Sokak çalgıcılarında en sevdiğiniz enstrüman hangisi?

Seneye inşallah üniversitedeyim ama öğrenciyken para kazancak hiç bir yeteneğim yok o yüzden bir müzik aleti öğrenip sokakta para kazanmak istiyorum. Sizce hangi enstrüman daha iyi olur aklımda Şu an keman var mesela.

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• akordiyon al akordiyon. Bizim burada bir dayı var. Ne zaman onunden geçsem önündeki kutusunda en az 100 lira oluyo :D

0|1
    0|0
    • ohh sonunda kardeşim bende bunu görmüştüm ama bir türlü hatırlamıyodum aletin adını :D

• kim bilir belki bigün yeni ciguli sen olursun :ADDdasd akordiyon iyidir iyi

• şaka maka ben küçükken ciguli fanıydım demekki damarlarımda varmış bu :Dd:D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• bak gençler okul harçlığı çıkarıyorlarmış https://www.youtube.com/watch?v=CFT7ixmREvQ

0|0
    0|0
  • Keman daha zordur ama haberin olsun.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Ben bunu bizim ülkede yapsam git başka yerde düdük çal derler :D

• keman gayet güzel bir seçim bence, insanların öyle her adım attığı yerde görebileceği bir şey olmasın mesela gitar gibi, çok daha ilgi çekici olur farklılık.

0|0
    0|0
    • aynen bende bu fikirle düşündüm

• electro gitar

0|0
    0|0
  • gitar cal sende herkez gibi

keman verem eder ögrenene kadar

0|0
    0|0
    • şarkı söyliycek sesim yok gitar çalanlarda ses de gerekiyo

• sesim Godfather'ınkinden farkı yok :D doğru keman uzun zaman gerektiriyo ama sokakta yan flüt, gitar gibi basit aletler çalanlara bakıyorum bide keman ve akordiyon gibi daha fazla emek isteyen aletlere bakıyorum arada büyük farklar var insanların ilgisini çekmek bakımından.

• sen hangisini ögrenmek istyorsan onu ögren

istemedigin bir seyi saten ögrenemezsin

Yükleniyor...