En son okunan kitap ve izlenen

en son okudugunuz kitap nedir, ve en son izlediğiniz film hangisi

Güncellemeler:
konuları da kısaca değinsek ne tür diye mesela

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• En son okuduğum kitap boleyn kızı. Normalde tarih kitaplarını sevmem. Konusu ise bu

Bir kralın aşkı için birbiriyle savaşan iki kızkardeşin hikâyesi... Mary Boleyn, on dört yaşında, masum bir kız olarak kraliyet sarayına geldiğinde, VIII. Henry'nin gözlerini kamaştırır. Gördüğü ilgiyle tüm varlığı alt üst olan Mary, hem altın prensine aşık olur, hem de gayrıresmi kraliçe olarak her geçen gün artan rolüne. Ancak öyle bir an gelir ki, kralın kendisine olan ilgisi gittikçe sönmeye başladığında, ihtiraslı planlar yapmakta olan ailesinin piyonuna dönüştüğünü fark eder ve en yakın arkadaşından uzaklaşmaya ve rekabet etmeye zorlanır: Kız kardeşi, Anne Boleyn'den. İşler iyice çığırından çıktığında ailesine ve kralına baş kaldırması gerektiğinin farkına varır ve kaderinin iplerini kendi eline alır. Son derece zengin biçimde işlenmiş, etkileyici bir aşk, seks, ihtiras ve intikam masalı. Boleyn Kızı, Avrupa'nın en heyecanlı ve gösterişli saraylarından birinin tam kalbinde yaşamış, sıradışı eğilimleri ve ihtirasları olan, içindeki sesi dinleyerek varlığını sürdürebilmiş bir kadını tanıştırıyor dünya okuruna. 'Gregory'nin artistik ehliyeti sağlam yerden, bu belli, bir kurmaca yazarı olarak ortaya çıkaramayacağı hikâye yok.' -

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• kraliçenin soytarısı ve nabızı izledm

0|0
    0|0
  • Kitap: Alamut : Fedailerin kalesi

Film izlemeyi sevmem.

0|0
    0|0
  • En son Dostoyevski-Budala kitabını okudum. Bugünde "Aptal ile avanak" filmini izledim Jim Carrey oynuyordu çok sevimli bir filmdi ya:)

0|0
    0|0
  • Adli tıp ile alakalı bir kitap okudum.. Sevil Atasoy'un.. Yer altındaki melekler yer üstündeki şeytanlar

0|0
    0|0
    • kulağa ilginç geilyor da tırstım biraz

• Degisik bir kitap ..daha cok psikolojik bir anlatım yapmis.. kanit dizisindeki anlatimlari gibi..

• Kişilik mi Dişilik mi ? adlı bir kitap bitirmiştim.. Gayet hoş bir kitaptı. En son da "Limitsiz" diye sürükleyici bir film izlemiştim.

0|0
    0|0
  • En son okuduğum kitap; Sol Ayağım - Christy Brown

0|0
    0|0
    • Christy Brown kendi hayatını anlatıyor kitapta. Fiziksel engelli biri ve sadece sol ayağı sağlam durumda. Hayatı boyunca neler yaşadığını ve sol ayağı ile dostluğunu anlatıyor. Okunması gereken bir kitap.

• En son aamir khan ın her çocuk özeldir filmini izledim, gerçekten müthiş bir film ..

vee kitap olarakta şuan elimde suç ve ceza var ..

0|0
    0|1
  • öteki erkekler. kitap

Copying Beethoven da film .

0|0
    0|0
  • Lizbon'a Gece Treni, Serendipity

0|0
    0|0
  • kinyas ve kayra

pierrot le fou

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En son okunan; GEORGE R.R. MARTIN - EJDERHALARIN DANSI KISIM 1

En son izlenen; HÜKÜMET KADIN 2

0|0
    0|0
  • sıradan delilik öyküleri, thor2

0|0
    0|0
  • kitap okumam hobilerimden birisi film izlemek olduğu için boş anlarımı genelde film izleyerek geçiririm özellikle akşamları..

en son hızlı ve öfkeli 1-2-4-5-6 ve Tokyo drift serisini bitirdim. şuan milli maç var bitsin resident evil serisine başlıyacağım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;