Fethullah Gülen neden Amerika'da yaşıyor ?

Fethullah Gülen neden Amerika'da yaşıyor ?

Madem ülkesini çok seven biri gelsin burada yaşasın

0|0
1232

En İyi Erkek Görüşü

• Beddua ettiği bir ülkeye gelse yüzsüzlük etmiş olur

2|3
    1|4

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• çünkü suikast girişimleri yapılmış ona..büyük ihtimalle sebebi bu olması gerekiyor..melis kardeşim boşver takılma böyle zatlara sen ya sakin ol..boşver bu adamlar siyasi yapılanmaya girdiler.bunları narkasından ne konuşursak konuşalım onlar inkar edecek.. ama ses kayıtları duruyor ve görüntüleri bile basına sızdı..chp ile yemek yediler..

1|0
    1|0
  • keske bu soruyu onun peşinden gıden beyınsızlerde kendıne sorsa

madem çok müslüman imanı kuvvetlı bır adam neden cok övdüğünüz arabistan iran gıbı ulkelerde değil de abd de yasıyor çünkü abd nın elındekı oyuncak tayyipte onun oyuncagıydı baktı kı tayyip artık kafa tutmaya başladı onun peşinden gıden beyınsızlerde arttı kendı yerını kaybedecegınden korktugu ıcınde akp ve feto arasında 1 yıldan fazla zamandır gergınlık oldu

tabı bazıları bunun dersanelerden kaynaklandıgını düşünür :))

MESELE DERSANE MESELESİ DEĞİL ARKADAŞ SEN HALA ANLAYAMADIN MI ?

0|2
    0|0
  • güneşi eleştirmek için güneş gibi olmak gerekiyor yıldız böceği gibi sadece kendisini aydınlatmaktan aciz akıllarla güneş gibi çevresini aydınlatan bir akıla laf etmek ne kadar doğru her insan kendi boyutunda takılmalı derin boyutlu insanlara laf etmek kimsenin haddine düşmüyor...

0|2
    1|1
    • Uganda'da da ananas bulan güneş :) çok komiksiniz adamlar devleti ele geçirmiş daha savunuyorsunuz. Ayrıca kula kulluk olmaz

• ha ondan rus kızlarını seviyosun yani o zaman sen de git rusya da yaşa . Feto amerika da sen de rusya da :)))))

• Kaç tane rus kızı tanıdın bilmiyorum ama ben çok rus kızı tanıdım moruk. Hiçte dediğin gibi kitap falan okumuyorlar. Aksine baya bir kültür seviyeleri düşük. Rus kızlari parayi çok sever açık ve net.

• Kankasıyla arası bozuk, naapsın yazıkk o da pensilvanya cemaat villasında kalacak :)

Gülene sempati besleyeceğim aklımın ucundan bile geçmezdi :) Teşekkürler ayakkabı kutusu :)

0|3
    0|0
  • soruyu eksik sormuşsun kardeşim.şöyle olacaktı aslında...;dünya üzerinde en çok müslüman öldüren bir ülke de bir cemaat lüderi ne arıyor?ve 150(yüz elli)dönüm lük arazi içinde 8(sekiz)villa ve 200(ikiyüz)den fazla yakın koruması ile neden amerikada yaşıyor? olacaktı.

0|0
    0|0
    • işte benı sürgün edemezler ve bu kursağında kalır koçum bu cumhurıyetı senın gıbı kuş beyniyle evın yolunu bulamayanlar kurmadı

hangı laikten bahsedıyorsun daha kendı kanunları olmayan laikten mı bahsedıyorsun tıfıl

• hadi canım hadi git kumda oyna sen doğduğunda ben okula gidiyordum.

• Adam akilli adam Allah var...gelse içeri atarlardı adamı hareketini itibarsızlaştırmak için.2004 de güleni bitirme kararını imzalamış başbakan mgk da...sen olsan gelir miydin

0|0
    0|0
  • fettullah gülen arkadaşım gülen cemaati diye adlanan ve bu sistem ülkeyi ele gecirmeye yönelim bir cemaat olduğundan hapis yatma istemi ile dava acıldı zamanında ve hali ile amerikaya kaçtı ve tc cumhuriyeti kimliği kaldırıldı ayrıca bu ülkeye adım attıığında direk paket olacağından amerikada yaşıyor...ayrıca düsüncelere saygımız varsa surda gördüğüm 1 kaç yorum icler acısı ayrıca fettullah gülen kanımca müslüman aleminin en temiz insanlarından birisi belkide gözüme yaşlılığı ve kuran'a yatkınlığından olsa gerek ama işte..işin içine siyaset girdimi...içine su kacıyor muabbetin...siz siyaset yapmayın burada siyaseti siyasetciler bilir...

0|0
    0|1
  • Ülkesini çok sevdiğini kim söyledi ki sana ? Yada Türkiyeyi ülkesi gördüğünü ? Burada keklik çok fazla ondan kopamıyor.

0|0
    0|0
  • sence arkadaşım gelir mi bir misyoner olarak fettullah gülen

0|1
    0|0
  • fetuhlal güleni hiç sevmem ama tayipin yaptıklarını biliyorsunuz koskaca komutanları terörist diye içeri attılar bu fetoyu da atacaktı o yüzden gelmiyor adam yoksa birisi neden ülkesine gelmesin ? gurbet çok kötü birşeydir gurbetçi olmayan anlamaz

0|1
    0|0
  • Kendi sitesinden alıntı yaptım bir bak istersen tr.fgulen.com/content/view/20018/172/

0|0
    0|0
  • türkiyeye gelsinde cezaevinemi tıksınlar adamı. onun yerinde siz olsaydınız tayyibin mıçını yalardınız büyük ihtimal. en iyisini yaptı gitmekle. keşke benide yanına aldırsa..

0|0
    0|0
  • Gelmesin boşver amerikanın pisliği olarak kalsın ^_^

0|0
    0|0
  • Karaktersiz bir herif de ondan. Ona en yakışacak yer de elbette Amerika. Onun gibiler orada çok çünkü.

0|0
    0|0

• bilmem...

0|0
    1|0
  • Farklı bir güç olma gönüllü isen karşıt gücün topraklarında yaşayamazsın.

0|0
    0|0
  • zamannda adama sürgün eden senın hükümetınde bu soruyu o zamanın hükümetine sorabılırsın

0|0
    0|2
    • keşke seni de sürgün etseler.ve senin gibileri.cumhuriyet ve laiklik hep kalsa memleketimde.

• Tercih meselesi.

0|0
    0|0
  • Adamın önünü kesiyorlar la

0|1
    1|1
  • kafir olduguicin

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 12

• Fethullah Güleni savunmuyorum ama orada yasamasinin sebebi buraya geldiginde karisiklik olmasi binlerce insanin gerek sevmek icin gerek nefret icin pesinden kostugu biri buralar karismasin diye gelmiyor ülkesini sevmek ulkesinde yasamak anlamina gelmez misal ben sevmiyorum ama yaşıyorum güleni ben de sevmiyorum ozellikle son olaylar ona olan saygimi bir hayli azaltti ama bu konu da eminim

0|3
    1|0
  • zamaninda ülkeden kovuldu amerikaya yerlesti simdi de rahatsizligindan dolayi doktorlari izin vermiyor okadar uzun yolculuk yapmasina diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • bu ülkede kimin eli k,imin cebinde belli değil. düne kadar deniz aşırı ülkeye selam söyleniyordu bugün bedduaların ardı arkası kesilmiyor

1|0
    0|0
  • İnsan hiç vatanını bırakıp başka ülkede yaşar mı?

Hele bu kadar geniş imkanlara sahipken?

0|0
    0|0
  • stratejik savaştır bunlar her canlının üst zekası yetmez fakat iyi niyetli bir insandır zarar gelmeyecektir.

cem sultan olayını bileniniz varsa biraz benzerdir.

0|1
    1|0
    • iyi niyetli?anteresan...şu anda o şeref yoksunu itin vatandaşa ettiği zulümleri(gıda sektöründeki dev toptancıların manipülasyonları)yumurta patates vs.amaç ne?hükümeti hırpalamak.o iti bir elime geçirsem bir iyi niyet gösterecem ki senin de üst zekan yetmeyecek.

• GÖT KORKUSUNDAN TABİKİ :D

0|0
    0|0
  • işgüzerlığından tabi.. :)

1|0
    0|0
  • Çünkü..YEMİYO.

0|0
    0|0
  • Ayakta duracak mecalı kalmamıs takır takır beddua saydırıyor , bırde beddua etmeyın derler alın sıze hocadan bır ornek daha ımam uymazken sozune cemaaat nasıl uysun?

0|0
    0|0
  • villalar hizmetçiler korumalar rAHat yaşam varken türkiyede napsın..

0|0
    0|0
  • sırça köşkünü terketmek zor geliyordur. benim için bir eksiklik değil :)

0|0
    0|0
  • önceleri kovulmuş buradan şimdi de gelmiyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...