Ayaş Antik Tiyatrosu 2 bin yıl sonra perdelerini açıyor! Antik tiyatroda gösteri izlemek ister misin?

Mersin'in Erdemli ilçesinde sanatseverler, 3-8 Ağustos tarihlerinde Roma döneminden kalma önemli bir eser olan 2 bin yıllık Ayaş Antik Kenti’nde buluşacak. 2 bin yıl sonra perdelerini yeniden açacak olan antik tiyatro, sanata gönül vermiş 500 konuğu ağırlayacak.
Ayaş Antik Tiyatrosu 2 bin yıl sonra perdelerini açıyor! Antik tiyatroda gösteri izlemek ister misin?
Peki, sen antik tiyatroda gösteri izlemek ister misin?

#Dehrin

1|1
1519

En İyi Erkek Görüşleri

• Bence biz bu mirasın ekmeğini yiyemiyoruz. Çok param olda bu antik tiyatroları hanları birebir kopyalayıp çok büyük bir antik kent yaparım. Tatil köyü gibi her türlü tarihi aktiviteleri, sporları koyarım. İçerde elektronik eşyaya izin vermem gelen misafirlere gelmeden birde mağazalarda tarihi kıyafetler satarım. Al sana turizim hasatı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Ah tabiki de. . Erdemlide olduğum halde nasıl böyle bir şeyden haberim olmaz anlamıyorum, çok utandım şu anda.
    Teşekkürler bu güzel paylaşım için :)

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 13

• Yaaaaaa çok isterdimmmm hayal bile etmezdim böyle bir şey muhteşemmm :) Keşke yakınlarda olsaydım kesinlikle giderdim. Antik Şehir sevdam depreşti :))

1|0
    0|0
  • Bir arkeolog olarak gidip gormek yeterli olacak ama orda gösteriyi izlemek muhteşem bir duygu olacaktir. Keske gitme şansım olsa...

1|0
    0|0
  • Çok güzel olurdu 😔

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Olabilirdi

1|0
    0|0
  • Olabilir