Alperen Ocaklarına giden var mı ?

Alperen ocaklarına üye olanınız var mı ?Alperen ocakları hakkında ne dşünyorsunuz?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Gittim ve daha bir çok şey :))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitmedim. Umarım Muhsin Yazıcıoğlu zamanındaki çizgilerine dönerler.

0|1
    0|1
  • alperen misin?

0|1
    0|0
  • Ülkü Ocaklarına gittim . ☪

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gidiyorum. Alperen ocaklarında milli ve manevi mukaddessata sahip çıkan Nizam-ı Alem için İlayı Kelimetullah davasının savunucusu Türk-İslam davasının savunucuları vardır. Alperenliği yalnızca 24 yıl önce 1993 te kurulmuş Nizam-ı Alem Ocakları (daha sonra Alperen ocakları) görmek yalnıştır. Alperenlik Hoca Ahmet Yesevi, Abdulkerim Satuk Buğra Han ile başlayan bin yıllık terkibimizin yeniden ihya hareketidir. Alperenlerin davası Türk-İslam Ülküsüdür, birliğidir. Ebedi Ezeli Liderimiz Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'dur. Türk coğrafyalarının (Turan) ve İslam coğrafyalarının bir olmasını hedef edinmişlerdir. Alperen kardeşlerimizi bizi siyaseten ise Büyük Birlik Partisi temsil eder. Teşkilatlarımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayalini kurduğu Alperen gençliğin oluşması için meşveret ve liyakatla çalışmaya devam etmektedir. Alperenler Türk milletinin milli refleksleridir. Örneğin tecavüz hainlik alçaklığa... karşı idam kampanyası başlatılmıştır. Yine Türkmen dağına çıkartma yapılmış, Türkmen elindeki mahsun ve mazlum ahalinin yalnızlaştırılması ve ölüme terk edilmesi protesto edilmiş ve çeşitli demokratik eylemler yapılmıştır. Mazlum ve mahsun Türk-İslam (Azerbaycan, Türkmeneli, Kudüs, Pakistan, Somali, Bosna, Çeçenya vb.) coğrafyaları her zaman savunulmuş ve sahip çıkılmıştır. Ümitlerinizi ve hayallerinizi asla kaybetmeyin BBP ve Alperen ocakları emanetimdir Muhsin Yazıcıoğlu. Son söz olarak Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir.

0|0
    0|0
  • ben bulundum. gidip görmeni lakin kişilere değil fikirlere bakmanı tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • gitmiyorum siyasi şeylere pek katılma taraftarı değilim, bulunduğun ortama da uzak değilim ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;