Hoş bir blog gibi bir şey ya da bir site vardı adını hatırlayamıyorum?

Soyle bir siteydi.Her konuda yazi vardi, tiyatro sinema muzik kitap.Ayni zamanda haber de vardi galiba.Yazarlari kimler hatirlamiyorum ama bir adam vardi mesela.V maskesiyle ilgili bir yazisi vardi.Gezi doneminde yazdigi.V maskesi satildigini gormus.Ben de alayim demis ne oldugunu bilmeden.Eve donmus karisina sarilmis vs net hatirlamiyorum.Karisindan sık bahsediyordu ama.O yazisini hatorliyorum yalnizca. Adamin isminiyse maalesef hatirlayamiyorum.Boyle bir blog mu site mi her neyse hatirlayan var mi?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• sözlükten bahsetmıyor sun dımı ?

0|0
    0|0
    • hayir hayir sozluk degil.lategorilere ayrilmisti bu dediklerim, kitap tiyatro falan gibi.tikliyordun yazilar cikiyordu iste.Ama mesela muzikte cok fazla yazi yoktu onu hatirliyorum

• orayi okuyorsun sadece sacma sapan insanlar da gelmiyor sen birsey yazamiyorsun zaten ama cok guzeldi.unutmasaydim keske.inci sozluk cok kufurlu degil mi bana gore degil

• oncelıkle ıncı sozlukte küfür yoktur bunu bılmelı ısterım argo vardır oncelıkle argo dılını bil ve kufur olmadıgını kesfedıceksın ornegın o* kelımesı senın ıcın kufurdur fakat o* bır argo kelımedır buna acıklık getıreyım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• siz ne kullanıosunuz ya :)

0|0
    0|0
  • Anitiminderkapagi.blogspot.com

0|0
    0|0
  • tumblr bloğu mu ne o ?

0|0
    0|0
    • hayir degil tumblr blogu olmadigina eminim