Hayatınızda kaç kere kütüphaneye gittiniz?

Okuduğunuz en son kitap ve okumak istediğiniz bir kitap nedir ?

0|0
2115

En İyi Kız Görüşü

• Okulda hemen hemen hergun bi ugruyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• sayısı belli değil.en son "Düşler Krallığı" nı okudum.okumayı istediğim o kadar çok kitap var ki bütün tatilimi kitap okumaya ayırmak istiyorum

0|0
    0|0
  • çoookkkk...

ortaokuldayken bütün ödevlerimi gider kütüphanede araştırırdım, ödevim olmada bile gider kitap okurdum... lise 3 de hiç gitmemeye başladım...

0|0
    0|0
  • evet ayrıca başlıkla açıklamanın alakası yok... rosaceae doğru söylemiş...

0|0
    0|0
  • ders çalışmak için sık sık gidiyorum.. en son okuduğum kitap shakespeare in othello su..

0|0
    0|0
  • Başlık ile açıklama uyumsuz olmuş.

Açıklamaya cevap veriyorum. Şuan Kemal Tahir - Esir Şehrin İnsanlarını zorunlu olarak okuyorum.

Okumak istedigim ise Üstün DÖKMEN - Kelebekler ve İnsanlar.

0|0
    0|0
  • Sayamadım.

0|0
    0|0
  • yalan olmasın çok eskiden hatılamıyorum bile .

0|0
    0|0
  • Çok kez gittim.

Kitap okumak için değil ders çalışmak için gittim.

0|0
    0|0
  • unıversıtede her hafta gıdıyordum

0|0
    0|0
  • Bir dönem kütüphaneden cikmiyordum..Su ara haftada 1 belki..Su arastirmam da bitsin,uzun süre gitmeyi düsünmüyorum..

0|0
    0|0
  • Çok kez gitmedim. En son okuduğum kitap Sur Kentinin Hikayeleri idi, Aylak köpek'i bekliyorum şimdi..

0|0
    0|0
  • Ortaokuldayken her öğlen tenefüsü giderdim. Hatta William Shakespear'in hemen hemen bütün kitaplarını bitirmiştim orada. Şimdi maalesef lisemdeki kütüphane açık olmadığından gidemiyorum.

0|0
    0|0
  • genelde ödevler için giderdim..çok gittim..kitap okumak için değil..kitapları evde okurum..ders için gidiyordum.

0|0
    0|0
  • Cocukken cok giderdim..Evde kutuphane kadar kitap var su an..okunmus ve okunmayi bekleyen

0|0
    0|0
  • birkaç defa

0|0
    0|0
  • 10 parmagı geçmez

0|0
    0|0
  • çook gittim. Küçüklüğüm kütüpanede geçti. en çokta ansiklopedileri severdim.

0|0
    0|0
  • çok gittim sayısını bilmiyorum tabi ki

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • yuzlerce kes

0|0
    0|0
    • bence daha çok gitmen gerekiyor. en azından "yüzlerce kez" in yazılışını öğrenene kadar git.

• beyınsızlerın burda ısı ne ya suyuldugu gıbı okudum kasten kafasız

• Boşver takma .

Erkekler Ne Diyor 15

• çok gitmişimdir, defalarca gitmişimdir de, eğitim hayatımı sonlandırdığımdan beri hiç gitmedim.

0|0
    0|0
  • çok olmuştur eğer böyle soracağını bilseydim sayardım :)

0|0
    0|0
  • araştırma yapmak için zilyon defa gitmişimdir.

0|0
    0|0
  • :)) bir soruda iki soru güzel... daha önce bir soruda iki cevap görmüştüm xper için ama neyse.. :P

ben ilk soruyu cevaplamak istiyorum..

Okul yıllarında internet bu kadar yaygın olmadıgı için ödev yapmak için sürekli giderdik... sabah girer aksam cıkardık.. Karşı kafede sossisli yerdik ya :))) kırmızı kazaklı yaşlı teyze vardı kütüphanede :) o ortamın kokusu bile bir başkaydı... ahh ahh.. şimdikiler kırmızı kazaklı teyzeye değil google amcaya soruyor...

Ben çok gittim kütüphaneye :)

0|0
    1|0
  • Çok gittim hala gidiyorum

0|0
    0|0
  • Hergun gıdıyorum mecburum arastırma yapmam gerekıyo:)

0|0
    0|0
  • okulda yolum düşüyo ayda üç dört kere.eğitim amaçlı kullanma oranı %30

0|0
    0|0
  • TBMM Kütüpanesi.. Her Salı, Çarşamba ve bazen Perşembe önünden geçiyorum. Vaktim olsa..

0|0
    0|0
  • Çok kere gittim. Gidiyorum.

0|0
    0|0
  • 100 den fazla diyebilirim

0|0
    0|0
  • üni de aşılandı :))

0|0
    0|0
  • Ünv deyken çıkmazdım..

0|0
    0|0
  • Arkadaşın işyeri diye gidiyorum.

Sosyalleşme aracı da sayılabilir :)

0|0
    0|0
  • Defalarca kütüphaneye gittim ama hiç saymadım.

0|0
    0|0
  • Kitap ihtiyacımı internetten satın alarak karşılıyorum. En son okuduğum kitap Baudrillard'ın seçme makalelerinin toplandığı bir kitap. Okumak için not ettiğim kitapları yazsam burdan köye yol olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;