Tv deki sansür olaylari hakkinda ne dusunuyosunuz ?

An itibariyle showda kolpacino oynamakta ve filmin her karesinde sansür ve bipleme var.. ben artk tv de sinema filmi izlenmeyecegni dusunuyorm.. hadi kufuru anladik da kanı ve sigarayi sansurlemek mantiksiz degil mi ?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalık ötesi , gereksiz.

0|1
    0|0
    • 40 dkka sonra cevap veren ilk kisin tesekkurler :D :D

• Yıldızını veriyorum:) yaş ortalaman benimkiyle aynı eski filmleri hatırlarsak sıfır sansürdü ''yasak'' kelimesi sanırım bundan dolayı ağır geliyor bize. Şimdikiler eskisi gibi değil internetten izledikleri için etkilenmediklerini bile düşünüyor olabilirler.Olsa da olur, olmasa da olur zihniyeti sanırım.Anlamını çözmeleri zor tabi yinede çok az sayıda da olsa farkında olanlar var.

• Yaslaniyomuyuz ne... :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• O kan değil zaten çoluk çocuk biliyorken, ciddiye alıp kapatmak saçma.

Onlara buradan şöyle diyorum:

"Mal mısınız lan? O kan mı ketçap mı? "

Görüntüleri kapatmalarından, film zevkim kaçtı tv izlemiyorum.

1|1
    0|0
  • eskidende çok güzel diziler vardı sansüre gerek duyulmadan yayınlanan. şimdi diziler birer p*rno ,içki ve silah balımından aşırı özendirici ve korkutucu

0|0
    0|1
  • gereksiz sadece kağıtda yazılı olan koşulları yerine getirildiği için yapılan bir şeydir

0|0
    0|0
  • ben tv de film izlemeyi hiç sevmem zaten herşeye sansür koyuyorlar cart curt geçiyor sahneler özellikle yabancı filmlerde

0|0
    0|0
    • Oyuzden tv de film izlememek gerekiyomuss

• Onlar bipleyince biz anlamıyoruz sanki ne dediklerini :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Acık sahnelerı sansurlemesı normal. ama kanı ve sıgarayı neden sansurluyorlar onu anlamak mumkun dıl.

0|0
    0|0
    • Açık sahneler ne kadar açık ki . Ayrıca aşkı ,sadakatsizliği anlatabilmek sanattır ona kalırsa tablolarda yasaklansın.Çocuklar sergiye gitmesin uzak büyüsün falan filan.

• zaten yas sınırlaması war haklısın.

• sansür toptan kaldırılmalı

0|0
    0|0
  • senin evladın izleseydi bir de öyle düşün...

0|0
    0|0
    • Benm evladimin tv de gordugu sigarayla kanla psikolojsi bozulcaksa bozulsun zaten

• valla ya saçmalık hemde nasıl tvde izlemiyorm ben zaten :)

0|0
    0|0
  • RTÜK denilen gerizekalılın saçma salak işleri işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;