0
  • Önce Gülbeyaz sonra da Kaybedenler Kulübünde gördüm

0|0
    0|0
  • barda filmiyle tanımıştım iyi adamda alkolik resmen bunuda cezasını çekiyo malesef allah şifa versin

0|0
    0|0
  • severim nejatı adam benım kafadan :)

0|0
    0|0
  • Allah şifa versin ama benim sevmediğim bir sanatçıdır. bar ismindeki filmle tanıdım. bide beyaz showa sarhoş gelmişti behçat ç ile beraber.

0|0
    0|0
  • Magazin haberlerinde içerken görmüştüm bir mekanda...

0|0
    0|0
  • barda diye bir filmi vardı

0|0
    0|0
  • o da kim :D

0|0
    0|1
  • Gülbeyaz derim başka bişey demem! Efsane...

0|0
    0|0
  • Parmaklıklar Ardında

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 57

• Ben Ask ve Gurur dizisinde izlemistim ilk kendisini.Basak Köklükayayla bas rollerini paylasiyorlardi.Bakiyorumda ilginc benden baska kimse söylememis dizinin ismini.Oysa bir kac kez televizyonda izlemistim, atvde.

0|0
    0|0
  • Gülbeyaz dizisinde gördüm sanırım ilk. Ölmüş mü?

0|0
    0|0
  • Ben Aşkı memnu dizisi ile tanımıştım.

0|0
    0|0
    • Aski memnu dizisinde hangi rolde oynamis? Karistirmis olmayasin.

• Yok yok karıştırmadım. Bu Aşkı memnu değil. Ece Erken, Ayşegül Aldinç gibi oyuncuların olduğu bir kadroda oynamıştı.

• Gulbeyazda tanidimm

0|0
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • Gülbeyaz...

0|0
    0|0
  • Gülbeyaz dizisinde KAdir olarak gördüm... Bayağı beğendim di oyunculuğunu filan :)

0|0
    0|0
  • ilk gülbeyaz dizisinde tanıdım allah şifa versin umarım iyileşir :((

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum ..

Ama en çok Kaybedenler Kulübünde sevmiştim ..

Gülüşünü yediğim inşallah düzelir *-*

link

0|0
    0|0
  • Nejat Isleri ilk Gulbeyaz dizisiyle tanimistim.

0|0
    0|0
  • Adamın dibiydi yaa :(( Aliye dizisinde tanıdım ilk daha sonra bulunduğu tüm dizi ve filmleri izledim.. Bi an önce iyileşsin inşallah. #Direnİşler

0|0
    0|0
  • Küçükken gülbeyazla tanıdım aşık olmuştum parmak kadar boyumla. Tam olarak ise Barda. Sonra devamı geldi zaten..

0|0
    0|0
  • Gülbeyaz tabi ki de ...

0|0
    0|0
  • Gülbeyaz da taniyip sevdim fakar Barda filminde gordukten sonra adamdan sogudum:)

0|0
    0|0
  • aliye de görmüştüm ilk defa

0|0
    0|0
  • gülbeyaz dizisydi

0|0
    0|0
  • Gülbeyazdan hatırlıyorum en eski.

0|0
    0|0
  • gülbeyaz

0|0
    0|0
  • bizim fakülteye gelmişti kantinde görüp "oyş kim bu herif" demiştim, öyle tanıştık :D

1|1
    0|0
  • Gülbeyaz da tanımıştım. İlk okula gidiyordum ozamanlar, diziyi seyretmeyen yoktu :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    37
Yükleniyor...