Kendi bildiğinizden hep emin misinizdir?

sahip olduğunuz bilgiler hakkında ne düşünüyosunuz? sitenin en kendine güvenenlerine soruyorum. Hepinize soruyorum. Kendi bildiğinizin doğru olduğunu düşünür ve noolursa olsun peşinden gider misiniz? Yani ben bu italyan faşistin tekinin adıyla yazan adama kadar rastladım. cidden nasıl bu kadar eminsiniz nasıl hiç sorgulamıyosunuz onu çok merak ediyorum bazen.

Evet. siz ne bildiğinizden emin misinizdir daima peşinden gider misiniz? Bu güvene sahip misiniz?

Nereden geliyor?

teşekkürler.

Güncellemeler:
edit; adam soykırımla savaşı karıştırdı ben beynimi buzluğa koyucam yandı bu zeka karşısında

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Söz konusu bahsedilen "italyan faşist" benim arkadaşlar.

0|0
    0|0
    • ah you got the answer :D

congratulations!

• neden?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ırkçıyım kafamın dikine giderim bölücülerden hazzetmem islamcı osmanlıcı tipleri öldüresim gelir hümanist komünist sosyalistleri sevmem demokrat arkadaşlarım çoğunluktadır :D

1|1
    0|0
    • ahahahahahahh peki bu konuda seni aşağıdaki arkadaşın görüşüne yönlendiriyorum "demokrasi teoride harikadır" ama yani bu benim fikrim tabi, adaletle eşitlik arasında çok fark var.

• allahaşkına 2. dünya savaşıyla ne alakası var ya mp3ün :D jadsfhgpıs

• mp3 olmasa bile büyük teknolojik gelişmeler 2. dünya savaşından sonra oldu internet falan filan almanların araştırmaları falan manyak şeyler var

• Faşist mussoliniyi yine faşist hitler düdüklemiştir tartışmaya gerek yok :)

0|0
    0|1
    • ahahahaahh bilgilendirme için sağol :D ama hitlerin bıyığı şirin ya

• Tabiki Atatürk kime hakkını vermeden gitmiş bu dünyadan seninle bu konuda hemfikirim teşekkür ediyorum paylaşımların için soru sorana da bizim kahrımızı çektiği için :)

• he bu arada benden 5 yıldız :)

• This conflict must not be allowed to cancel out all our achievements of the past eighteen years, nor, more importantly, extinguish the hope of a Third Alternative held out by Fascism to mankind fettered between the pillar of capitalist slavery and the post of Marxist chaos. The proponents of these obsolete doctrines must understand that the Fascist sword has been unsheathed twice before, in Ethiopia and in Spain, with known results.

—Benito Mussolini, 1940

Bu da çok sevdiğim bir sözüdür.

0|0
    0|0
    • Bu adam italyan değil mi neden ingilizce yazıyo :D italyanca yazsın

• bence sen algılamak istediğin gibi algılamaya kasıyorsun

• Evet eminim. Bilgileri edindiğim kaynakların güvenilirliğinden ve daha da önemlisi kişiliğimden kaynaklanıyor bu güven.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;