Metal rock müzik hakkında ...?

Benim yaşama tarzım rock-metal müzik kendimi buluyorum dinledikçe.ama çevreden gelen tepkiler beni çok üzüyor. Fazla tepki aldığım için giyimim stilim de rockçı gibi değil mesela kasımı deldireyim diyorum ama tepkiden korkuyorum. Siz bu müzik türü hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda insanların düşüncelerini veya yaptıkları yorumu göz ardı etmelisin yani insanlar genelde ulaşamadıkları veya hiç denemedikleri bir şeyi başka insanların yapmasını tuhaf karşılarlar eleştirirler. Herkesin kendine göre beğendiği müzik tarzı vardır saygı duymak gerek devam etmelisin

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende bir ara çok takmıştım Slipknot Cof felan dinliyordum.Bir arada piercing taktırmayı düşündüm aslında hala vazgeçmiş değilim kaşıma düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • bende rock metal heavy metal death metal black metal gothic metal kısaca hareketli herşeyi dinlerim ama giyinişimde tarzımda bunu hiç yansıtmıyorum illa dinlediğim müzik bu diye o tarzda giyinmek zorunda değilim. ha yapmak istiyosanda çevre yüzünden yapmıyosan bence o çevreyi pek takma istediğini yap kimse karışamaz sana

1|0
    0|0
  • Sadece Death / Grind Metal dinlerim ama cogu zaman technical death metal tercih ederim. Türklerden Decaying Purity ve Cenotaph cok başarılı . Yabancı olarak ise Cerebral Bore ve Whitechapel technical death metal de cok ıyıler.

1|0
    0|0
  • insanların bakısları bos konusmaları rahatsız ediyo insanı bnde saç sakal uzatamıyorum...

1|0
    0|0
  • Heavy metal dinlerim, brutal vokal de yaparım. Ama klasik kot, spor gömlek giyip, gömleği pantolon içine bile koyarım.

Müzik zevki yavaş yavaş değişir. Üzerinde kalıcı etki bırakacak değişiklikleri yapmadan önce iki, üç hatta dört kere düşünmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • müzik türüne göre giyinmek nedir ya yaş kaç ?

0|0
    1|2
  • rammstein hastasıyım konserine gidebilmek için konserinde sucuk ekmek satmış adamım ben :)

0|0
    0|0
  • bence umursama kimseyi

0|0
    1|0
  • ergenlikte olur öyle şeyler takma

0|0
    1|0
  • babam zeki müren hayranı ama bir kere bile zeki müren gibi giyindiğini görmedim adamın. demek ne yaşıyosa içinde yaşıyo adam.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;