Evlilik programlarına katılanların psikolojisini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bazen denk geliyorum , adaylar, evlenmek isteyenler, talip olanlar, talip olunanlar, ben evlilik kurumuna zarar verdiğini düşünüyorum , iki kişinin kavgası da sevgiside (o kadar kısa zamanda ne oluşuyorsa artık ) herkesin gözü önünde yaşanıyor , bu insanları yıpratıyor , piskolojileri değişken , ne istediklerini ne yaptıklarını bence onlarda bilmiyor

Güncellemeler:
herkse iyi sohbetler dilerim nette ayırdıgım sürebiti başka zaman görüşmek dilegile herkese iyi geceler dilerim

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• şu bazı sitelerde, gazetelerde vb. gördüğümüz fotoğrafının altına "beni ara" yazılan ve de arkadaşlık sitelerinden farksız. sadece edepli olduklarını sanan asosyal tek derdi ünlü olmak zengin karı-koca bulmak olan boş işler şube toplantısı o programlar.

0|0
    1|0
    • bazı sitler dedin de ben de var o sohbet sitelerin de :D

• bende radyocuyum. şarkı dinliyorum da dinletiyorum da. angarya siteler (zevkler renkler tartışılmaz.)

• ne dersem boş bazışeyler anlatmakla degil de yaşanmakla öreniliri

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• karmakarışıklıklaşmaktalar

0|1
    0|0
  • izlerken gülüyoruz ama dev bir toplumsal sorun. evlilik kurumunu geçtim ordaki herkes "yapma, ayıp, günah, sus, büyükler konuşurken dinle" toplumunun özgüveni olmayan, iletişim kuramayan bireyleri. kendi isteklerimizi, ihtiyaçlarımızı dile getiremeyip bişeyleri aracı olarak kullanmak, ahlaki değerlerimizi başkalarının bakış açısına göre oluşturmak sosyal açıdan ne kadar eğitimsiz olduğumzu gösterir. oraya çıkıpta istekleri değişen kişiler genellikle baskı altında büyümüş, şimdide "sen ne istyosun" diye sorulduğunda bocalayan insanlar.

0|0
    0|0
  • Acayip saçma bir durum bence.Oraya çıkıyosun da ne oluyor kardeşim? Gelmiş 20 yaşında 21 yaşında kız evlenmeden gitmicem hıh oldu mu? Senin evlilik yaşın ancak gelmiş ne çıkmışsın oraya evde kalmış gibi.Sonra bir de şu var komik komik olaylar oluyor.Yok o ona talip yok şunlar anlaşamamış ve dediğin gibi insanların gözleri önünde ve o kadar kısa zamanda ne yaşanıyorsa artık işte o şey çok saçma :)

0|0
    0|0
    • içeriğini bilmiyordum. baya takip ediyorsun yani :) rezillik olduğunun bir kanıtı bu cevap +1 benden

• evet zaralı ama faydaları da var sohbet sitelerin faydalı tafı karışdaki isanı piskolojisin öreni yorsun

o site ben hic bir zararın görmedim desem yalan olur

• biscolata erkeği olsa zekasından şüphe edip evlenilmez.

1|0
    0|0
  • herkesin dünya görüşü farklıdır

0|0
    0|0
  • Belki beni beğenen de çıkar psikolojisiyle saçmalıyorlar

0|0
    0|0
  • Onların bizden olmadığını düşünüyorum,nerde yaşıyo bu insanlar .!

0|0
    0|0
  • çok normal insanlar değiller beğenilmeme yada kendini gösterme çabası içindeler

0|0
    0|0
  • Saçmalıklaşmak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşlar 200 yıl sonra kısmetse böyle şeyler olmucak:DDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • stüdyoyu basıp herkesi vurmak istiyorum ordaki herkesi zorla iilişkiye sokmak istiyorum o kişilere karşı psikolojik düşüncelerim hiç hoş değil hele o esra erol varya onu a... istiyorum

0|0
    0|0
  • değerlendirmeye almıyorum...

0|0
    0|0
  • hepsi dengesiz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;