Özel üniversitelerde indirim yapılıyor mu?

özel üniversitelerde tanıdık indirimi yapıyorlarmı bir bilginiz var mı?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• yakın aileden olan kişilere elbet indirim yaparlar %de üzerinden

ama sanılmasınki özel ünilerde parayı veriyimde geçiyim oluyor hiç öyle değil hatta şöyledir sen eğer başarısız bir öğrenciysen en sevilen öğrencisindir kaldıgında 3 dersten buda yaz okulu demektir yaz okulunda 3 ders toplamda dersine gore en az dıyorum 3-4 bini bulur ve seni geçirmek ıcın ugrasmazlar sen her kaldıgında tekrar döenm uzatma yanı yenı kayıt 7-8 bın tl para demektır özel ünierlerde parayı verdım gecır yoktur özel unılerın amacı özel hocalar ve ozel ımkanlar sunmasıdır kalıte ve güzel egıtım amacıdır ÖĞRENCİ ARTIK NE İÇİN GELİR OKURMU OKUMAZMI ONUN KARARIDIR.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• paralı egıtımle adam oluznmaz . ogrencı degıl musterı olursun. para ıle derselrını duzeltebılırsın. her hoca ıcın demıyorum ama cogunda bole.

0|0
    0|0
    • Bunu anladım okurken. Adamlar resmen gözlerimin önünde rüşvete bakar notlarınız diyordu şaka gibi.

• egıtım bakanlıgı ve yok el atıyor baskın duznelemeye baslamıslar ozel okullara

• madem tanıdık var sorsaydın ya :D

0|0
    0|0
  • :) sermaye kuruluşu ya :D sen ne diyorsun ki

0|0
    0|0
  • hüsnü özyeğin'i tanıyorsan indirime ihtiyacın olmaması lazım.

0|0
    0|0
  • İndirim derken neyi indiriyorlar aciklayici olmamiş bence .

0|0
    0|0
  • mahallenizin dönercisi mi la bu :((

cayırt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapmazlar büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • tanıdığa sor dicemde...asdfghjk... bunu sakın sorayım demeee

0|0
    0|0
  • ben özel üni mezunuyum eğer özele indirimle gelirsen ve bunu arkadaşların bilirse kötü alay ederler diyim yani.

0|0
    1|1
  • ayağın alışsın diye % 5 iniyorlarmış :p

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;