Bu sitede kaç tane bordo klavyeli var?

bence milliyetçi geçinen çoğu kişi öyle resim de ki gibi

link sizce ?

Güncellemeler:
bütün milliyetçileri kastetmedim önyargılı olanlar için bu soru aklı başında olanlar da çok
Herkes Nationalist gibi kaliteli milliyetçi değil. Sözüm onun gibilere değil nationalist arkadaş candır :))

0|0
525

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Milliyetlerden ve milliyetçilikten haz etmem.

4|3
    1|2
  • umarım ben öyle görünmüyorumdur, bende milliyetçiyim bir tehdit veya aşağılama hissettiğimde faşiste dönüşüyorum, milletim için gerçek hayatta bişeyler yapabilmeyi çok isterdim inşallah ilerde milletime katkıda bulunabilirim, neyse buraya çok milliyetçiyim beni sevin demek için gelmedim umarım dediğin gibi bir algı yaratmıyorumdur

3|0
    0|2
  • Sanalda türlü türlüsü var . Bazıları çok komik .

Türkiye gibi bir ülkede batı kavramı olan milliyetçiliği sığ ve dejenere algılandığı sürece yanlış yaptığının farkında olmayacaklar.

Sonuç malum :\ .

1|0
    0|1
  • ben gürcüyüm.çok uzun zamandır da gürcü vatandaşıyım.paşalar gibi TÜRK olarak askerliğimi kuzey ırakta can pahasına vatan koruyarak yaptım hatta ben bir gaziyim.gururla söylüyorum

ne mutlu TÜRK'üm diyene.

1|0
    0|1
  • vayy be ne hallere geldık...vatanını seven koruyup kollayan ve ılerı bır refah sevıyesını hedefleyen bır bıreyın mıllıyetcı (fasıst) soylemlerle ayrıstırıldıgı lakın vatanı bolmek ısteyen ve sureklı bu yolda adım atan bıreylerın (insan hakları bahanesi altında ) ulke topraklarının cıkarına aykırı hareketlerı ıse ne yazık kı desteklendıgı bır evreye geldık.. yazımın baska bır boyuta tasımak ıstıyorum..ekonomı bır ulkenın hanehalkındakı bıreylerın onemsedıgı en onemlı ılımdır.1960 ve 1970de doguya ekonomık yatırım rasyosu esneklıgı dusuktu cunku ulke oraya yatırım yapmıyordu ve boyle olunca bolgeler arası ekonomık ayrısma ortaya cıkıyordu ta kı 1980 de ozal polıtıkaları ıle dogunun sorunları kısmende olsa gundeme getırıldı ancak bu sadece malıye polıtıkasıyla asılarak yapılacak sey degıldı.dogudakı hanehalkı adeta daha fazlasını ıstıyor ve bu baglamda subvansiyonlarla 1990 kararları ıle adeta doguya bır ayrıcalık tanındı..ancak bu sadece paranın gecıcı gucuyle sonuk kaldı cunku dogudakı hanehalkı yatırımı desteklemıyor calısmak ıstemeyen (ekonomıde aylak olarak bılınırler) sadece tuketıme yansıyordu..aylak kesım subvansıyonlarla bırlıkte cogalıyordu.bu da ulke ekonomısını olumsuz etkılıyordu..verılen tesvıkler yatırım yerıne tuketıme donuyor yanı dogudakı hane halkı aylaklıga alısıyordu..1999 kucuk krız esıgı asyadakı dalgalanmalardan cıktı denılse de detaylı arastırma yapan ekonomıstlerın vergı ve subvansıyon yukukmluluklerındekı ayrıstırma ıle ulke ekonomısını olumsuz etkılemıstı bu da 2001de ulkedekı genel bır krıze donustu standby anlasması yapıp nomınal dovız cıpası uygulamak zorunda kaldık donemın ımf baskanı fıscher artan kamu harcamalarındakı duzeyı durdurup dovıze baglı bır sabıt kurun ulke ekonomısını kurtarabılecegını savundu ama ne yazık kı 2001 de buyuk bır krız basladı faızler yuzde 35ten yuzde 150ye cıktı ıste bu krızın baslangıcı dogudakı hane halkının alıstıgı rahatlık yuzunden tum Turkıyeye mal oldu kusura bakma ama hala ben bır kurde kardes gozuyle bakrken ayrıstırmayı genelde kurtler yapıyor..kısı hak ve odevlerle genısletılen haklara ragmen hala ısteklerınız bıtmıyor..hem sıyası hem ekonomık hem de dıplomatık ulkenın her ısını baltanıyorsunuz..Yazımı su dızelerle bıtırıyorum ve sana ıyı geceler dılıyorum.son soz:HADDINI BILEN MERTTIR DEVLET USTUNE DEVLET KURMAK ISTEYEN NAMERTTIR.NE MUTLU TURKUM DIYENE

2|0
    0|5
  • ayıpsın osmanlı torunuyuz ecdadımız falan fılan feşmekan ...

1|1
    0|1
  • aynen tam ustune basmışsın

1|1
    2|0
  • Bunların masaüstünden bağlananları, sabit hizmet görevi ifa ediyorlar.Daha çok merkez karargahlarda görevlidirler.Sağ ellerindeki mouseyi uzaktan kumanda niyetine kullanmakla ünlüdürler.Bu şekilde pek çok bomba düzeneğini infilak ettirmişlerdir.

Laptop kullananlar ise gezici hizmet ifa ediyorlar.Görevleri, dünyanın pek çok sıcak noktasında operasyonlara katılmak.

Boşverin klavyeyi, bereyi de.

En iyisi kasket.

0|1
    2|2
  • var valla aklım ermiyor...klavyeden delikanlı olmak kolay bir de reelde deseler şunu:))))

1|1
    0|1
  • ehehehe e

0|2
    0|1
  • sanki resimdeki kızı eskişehirde gördüm gibi kafkasmıydı tatar türkümüydü resimde cekmiştim ona benziyor

0|0
    0|1
  • Siyah bere düşmez yere

1|0
    0|1
  • nickci niye engelledin hayırdır klavye delikanlılığı diyodun açık adresde verdim gelsene madem delikanlı değiliz klavye dellikanlısıyız niye engelleiyon bilader açda engeli gel buluşalım senle bir rgerçekte

2|1
    0|2
  • ben mavi bere takıyom

1|0
    0|1
  • Milliyetçi nasıl olur sence? https://www.youtube.com/watch?v=8RcYqT1wiPQ bu benim milliyetçiliğim

0|1
    0|2
  • Şovenizm, klavye karşısında durulmadan da yapılabilir. Gayet basittir.

0|1
    0|0
  • maalesef günümüzde sosyal medya güç kazandıkça bu durumda çok artıyor ama yapabilecek bir şey yok bunun önüne geçilmez sanırım :)

0|0
    0|0
  • türküm türkçüyüm atatürkçüyüm sana göre de faşistim denebilir.. neyse başarılar

1|0
    0|4
  • Bende Sniper'm ! ! Sizin Gibileri gizli vurmak için ...

durduk Yere polemik çıkarıyon küfür ederdmde neyse...

0|0
    0|3
    • anca küfür edersiniz zaten

• bordo bereli değil klavyeli onlarla dalga geçtim ayrıca ben bölücü düşüncede biri değilim

• Belli belii hadi İyi akşamlar benim çıkmam lazım..

• insan insan olsun gerisi önemli değil ama insanlık geniş bir kavramdır herkez olamaz

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzel resim :) Irkçılık diğer milletler karşısında eziklik duygusundan kaynaklı aşağılık kompleksinden kaynaklı olunca ırkçıların kahramanlığı da klavyeden öteye geçemiyor ;)

1|2
    2|0
    • Irkçılık diğer milletler karşısında eziklikten çıkmadı. Öyle olsa şuan Afrikalılar en ırkçı insanlardı

• Geçmişi ve kültürüyle gurur duyan başka, yaşadığı eziklikten kendisini dev aynasında gören, her milletten üstün olduğuna inanan ve kendinden olmayanı düşman gören başka...

• Tüm milliyetçilere laf etmesen iyi olur ;) Sonuçta sende milliyetçiyim diyordun

Bir açıdan haklısın. Bende yazın daha aktif siyasi işlere girişmek istiyorum. Şimdi bir kız olduğum içinde çekindim açıkcası geçen sene bu işlere çok girmekten.

Ama bence de bir milliyetçi idealleri için gerçek hayatta da çarpışmalıdır.

0|3
    4|2
  • Hepimiz kardeşiz :D :D

0|0
    0|0
  • Herkes B. arkadaş gibi kaliteli Kürt insanı olamaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...